Rostow – Bayern 3:2 (koniec) | Besiktas – Benfica 3:3 (koniec) | Arsenal – PSG 2:2 (koniec)
Łudogorec – Basel 0:0 (koniec) | Napoli – Dynamo Kij. 0:0 (koniec) | Celtic – FC Barcelona 0:2 (koniec)
Borussia M. – Man City 1:1 (koniec) | Atletico – PSV 2:0 (koniec)
Borussia Monchengladbach
1:1 (1:1)
Manchester City
Środa 23.11.2016, 20:45 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Liga Mistrzów UEFA • Grupa C

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Przed nami kolejna runda zmagań w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów! Podczas tej relacji gościć będziemy w Mönchengladbach, gdzie miejscowa Borussia zmierzy się z ekipą Manchesteru City. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Emocji zabraknąć nie powinno!

Borussia Mönchengladbach dość przeciętnie sprawuje się w bieżącej edycji Ligi Mistrzów. Do tej pory zespół z Niemiec zainkasował jeden remis, jedno zwycięstwo oraz dwie porażki. W ostatnim meczu LM czarno-biało-zieloni starli się z Celtikiem Glasgow. Wówczas zwycięzca nie został wyłoniony – mecz zakończył się rezultatem 1:1. Trafienie na koncie niemieckiego zespołu zainkasować zdołał Lars Stindl. Jeżeli chodzi natomiast o rozgrywki ligowe, to Borussia plasuje się dopiero na trzynastym miejscu w tabeli Bundesligi.

Z nieco lepszej strony w dotychczasowych spotkaniach Ligi Mistrzów spisywała się ekipa Manchesteru City. W zeszłej kolejce tychże zmagań "Obywatele" pokonali na domowym obiekcie lidera grupy C – FC Barcelonę. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 3:1, a gole na koncie angielskiej drużyny zapisywali Gündoğan (2) oraz De Bruyne. Oprócz tego triumfu, Manchester City zainkasował jeszcze jedno zwycięstwo, remis oraz porażkę. "Obywatele" dość dobrze prezentują się także w rodzimych rozgrywkach – aktualnie są czwarci w zestawieniu Premier League.
    Zawodnicy Borussii bardzo pieczołowicie trenowali przed tym spotkaniem.

"Obywatele" również ciężko pracowali.

Przewidywane składy:

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Christensen, Vestergaard – Dahoud, Strobl – Traoré, Stindl, Wendt – Hazard, Raffael.

Manchester City: Bravo – Zabaleta, Stones, Otamendi, Clichy, Kolarov – Fernandinho, Gündoğan – Sterling, Silva, De Bruyne – Agüero.

Obsada sędziowska:
    Sędzia główny: Cüneyt Çakır (TUR)
    Sędzia liniowy #1: Bahattin Duran (TUR)
    Sędzia liniowy #2: Tarik Ongun (TUR)
    Sędzia techniczny: Mustafa Eyisoy (TUR)

W pięciu ostatnich konfrontacjach tych dwóch ekip trzykrotnie zwyciężał Manchester City, raz padł remis, natomiast jeden triumf zanotowała ekipa Borussii Mönchengladbach. "Obywatele" w starciach tych zdobyli dwanaście goli, z kolei ekipa z Niemiec – 7.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania Borussia Mönchengladbach – Manchester City F.C. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 20:45. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Znamy już składy obu ekip:

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Christensen, Jantschke, Wendt – Dahoud, Strobl – Traoré, Stindl, Johnson – Raffael.

Rezerwowi: Sippel – Vestergaard, N. Schulz, Bénes, J. Hofmann, Hahn, Rütten.

Manchester City F.C.: Bravo – Stones, Otamendi, Kolarov – Navas, Gündoğan, Fernandinho, Silva, Sterling – De Bruyne – Agüero.

Rezerwowi: Caballero – Sagna, Fernando, Nolito, Sané, Clichy, Iheanacho.

Sędziowie: Cüneyt Çakır – Bahattin Duran, Tarik Ongun – Mustafa Eyisoy.
    Tak prezentuje się stadion w Mönchengladbach.

Czas na rozgrzewkę!

Kolejna migawka z przedmeczowego rozruchu.

