Stal S. W. – Puszcza 1:0 (koniec) | Rozwój – Radomiak 1:1 (koniec) | Błękitni – Siarka T. 3:1 (koniec)
Raków – Gryf 4:1 (koniec) | Odra O. – Warta 4:1 (koniec) | Kotwica – Legionovia 2:0 (koniec)
Odra Opole
4:1 (3:0)
Warta Poznań
Sobota 20.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Opole • 2. Liga • 4. kolejka

Odra Opole bez problemu rozprawia się z rywalem i inkasuje pełną pulę punktów w dzisiejszym spotkaniu. Warta Poznań ma nad czym myśleć przed kolejnymi meczami. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na pozostałe! (19:08:59)

90

90
    Gol dla Warty!
    FILIP BRZOSTOWSKI trafia na otarcie łez dla poznańskiej drużyny. Goście wyjadą z Opola na tarczy, lecz strzał w 90. minucie delikatnie osłodzi gorycz porażki.

75
    Szkoleniowiec Warty pokusił się o zmianę w końcówce spotkania. Białożyt opuszcza plac gry, w jego miejsce Szynka.

70
    Gol dla Odry!
    Mamy podwyższenie wyniku! Pogrom w Opolu. MATEUSZ GANCARCZYK wpisuje się na listę strzelców i wbija gwóźdź do trumny Warty Poznań. Czy goście będą mieli siłę chociaż na honorowe trafienie?

69
    Siwek ostro atakuje rywala i zapisuje na swoim koncie żółty kartonik. Będzie stały fragment gry dla gospodarzy.

67
    Nieudany strzał przyjezdnych. Weinzettel nie spieszy się ze wznowieniem gry i spokojnie ustawia futbolówkę.

65
    Warta Poznań kilkukrotnie gościła na połowie Odry, lecz nie zdołała w żaden sposób zagrozić gospodarzom. Do końca spotkania pozostało nieco ponad 25 minut.

64
    Roszada w zespole trenera Furlepy. Za Marka Gancarczyka na placu gry ujrzymy Sypka.

62
    Żółtym kartonikiem upomniany został Marek Gancarczyk. Jest to pierwsza żółta kartka dla zespołu Odry Opole.

55
    Opolanie po 10 minutach gry w drugiej połowie utrzymują wysokie prowadzenie. Ciężko liczyć na wielkie emocje, bowiem Warta zapewne czuje się zdeklasowana po tak udanych 45 minutach gry Odry.

55
    Opolanie desygnują do boju kolejnego zawodnika. Brychlik zastąpi na boisku Dawida Wolnego.

51
    Druga żółta kartka dla ekipy Warty Poznań. Tym razem zbyt ostrym wejściem popisał się Artur Marciniak.

46
    Identyczny pomysł zrodził się w głowie sztabu szkoleniowego Warty. Kieliba i Biegański nie pojawia się w drugiej połowie na boisku, zastąpią ich odpowiednio Siwek i Fiedosiewicz

46
    Trener Jan Furlepa decyduje się wprowadzić dwóch nowych zawodników do gry. Brusiło zakończył udział w tym spotkaniu – zastąpi go Mateusz Gancarczyk, a z kolei Waldemara Gancarczyka zmieni Adrian Krysian. Można by zażartować, że ilość Gancarczyków na boisku musi się zgadzać...

46

Odra Opole pewnie prowadzi na własnym obiekcie z Wartą Poznań 3:0. Najwięcej zastrzeżeń można mieć do goalkeepera z wielkopolskiego klubu, który popełnia dzisiaj szkolne błędy. Tylko kataklizm mógłby odebrać gospodarzom trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu. Czekamy na rozpoczęcie drugiej połowy. Odra Opole "pobawi" się z rywalem czy może będzie kontynuować festiwal strzelecki?

45+1

45+1
    Szansa dla najstarszego poznańskiego klubu. Piłka po uderzeniu z rzutu wolnego trafia w mur, po czym spokojnie ląduje w rękach Weinzettela.

Bartosz Bednarek

Gole: 2. Gancarczyk, 8. Peroński, 38. Bodzioch, 70. Gancarczyk – 90. Brzostowski

Kartki:   62. Gancarczyk (ODO) – 29. Cywiński (WAR), 51. Marciniak (WAR), 69. Siwek (WAR)

Odra Opole: Weinzettel – Trznadel, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk – Wepa (C), Peroński, Mar. Gancarczyk (64. Sypek), Brusiło (46. Mat. Gancarczyk), W. Gancarczyk (46. Krysian) – Wolny (55. Brychlik)
    Zmiany: Ziarko – Przystalski, Krysian, Sypek, Mat. Gancarczyk, Brychlik, Niemczyk

Warta Poznań: Filipkowiak – Kieł, Kieliba (46. Siwek), Dejewski, Marciniak – Ngamayama (C), Białożyt (75. Szynka) – Cywiński (36. Ciarkowski), Brzostowski, Biegański (46. Fiedosiewicz) – Paczyński.
    Zmiany: Dojcz – Fiedosewicz, Ciarkowski, Siwek, Szynka, Goździk, Brylewski

Sędziowie: Dawid Bukowczan (Żywiec) – Szczurek, Heller