Hel. Białystok – Oborniki 2:2 (koniec) | Warszawa – Lębork 3:1 (koniec) | Pol. Gdańska – Constract 3:3 (koniec)
AZS Uniwersytet Warszawski
3:1 (1:0)
LSSS Team Lębork
Sobota 01.10.2016, 19:00 • CSiR UW • I liga futsalu - gr. północna • Runda 2

AZS UW Warszawa wygrywa drugi mecz w tym sezonie i na ten moment zajmuje pozycję lidera grupy północnej pierwszej ligi. Goście po zwycięstwie w pierwszej kolejce notują pierwszą porażkę. Jak na beniaminka nie prezentują się oni jednak źle i z całą pewnością w kolejnych spotkaniach będą równorzędnym rywalem dla innych drużyn.
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na następne! (20:53:32)

40:00

38:56
    Klimkowski wysoko nad bramką... Akademicy marnują już trzeci rzut karny z dziesięciu metrów w tym spotkaniu.

38:56
    Kolejny przedłużony rzut karny dla AZS-u!

37:35
    Starosz z przedłużonego rzutu karnego uderza w bramkarza gości.

34:55
    Gol dla Teamu Lębork!
    Pięta zdobywa pierwszą w tym meczu bramkę dla gości!

33:15
    Piąte przewinienie w drugiej połowie notują na swoim koncie gracze Team Lębork.

31:18
    Żółtą kartkę otrzymuje Kozakiewicz (Team Lębork).

30:19
    Timebreak dla drużyny gości.

30:19
    Yusupov uderza w słupek.

28:39
    Gol dla AZS-u UW!
    Po udanym kontrataku prowadzenie gospodarzy podwyższył Jarosz.

27:59
    Żółtą kartkę otrzymuje Starosz (AZS Uniwersytet Warszawski).

27:59
    Adam Grzyb po dobitce zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu!

23:05
    Klimkowski uderza w poprzeczkę po dograniu z rzutu rożnego!

22:17
    Piłka zatrzymuje się na słupku po strzale Majewskiego!

20:01

Po pierwszej połowie po trafieniu Adama Grzyba prowadzą gospodarze, którzy przeważają także w innych aspektach gry. Wynik mógł być wyższy, lecz Akademikom nie udało się wykorzystać kilku dogodnych okazji na zdobycie kolejnych goli. Gra gości nie wygląda źle, jednak mają oni problemy z tworzeniem sobie sytuacji bramkowych.