Wyjściowe jedenastki w formie graficznej.

Dzisiejsze spotkanie cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców.

Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Niebawem początek rywalizacji!

1

1
    Spotkanie rozpoczęli goście, którzy zagrają dziś w pomarańczowo-fioletowych strojach. Gospodarze natomiast prezentować się będą w czarnych kompletach z zielonymi akcentami. Miejmy nadzieję, że emocji nie zabraknie!

2
    Początek rywalizacji dość spokojny. Ani gospodarze, ani goście nie forsują tempa. Gra toczy się głównie w okolicach środka boiska. Takie typowe piłkarskie szachy. Oby to się szybko zmieniło.

3
    Znacznie częściej w posiadaniu inicjatywy znajdują się zawodnicy Manchesteru City. Borussia ma spory kłopot z przechwyceniem piłki. Można nawet rzec, że póki co miejscowi są dość bezradni.

4
    Przyjezdni egzekwowali rzut rożny, lecz nie przyniosło im to większych korzyści. Co prawda Fernandinho zdołał oddać strzał, ale był on kompletnie niecelny. Bramkarz miejscowej drużyny nawet nie drgnął.

5
    Lars Stindl zdecydował się na oddanie strzału zza pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Manchesteru City, a następnie znalazła się w objęciach Claudio Bravo.

6
    Czekamy na pierwsze celne strzały. Na razie nie wygląda to zbyt ciekawie. Przeważają zawodnicy drużyny przyjezdnej, jednak niewiele z tego wynika. Brakuje groźnych ataków, brakuje składnych akcji.

8
    Na trybunach panuje wyborna atmosfera. Zgromadzeni kibice prowadzą bardzo głośny doping. Manchester City od pierwszych minut jest nieco aktywniejszy. Goście śmielej konstruują ataki, ale rywal dobrze się broni.

9
    Przed kilkoma momentami doskonałym piąstkowaniem popisał się Yann Sommer. Golkiper Borussii z wielkim spokojem oddalił potencjalne niebezpieczeństwo. Kolejny atak Manchesteru City spalił na panewce.

10
    Od pierwszego gwizdka sędziego z Turcji minęło już dziesięć minut. Tymczasem na tablicy wyników wciąż mamy bezbramkowy remis. Brakuje perspektyw na zmiany. Nic nie wynika z aktywności zespołu z Anglii.
    11. Niemieccy kibice wierzą, że Borussia zatrzyma "Obywateli".

12
    Spokojnie, bardzo spokojnie przebiegają te pierwsze minuty. Manchester City co jakiś czas atakuje, ale te próby nie mają odpowiedniego tempa. Drużyna Borussii bez najmniejszego problemu neutralizuje zapędy rywala.

13
    Czekamy na jakieś emocje. Póki co próżno ich szukać. Można jedynie opisywać kolejne kiepskie akcje zawodników Manchesteru City. Nie widać w tym wszystkim polotu i odpowiedniego pomysłu.

14
    Atak pozycyjny Manchesteru City. Borussia doskonale spycha przeciwnika. Trzeba przyznać, że gospodarze popisują się bardzo dobrą grą w defensywie. Jeżeli chodzi o ten aspekt, to nie popełniają błędów.

15
    Zdecydowania dominacja Manchesteru City, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Miejscowi sporadycznie znajdują się przy futbolówce. Widać jak na dłoni, że Borussia nastawia się na grę z kontrataku. Kto wie, może to przyniesie efekt?

16
    Trzeba podkreślić, że jesteśmy świadkami bardzo czystego pojedynku. Sędzia rzadko przerywa grę ze względu na przewinienia. Oby tak dalej. Do tego przydałyby się oczywiście jakieś niebezpieczne ataki.

17
    Kun Aguero przewrócił się w polu karnym gospodarzy. Nie było jednak mowy o jedenastce. Borussia przez moment znalazła się w posiadaniu inicjatywy, ale nie spożytkowała tego na składny atak.

18
    Sędzia uznał, że wyznaczone przepisy przekroczył Raffael . Po chwili faulował jeszcze Fernandinho. Turek przerwał grę i udzielił zawodnikom słownych ostrzeżeń. Manchester City znów w posiadaniu piłki.

