Stomil – Sandecja 0:0 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Z. 1:1 (koniec) | Podbeskidzie – Stal M. 0:1 (koniec)
Chrobry – MKS Kluczbork 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – Bytovia 3:3 (koniec) | Wisła Pu. – Miedź 1:5 (koniec)
Stomil Olsztyn
0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 08.10.2016, 14:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Michał Szeliga (Sandecja Nowy Sącz).

81
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany został zawodnik olsztyńskiego Stomilu – Łukasz Jegliński.

70
    Lukáš Kubán brzydko faulował jednego z przeciwników. Sędzia natychmiastowo przerwał rywalizację i sięgnął po żółtą kartkę. To musiało się tak skończyć.

50
    Bardzo brzydkie wejście w nogi rywala w wykonaniu Biedrzyckiego. Sędzia Jarzębak bez chwili zawahania przerwał grę i ukarał zawodnika żółtym kartonikiem. Właściwa decyzja.

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Bartków (Sandecja Nowy Sącz).

25
    Kujawa przerwał niebezpieczny atak gości. Sędzia uznał, że zawodnik Stomilu przekroczył wyznaczone przepisy i postanowił ukarać go żółtym kartonikiem.

Mateusz

Gole:

Kartki:   25. Kujawa (OLS), 50. Biedrzycki (OLS), 81. Jegliński (OLS) – 44. Bartków (SAN), 70. Kubán (SAN), 88. Szeliga (SAN)

Stomil Olsztyn: Leszczyński – Klepczarek, Ziemann, Wełnicki, Ratajczak, Biedrzycki, Jegliński, Nishi (84. Suchocki), Kun, Kujawa (68. Zahorski), Szewczyk (79. Śledź).

Zmiany: Skiba – Trzeciakiewicz, Żwir, Dziemiedowicz, Śledź, Zahorski, Suchocki.

Sandecja Nowy Sącz: Radliński – Danek (60. Szeliga), Bartków, Piter-Bućko, Kubań, Leszczak (39. Kasprzak), Baran, Gałecki, Trochim (74. Piszczek), Małkowski, Korzym.

Zmiany: Gliwa – Szeliga, Piszczek, Nowak, Kasprzak, Maślanka, Smoleń.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak – Bartłomiej Lekki, Bolesław Rosa – Sławomir Smaczny