Ruch – Górnik Ł. 2:1 (koniec) | Wisła K. – Pogoń 2:1 (koniec) | Legia – Jagiellonia 1:1 (koniec)
Legia Warszawa
1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok
Sobota 16.07.2016, 20:30 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • PKO Ekstraklasa • 1. runda

84
    Ostatnia roszada w tym spotkaniu. Za słabo dysponowanego Frankowskiego pojawia się na ostatnie minuty Mystkowski.

80
    Druga zmiana trenera Probierza. Na boisku melduje się Świderski, który zastąpił strzelca gola, Cernycha.

73
    Trzecia, ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Prijović, a w jego miejsce wbiega Duda.

60
    Druga roszada w składzie gospodarzy. Na ratunek Legii wbiega Nikolić, a boisko opuszcza Kopczyński.

58
    Zmiana w ekipie gości. Górski wchodzi za Mackiewicza. To debiut napastnika w barwach Jagiellonii.

46
    Pierwsza zmiana w tym meczu. W szatni pozostał Guilherme, natomiast na drugą połowę wybiegł Jodłowiec.