19
    Senny, bardzo senny jest ten początek rywalizacji. Na murawie nie dzieje się nic, co mogłoby Państwa zainteresować. W dalszym ciągu czekamy na składne ataki oraz celne uderzenia.

20
    W środku pola rywala faulował Stindl. Sędzia bez chwili zawahania przerwał grę i upomniał zawodnika żółtym kartonikiem. Wydaje się, że Turek podjął właściwą decyzję. Tak zachowywać się nie można.
    20. Żółta kartka dla Stindla.

21
    Ponad dwadzieścia minut gry już za nami i wciąż nie doczekaliśmy się sytuacji bramkowych. Nie najlepiej to wygląda – nie ma co się oszukiwać. Liczyliśmy na rywalizację na wyższym poziomie. Póki co pojedynek rozczarowuje.

22
    Bardzo słaba próba Sterlinga. Piłka odbiła się od jednego z przeciwników, a następnie zmierzyła w objęcia Yanna Sommera. Pewna interwencja golkipera Borussii. Po chwili gospodarze rozpoczęli kreowanie ataku pozycyjnego.

23
    Gol dla Borussii M.!
    Strzelcem bramki RAFFAEL. Stindl świetnie uwolnił się na lewym skrzydle, a następnie po rykoszecie zgrał do Raffaela. Ten bardzo soczystym uderzeniem pokonał Claudio Bravo. Golkiper Manchesteru City nie miał większych szans na odnotowanie skutecznej interwencji.
    23. RAFFAEL - 1:0

25
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko dwadzieścia minut. Trzeba przyznać, że gol gospodarzy jest lekkim zaskoczeniem. Od początku spotkania grę prowadzili goście.

26
    Miejmy jednak nadzieję, że ta bramka ożywi przebieg rywalizacji. Widać, że gospodarze troszeczkę się rozbudzili i śmielej przedostają się pod pole karne przeciwnika. Manchester City w sporych tarapatach!

27
    Gospodarze egzekwowali korner, ale nie przyniosło im to żadnych korzyści. Po chwili Borussia ponowiła atak, lecz strzał Strobla został zablokowany. Zawodnik miejscowej ekipy twierdził, że Kolarov zagrywał ręką, ale sędzia nie dopatrzył się wykroczenia.
    28. Zaciętej walki nie brakuje!

29
    Manchester City konsekwentnie realizuje swą taktykę z początku spotkania. Podopieczni Guardioli niczego nie zmieniają. Czy to jest właściwe posunięcie? Trudno stwierdzić. Jedno jest jednak pewne – dotychczasowe poczynania "Obywateli" nie przynosiły rezultatu.

30
    Od pierwszego gwizdka sędziego z Turcji minęło już pół godziny. Przypomnijmy, że od kilku chwil prowadzą gospodarze. Przyjezdni próbują atakować, zaskoczyć czymś rywali, ale nic z tego nie wynika.

31
    Kevin De Bruyne przekroczył wyznaczone zasady, faulując jednego z rywali w ofensywie. Dyskusyjna decyzja pana Cakira. Wydawało się, że zawodnik Borussii Mönchengladbach trochę przyaktorzył.

32
    Tym razem to Serio Aguero przewinił nieopodal pola karnego gospodarzy. Sędzia z Turcji jest dość drobiazgowy. Po raz kolejny przerwał akcję "Obywateli", o co wspomniany Argentyńczyk miał niemałe pretensje.

33
    Niezła centra Sterlinga, ale Wendt doskonale przeciął tę wrzutkę. Za moment goście egzekwować będą rzut rożny. Może być bardzo groźnie, kotłuje się w polu karnym gospodarzy!

34
    Gündoğan świetnie przyjął futbolówkę, a następnie oddał bardzo soczyste uderzenie. Sommer wyciągnął się jak struna, dzięki czemu sparował piłkę na rzut rożny. Bardzo dobra robinsonada!
    34. Strzał Gündoğana.

35
    Manchester City jest mocno rozdrażniony. Przed momentem "Obywatele" egzekwowali kolejne dwa kornery, ale nie przyniosło im to nawet szczątkowych korzyści. Ponownie z bardzo dobrej strony spisała się defensywa Borussii.

