Stal S. W. – Puszcza 1:0 (koniec) | Rozwój – Radomiak 1:1 (koniec) | Błękitni – Siarka T. 3:1 (koniec)
Raków – Gryf 4:1 (koniec) | Odra O. – Warta 4:1 (koniec) | Kotwica – Legionovia 2:0 (koniec)
Odra Opole
4:1 (3:0)
Warta Poznań
Sobota 20.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Opole • 2. Liga • 4. kolejka

90
    Gol dla Warty!
    FILIP BRZOSTOWSKI trafia na otarcie łez dla poznańskiej drużyny. Goście wyjadą z Opola na tarczy, lecz strzał w 90. minucie delikatnie osłodzi gorycz porażki.

75
    Szkoleniowiec Warty pokusił się o zmianę w końcówce spotkania. Białożyt opuszcza plac gry, w jego miejsce Szynka.

70
    Gol dla Odry!
    Mamy podwyższenie wyniku! Pogrom w Opolu. MATEUSZ GANCARCZYK wpisuje się na listę strzelców i wbija gwóźdź do trumny Warty Poznań. Czy goście będą mieli siłę chociaż na honorowe trafienie?

69
    Siwek ostro atakuje rywala i zapisuje na swoim koncie żółty kartonik. Będzie stały fragment gry dla gospodarzy.

64
    Roszada w zespole trenera Furlepy. Za Marka Gancarczyka na placu gry ujrzymy Sypka.

62
    Żółtym kartonikiem upomniany został Marek Gancarczyk. Jest to pierwsza żółta kartka dla zespołu Odry Opole.

55
    Opolanie desygnują do boju kolejnego zawodnika. Brychlik zastąpi na boisku Dawida Wolnego.

51
    Druga żółta kartka dla ekipy Warty Poznań. Tym razem zbyt ostrym wejściem popisał się Artur Marciniak.

46
    Identyczny pomysł zrodził się w głowie sztabu szkoleniowego Warty. Kieliba i Biegański nie pojawia się w drugiej połowie na boisku, zastąpią ich odpowiednio Siwek i Fiedosiewicz

46
    Trener Jan Furlepa decyduje się wprowadzić dwóch nowych zawodników do gry. Brusiło zakończył udział w tym spotkaniu – zastąpi go Mateusz Gancarczyk, a z kolei Waldemara Gancarczyka zmieni Adrian Krysian. Można by zażartować, że ilość Gancarczyków na boisku musi się zgadzać...

38
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego znakomicie wykorzystał MATEUSZ BODZIOCH. Piłka zamiast trafić w ręce Filipkowiaka wpadła pod nogi opolanina. Fatalnie spisuje się dzisiaj bramkarz Warty Poznań. Wydaje się, że wszystko będzie już jasne po pierwszej połowie.

36
    Szkoleniowiec Warty Poznań zdecydował się na pierwszą zmianę. Cywińskiego zastąpi Ciarkowski.

29
    Pierwsza żółta kartka staje się faktem. Michał Cywiński fauluje rywala i błyskawicznie ponosi konsekwencje swojego czynu.

8
    MATEUSZ PEROŃSKI podwyższa wynik jeszcze przed upływem 10 minut! Odra gra dzisiaj jak z nut. Doskonałe dośrodkowanie zostało należycie wykorzystane, gospodarze zaczynają z wysokiego C.

2
    Cóż za otwarcie spotkania! MAREK GANCARCZYK w 61 sekundzie meczu otwiera wynik! Niesamowite rozpoczęcie gospodarzy, tego chyba nikt się nie spodziewał. Czy opolanie utrzymają tak fantastyczne tempo?

Bartosz Bednarek

Gole: 2. Gancarczyk, 8. Peroński, 38. Bodzioch, 70. Gancarczyk – 90. Brzostowski

Kartki:   62. Gancarczyk (ODO) – 29. Cywiński (WAR), 51. Marciniak (WAR), 69. Siwek (WAR)

Odra Opole: Weinzettel – Trznadel, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk – Wepa (C), Peroński, Mar. Gancarczyk (64. Sypek), Brusiło (46. Mat. Gancarczyk), W. Gancarczyk (46. Krysian) – Wolny (55. Brychlik)
    Zmiany: Ziarko – Przystalski, Krysian, Sypek, Mat. Gancarczyk, Brychlik, Niemczyk

Warta Poznań: Filipkowiak – Kieł, Kieliba (46. Siwek), Dejewski, Marciniak – Ngamayama (C), Białożyt (75. Szynka) – Cywiński (36. Ciarkowski), Brzostowski, Biegański (46. Fiedosiewicz) – Paczyński.
    Zmiany: Dojcz – Fiedosewicz, Ciarkowski, Siwek, Szynka, Goździk, Brylewski

Sędziowie: Dawid Bukowczan (Żywiec) – Szczurek, Heller