FC Barcelona – Real Betis 6:2 (koniec) | Granada – Villarreal 1:1 (koniec) | Sevilla – RCD Espanyol 6:4 (koniec)
FC Barcelona
6:2 (3:1)
Real Betis Balompié
Sobota 20.08.2016, 18:15 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga • Runda 1

Dzisiaj grała tylko jedna drużyna i był to aktualny mistrz Hiszpanii! Aż 6 goli wpakowali podopieczni Enrique, którzy notują mocne wejście w sezon 2016/17! Real Betis wcale nie pokazał się ze złej strony, a sam zdołał strzelić 2 gole.
    Za nami świetny mecz z ośmioma golami, czego chcieć więcej! (20:17:03)
    Beniaminek zderzył się z Primera Division:

90+2

90+2
    Chyba już nic wielkiego nie wydarzy się na Camp Nou. Jeszcze próbują przyjezdni, ale nie udał się ten strzał Ceballosowi. Bravo wznawia od bramki i to koniec tego meczu!

90
    Arbiter przedłuża mecz o 2 minuty!

89
    Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry. Barcelona to jest klasowy zespół. Od dawien dawna wynik jest już przesądzony, ale mistrzowie Hiszpanii wciąż dążą do kolejnych trafień.

88
    Adán znów w roli głównej! Ładna bomba Rakiticia z dalszej odległości, ale bramkarz Realu przenosi piłkę tuż nad poprzeczką! Mimo 6 goli w plecy, jest to dobry mecz Adána!

87
    Mało brakło, a mielibyśmy także bramkę Lucasa Digne! Adán fenomenalnie broni jego uderzenie i Barcelona ma tylko rzut rożny!

86
    Barcelona jeszcze spowalnia grę i próbuje zdominować rywala całkowicie. Czy będą kolejne ataki mistrzów Hiszpanii? Właśnie w takich spotkaniach Barcelona może nabić sobie bramkowy bilans.

85
    Takie spotkania można oglądać co tydzień! Co prawda jest to jednostronny mecz, ale tylu bramek zawsze się wyczekuje w każdym spotkaniu!
    84. Rubén Castro (RBE) - 6:2

84
    Gol dla Realu Betis!

Kto by się spodziewał takiej kanonady strzeleckiej w dzisiejszym spotkaniu?! Tym razem to goście zaskakują Barcelonę i RUBÉN CASTRO po ładnym strzale zdobywa drugiego gola w meczu!
    82. Luis Suárez (BAR) - 6:1

82
    Gol dla Barcelony!

A jednak! Barcelona jeszcze podwyższa prowadzenie, a LUIS SUÁREZ notuje hat-tricka w pierwszym spotkaniu La Ligi! Fenomenalne uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego – piękny gol Urugwajczyka!

80
    Zostaje ostatnie 10 minut w dzisiejszych zawodach. Liczymy na jeszcze jakieś trafienia, może się przydarzą.

79
    Kolejne faule, które jeszcze bardziej zwalniają grę w dzisiejszym spotkaniu. Niewiele się dzieje w ostatnich minutach, trochę szkoda.

78
    Duma Katalonii wciąż rozgrywa atak pozycyjny, ale chyba niewielu zawodników Realu Betis ma jeszcze ochotę do gry. Wszystko jest już rozstrzygnięte.
    Czy Messi lub Suárez pokuszą się jeszcze o trzeciego gola?

Wiktor Bukowski

Gole: 6. Arda Turan, 37. Messi, 42. L. Suárez, 56. L. Suárez, 57. Messi, 82. L. Suárez – 21. Rubén Castro, 84. Rubén Castro

Kartki:   62. L. Suárez (BAR) – 45. Cejudo (RBE), 68. D. Ceballos (RBE), 77. Rubén Castro (RBE)

FC Barcelona: Bravo – Alba (76. Digne), Piqué, Umtiti, Roberto – Denis Suárez (70. El Haddadi), Rakitić, Busquets – Messi, L. Suárez, Arda Turan.
    Zmiany: Masip – Kaptoum, Samper, El Haddadi, Aleix Vidal, Digne, Douglas.

Real Betis Balompié: Adán – Rubén Castro, Cejudo, Durmisi, Bruno González – Gutiérrez (55. Musonda), Mandi, Martin (36. D. Ceballos), Petros (59. Ruiz) – Pezzella, A. Sanabria.
    Zmiany: D. Giménez – Alegría, J. Carlos, Joaquín, Musonda, Ruiz, D. Ceballos.

Sędziowie: Alberto Undiano

Widownia: 65 731