37
    Strzały ogółem: 6-4.
    Strzały celne: 3-2.

38
    Teraz już ta statystyka uderzeń wygląda znacznie lepiej niż w pierwszych piętnastu minutach tego pojedynku. Premierowy kwadrans był bardzo nużący. Nie działo się nic konkretnego. Na szczęście sytuacja ta uległa zmianie.

39
    Niesamowicie przebojowa akcja Wendta! Ten obrońca ze Szwecji wybornie wymanewrował defensywę Manchesteru City, po czym znalazł się w sytuacji sam na sam z Claudio Bravo! Golkiper Manchesteru City interweniował ze sporymi problemami.
    39. Świetna akcja Szweda!

40
    Będzie zmiana w drużynie gospodarzy! Z problemami zdrowotnymi zmaga się Traoré. Szkoleniowiec Borussii wysłał już kilku zawodników na rozgrzewkę. Za moment dokonana zostanie stosowna roszada.

41
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Ibrahima Traoré, na boisku pojawia się Jonas Hofmann.

42
    Za kilka chwil pierwsza połowa zostanie zakończona. Wiele wskazuje na to, że w lepszych humorach do szatni zejdą gospodarze. Borussia rozpoczęła bardzo bezpłciowo, ale z biegiem czasu sprawuje się coraz lepiej.

43
    Fernandinho nieprzepisowo zatrzymał jednego z przeciwników. Sędzia momentalnie przerwał grę i upomniał go żółtym kartonikiem. Właściwa decyzja tureckiego arbitra, nie ma co dyskutować.

45
    Coś niesamowitego! Sterling miał szansę na zdobycie gola, ale postanowił podać do Aguero. Ten oddał soczysty strzał, jednak doskonale ustawiony był Sommer. Perfekcyjna interwencja golkipera Borussii!
    45. Strzał Aguero.

45
    Turecki sędzia postanowił przedłużyć pierwszą połowę o jedną minutę.

45+1
    Gol dla City!
    Strzelcem bramki DAVID SILVA. Doskonała akcja gości! Sterling świetnie poszukał De Bruyne, który perfekcyjnie obsłużył Silvę. Hiszpan ze stoickim spokojem wprowadził futbolówkę do siatki. Mamy remis!
    45+1. David SILVA - 1:1

45+1

Premierowa odsłona dzisiejszego pojedynku w Mönchengladbach już za nami! Od 23. minuty prowadzili gospodarze, ale tuż przed przerwą do wyrównania doprowadzić zdołał David Silva. Początek rywalizacji był bardzo nużący, ale z czasem obraz gry stawał się lepszy. Miejmy nadzieję, że jeszcze więcej emocji doświadczymy w drugiej odsłonie tejże konfrontacji. Zostańcie z nami!
    Do przerwy mamy remis.

46

46
    Czas na drugą odsłonę dzisiejszego pojedynku pomiędzy Borussia Mönchengladbach a Manchesterem City. W przerwę nie doszło do żadnych zmian. Mocno wierzymy, że nadchodzące 45 minut dostarczy nam sporej porcji wrażeń!

47
    Wyśmienita atmosfera panuje na trybunach, które wypełniły się aż po same brzegi. Zgromadzeni kibice nawet przez moment nie przerywają dopingu. Mecze przy takiej otoczce ogląda się z ogromną przyjemnością.

48
    Manchester City próbuje grać nieco odważniej, ale rywal stawia twarde warunki w defensywie. Gospodarze szybko neutralizują potencjalne zagrożenia. Trzeba przyznać, że obrona jest dość mocnym punktem Borussii.

49
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany został Dahoud. Słuszna decyzja sędziego. Stricte taktyczne przewinienie, inaczej tego nazwać nie można. Futbolówka powraca w posiadanie Manchesteru City.
    49. Żółta kartka dla Dahouda.

50
    Sterling wprowadził piłkę do siatki, ale sędzia liniowy zasygnalizował, że w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej. Powtórki wykazały, że arbiter podjął właściwą decyzję.
    50. Nieuznane trafienie Sterlinga.

51
    Komplikuje się sytuacja gospodarzy! Stindl otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Sędzia uznał, że nieprzepisowo zatrzymywał jednego z przeciwników. Borussia będzie musiała radzić sobie w dziesiątkę!
    51. Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona dla Stindla.

