Stomil – Sandecja 0:0 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Z. 1:1 (koniec) | Podbeskidzie – Stal M. 0:1 (koniec)
Chrobry – MKS Kluczbork 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – Bytovia 3:3 (koniec) | Wisła Pu. – Miedź 1:5 (koniec)
Stomil Olsztyn
0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 08.10.2016, 14:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

89
    Niezła próba Kuna, ale ponownie na posterunku był Radliński. Fenomenalna parad golkipera nowosądeckiej Sandecji!

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Michał Szeliga (Sandecja Nowy Sącz).

85
    Kun znakomicie dośrodkował w pole karne. Strzał głową oddać zdołał Ratajczak, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

84
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Tsubasa Nishi, na boisku pojawia się Łukasz Suchocki.

81
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany został zawodnik olsztyńskiego Stomilu – Łukasz Jegliński.

79
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Krzysztof Szewczyk, na boisku pojawia się Rafał Śledź.

74
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Wojciech Trochim, na boisku pojawia się Filip Piszczek.

70
    Lukáš Kubán brzydko faulował jednego z przeciwników. Sędzia natychmiastowo przerwał rywalizację i sięgnął po żółtą kartkę. To musiało się tak skończyć.

68
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Rafał Kujawa, na boisku pojawia się Tomasz Zahorski.

60
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Adrian Danek, na boisku pojawia się Michał Szeliga.

56
    Prawie doskonałe uderzenie głową zaprezentował Wełnicki. Piłka poszybowała tuż obok bramki strzeżonej przez Radlińskiego. Sporo szczęścia mieli teraz goście z Nowego Sącza!

50
    Bardzo brzydkie wejście w nogi rywala w wykonaniu Biedrzyckiego. Sędzia Jarzębak bez chwili zawahania przerwał grę i ukarał zawodnika żółtym kartonikiem. Właściwa decyzja.

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Bartków (Sandecja Nowy Sącz).

44
    Ratajczak upadł tuż przed linią pola karnego Sandecji! Sędzia bez chwili zawahania przerwał grę i podyktował rzut wolny. Może być bardzo groźnie!

39
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Sebastian Leszczak, na boisku pojawia się Bartłomiej Kasprzak.

35
    Coś niesamowitego! Nishi doskonale przyjął piłkę na dwunastym metrze, a następnie oddał soczysty strzał. Jak to nie wpadło!? Futbolówka otarła się o słupek i opuściła murawę!

29
    Fenomenalne huknięcie Kuna! Radliński miał spore problemy ze sparowaniem futbolówki na rzut rożny. Potężne niebezpieczeństwo zażegnane!

25
    Kujawa przerwał niebezpieczny atak gości. Sędzia uznał, że zawodnik Stomilu przekroczył wyznaczone przepisy i postanowił ukarać go żółtym kartonikiem.

25
    Kiepsko rozegrany rzut rożny przez drużynę gospodarzy. Nowosądeczanie ruszają z groźnie zapowiadającą się kontrą!

15
    Ależ zagotowało się teraz w polu karnym Stomilu! Miejscowi ze sporymi problemami wykaraskali się z niemałych tarapatów. Pierwsza naprawdę groźna akcja nowosądeczan.

Mateusz

Gole:

Kartki:   25. Kujawa (OLS), 50. Biedrzycki (OLS), 81. Jegliński (OLS) – 44. Bartków (SAN), 70. Kubán (SAN), 88. Szeliga (SAN)

Stomil Olsztyn: Leszczyński – Klepczarek, Ziemann, Wełnicki, Ratajczak, Biedrzycki, Jegliński, Nishi (84. Suchocki), Kun, Kujawa (68. Zahorski), Szewczyk (79. Śledź).

Zmiany: Skiba – Trzeciakiewicz, Żwir, Dziemiedowicz, Śledź, Zahorski, Suchocki.

Sandecja Nowy Sącz: Radliński – Danek (60. Szeliga), Bartków, Piter-Bućko, Kubań, Leszczak (39. Kasprzak), Baran, Gałecki, Trochim (74. Piszczek), Małkowski, Korzym.

Zmiany: Gliwa – Szeliga, Piszczek, Nowak, Kasprzak, Maślanka, Smoleń.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak – Bartłomiej Lekki, Bolesław Rosa – Sławomir Smaczny