52
    Bardzo dużo dzieje się na początku tej drugiej połowy. Widać, że obie ekipy są zainteresowane tylko zwycięstwem. Mamy coraz więcej przewinień, co trochę martwi. Na szczęście pan Cakir w dość dobry sposób tonuje zapędy.

54
    Jęk zawodu na trybunach. Gospodarze dobrze rozpoczęli akcję, ale w kluczowym momencie zabrakło celnego podania. Prawie dziesięć minut gry w ramach drugiej połowy już za nami.

55
    Na tablicy wyników utrzymuje się remis 1:1. Przypomnijmy, że w 23. minucie gola na koncie gospodarzy zapisał Raffael, natomiast tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Silva. Czekamy na kolejne trafienia!

56
    Goście szukają gry daleko od własnego pola karnego. "Obywatele" nie chcą narażać się na jakieś niebezpieczeństwa. Wydaje się, że to jest dość dobra taktyka.
    57. W drugiej połowie gra się zaostrzyła.

58
    Na widowni nadal panuje bardzo dobra atmosfera. Zgromadzeni kibice wierzą, że miejscowa ekipa zdoła powalczyć o zwycięstwo. To zadanie może być trudne do zrealizowania, zważywszy na to, że Borussia gra w osłabieniu.

59
    Tymczasem trener Borussii szykuje kolejną zmianę. Przypomnijmy, że do pierwszej roszady po stronie gospodarzy doszło w 41. minucie, kiedy to kontuzjowanego Traoré zastąpił Hofmann.

60
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Mahmoud Dahoud, na boisku pojawia się Jannik Vestergaard.

61
    Niezłym posunięciem taktycznym popisał się teraz szkoleniowiec niemieckiej drużyny. Na murawie pojawił się wysoki Vestergaard. To może być spory atut Borussii w przypadku stałych fragmentów gry.

62
    Manchester City stara się zaatakować, lecz niewiele z tych wysiłków wynika. Defensywa Borussii Monchengladbach w dalszym ciągu spisuje się z dobrej strony. Gospodarze sporadycznie popełniają błędy.

63
    Trzy razy więcej podań wymienili goście, były one niesłychanie dokładne. Trzeba przyznać, że ten element podopieczni Guardioli mają wypracowany niemalże do perfekcji!

64
    Kolejna czerwona kartka w tym spotkaniu! Tym razem drugie "żółtko" zarobił Fernandinho, który pociągał za koszulkę szarżującego Raffaela. Stricte taktyczne przewinienie. Niemniej z decyzją Turka można by dyskutować.
    64. Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona dla Fernandinho.

65
    Gospodarze mieli szansę na objęcie prowadzenia, jednak dogodnej okazji na zdobycie bramki nie wykorzystał Raffael. Piłka poszybowała dość daleko obok słupka. Na tablicy wyników wciąż mamy remis 1:1!
    65. Chybienie Raffaela.

66
    Bardzo zaostrzył nam się ten pojedynek, czego z pewnością nie pochwalamy. Mamy też sporo ciekawych ataków. Przed momentem jak z armaty huknął De Bruyne. Ze sporymi problemami interweniował Sommer! Korner dla gości.
    66. Mocne uderzenie De Bruyne!

68
    Rzut rożny nie przyniósł przyjezdnym nawet szczątkowych korzyści. Tymczasem szykowana jest zmiana po stronie gości. Sagna zastąpi Sterlinga, który zaprezentował się dziś z całkiem przyzwoitej strony.

68
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Raheem Sterling, na boisku pojawia się Bacary Sagna.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Tony Jantschke (Borussia Mönchengladbach). Kolejne napomnienie. Zawodnik Borussii spóźnił się z wślizgiem i trafił w nogi Sagny. Wydaje się, że turecki arbiter nie mógł podjąć innej decyzji.

70
    Do zakończenia premierowej odsłony dzisiejszego starcia w Mönchengladbach pozostało już tylko około 20 minut. W dalszym ciągu mamy remis 1:1. Czy któraś z ekip przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Zobaczymy.

71
    Ależ zaostrzyła się rywalizacja... Kartki sypią się z kieszonki arbitra z Turcji. Tym razem ukarany został strzelec pierwszej bramki – Raffael. Widać, że zawodnicy obu ekip są bardzo zdenerwowani.

72
    Zapachniało kolejną czerwoną kartką! Raffael zagrywał piłkę ręką, jednak tym razem sędzia nie sięgnął po "żółtko". Za moment "Obywatele" egzekwować będą kolejny rzut wolny. Może być groźnie, kotłuje się w szesnastce gospodarzy!

73
    Niewiele z tego wszystkiego wynikło. Kilka chwil po kiepskim rozegraniu rzutu wolnego przez gości, do piłki dopadł Gundogan i huknął jak z armaty. Pomysł może był i niezły, ale Sommer doskonale rozczytał zamiary rywala.

74
    Posiadanie piłki: 32-68%.
    75. Czekamy na kolejne bramki!

76
    Do zakończenia pojedynku pozostał już tylko kwadrans! Spotkanie wkracza w decydującą fazę, niebawem wszystko będzie jasne. Częściej w posiadaniu piłki znajdują się goście, ale nie przekłada się to na groźne ataki.

78
    Widać, że lepiej pod kątem fizycznym wyglądają goście. Borussia ma kłopot z dotrzymaniem tempa rywalowi z Anglii. Mimo tego niemiecka defensywa wciąż dobrze sprawuje się w obrębie własnego pola karnego.

79
    Ciekawie rozegrany rzut rożny przez gości. Navas mocno centrował piłkę w pole karne, ale doskonale piąstkował Sommer. Golkiper Borussii Monchengladbach po raz kolejny zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

80
    Czas na ostatnie dziesięć minut rywalizacji. Utrzymuje się remis 1:1. W dalszym ciągu każdy scenariusz jest jak najbardziej realny. Przypomnijmy, że obie ekipy grają w dziesiątkę.

81
    Gospodarze są dość nieśmiali, anemicznie wyprowadzają swe ataki. Manchester City natomiast odważniej przedziera się na połowę przeciwnika, jednak nic szczególnego z tego nie wynika.

82
    Navas po raz kolejny nie zgadzał się z decyzją sędziego Cakira. Cóż, trzeba przyznać, że werdykty arbitra są dość kontrowersyjne. Zajmijmy się jednak stricte sportowymi sprawami – w natarciu "Obywatele".

84
    Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Raffael, na boisku pojawia się André Hahn.
    85. De Bruyne jest dziś dość mocnym ogniwem gości.

86
    David Silva wpakował futbolówkę do siatki, ale gol nie został uznany! Sędzia liniowy słusznie zasygnalizował, że zawodnik Manchesteru City przebywał na pozycji spalonej. Z odwetem ruszają gospodarze.

88
    Pep Guardiola przygotowuje kolejną roszadę. Za kilka chwil na murawie zamelduje się Fernando. Obecnie "Obywatele" wymieniają się podaniami na wysokości środka boiska. Gospodarze są już dość mocno zrezygnowani.

89
    Nudno, bardzo nudno zrobiło się w Monchengladbach. Inicjatywa znajduje się po stronie gości z Anglii. Wydaje się, że "Obywatele" są zadowoleni z obecnego wyniku, ponieważ nie spieszą się z kreowaniem kolejnych ataków.

90
    Nużąca wymiana podań po stronie "Obywateli". Bardzo mało interesujący okres rywalizacji. Miejmy nadzieję, że sędzia nie przedłuży tego spotkania o więcej niż dwie minuty.

90+1
    Całe szczęście. Mecz został przedłużony jedynie o dwie minuty. Trwa wymiana podań na połowie Manchesteru City. Oczywiście inicjatywa po stronie gości.

90+2

Zlitował się nad nami Cüneyt Çakır, który zakończył ten mecz przed upływem doliczonego czasu gry. Końcówka rywalizacji była niesłychanie nudna. Przez prawie pięć minut oglądaliśmy wymianę podań w wykonaniu "Obywateli". Goście nie byli zainteresowani wyprowadzeniem ataku, a jedynie przechowywaniem piłki na własnym koncie. Cóż, czasem bywa i tak. Remis ten daje Manchesterowi City awans do kolejnej fazy rozgrywek. (22:36:51)
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!