Chemik – BKS 3:1 (koniec) | MKS – Atom Trefl 3:0 (koniec)
Niedziela 27.11.2016, 14:45 • Hala OSiR, Police • Tauron Liga • 7. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45.

0:0
    W niedzielę na parkietach Orlen Ligi dojdzie do pojedynku w którym niepokonana w tym sezonie ekipa Chemika Police podejmować będzie BKS PRODI CREDIT Bielsko-Biała. Stawką będą kolejne ligowe punkty, które zdecydowanie częściej trafiają na konto gospodyń z Polic.

0:0
    Chemik Police ma na koncie 17 oczek, 6 zwycięstw w tym sezonie i ani jednej porażki. Bilans setowy Chemika to 18 setów wygranych i 5 przegranych. W ostatniej kolejce Chemik pokonał ŁKS Commercecon Łódź 3:1.
    0:0 Kibice z Polic nie ukrywają, że 3 punkty w tym meczu to cel najważniejszy, który trzeba spełnić!

0:0
    BKS Profi Credit Bielsko-Biała spisują się nieco gorzej niż ich najbliższe rywalki. Zawodniczki Mariusza Wiktorowicza są na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 7 oczek i bilansem setów, który wynosi 10 wygranych i 13 przegranych. W ostatniej kolejce BKS pokonał Polski Cukier Muszyniankę Enea 3:0.

0:0
    W swojej historii obydwie drużyny spotykały się 8 razy. Z tych meczy 6 padło łupem Chemika, a z kolei zaledwie 2 pojedynki były w stanie wygrać siatkarki BKS-u.

0:0
    Pierwszym sędzią meczu w Policach będzie Marcin Walerzak, a w pracy pomagał mu będzie Sławomir Jażdżewski.

0:0
    Na transmisję live z meczu Chemik Police – BKS Profi Credit Bielsko-Biała zapraszamy do naszego portalu już od godziny 14:45! Kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem zawodów podamy składy obydwu drużyn na ten pojedynek.

0:0

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Perlińska, Staniucha-Szczurek, Wańczyk, Skrzypkowska, Pasznik, Mikyskova, Trojan, Gryka, Brzezińska, Moskwa, Mucha. Libero: Wojtowicz, Wilczek

Sędziowie: Marcin Walerzak – Sławomir Jażdżewski.
    0:0 W takiej "6" rozpoczną mecz gospodynie!

0:0

0:1
    Na lewej stronie skutecznie kończy atak po skosie Emilia Mucha.

1:1
    W aut serwuje Aleksandra Trojan.

1:2
    Malwina Smarzek na zagrywce trafia w siatkę.

2:2
    Nieporozumienie w szeregach BKS-u i w siatkę atakuje środkowa Kornelia Moskwa.

2:3
    Z prawego skrzydła po prostej skutecznie atakuje Sona Mikyskova.

3:3
    I odpowiada z lewej strony Aleksandra Jagieło uderzając po bloku Magdaleny Gryki w aut.

3:4
    Skutecznie ze środka w wolne pole atakuje Kornelia Moskwa.

3:5
    Podwójnym blokiem na lewej stronie siatki zatrzymany atak Jagieło.

4:5
    Z szóstej strefy w sam narożnik boiska świetnie atakuje Madelaynne Montano.

5:5
    Na prawej stronie skutecznie w wolną strefę uderza Katarzyna Gajgał-Anioł.

5:6
    Natalia Skrzypkowska sprytnie kiwa obok bloku w boisko na lewym skrzydle.

5:7
    Blokowana na lewej stronie atakująca Malwina Smarzek.

6:7
    Teraz już skutecznie Smarzek uderza po przekątnej w boisko.

6:8
    Mocny atak Skrzypkowskiej po bloku w aut.

7:8
    Świetnie przedziera się przez blok rywalek na prawej stronie Montano.

8:8
    I znów Madelaynne Montano przełamuje ręce blokujących BKS-u.

9:8
    Sona Mikyskova atakuje z prawej strony siatki w aut i na prowadzeniu gospodynie.

10:8
    Przeszła przez linię środkową boiska Magdalena Gryka. O pierwszy czas prosi trener BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała – Mariusz Wiktorowicz!

10:9
    Dobrze podwójnym blokiem bielszczanki zatrzymują atak na lewym skrzydle Malwiny Smarzek.

10:10
    Przełożyła ręce na połowę rywalek Joanna Wołosz i łatwy punkt ląduje na koncie gości.

11:10
    Z prawej strony bardzo mocno trafia jedną z rywalek i punktuje Malwina Smarzek.

12:10
    Pewnie uderza ze środka w boisko Stefana Veljković.

13:10
    Z drugiej linii w wolną strefę trafia Smarzek.

14:10
    Skutecznie na lewej flance atakuje po prostej w linię boczną boiska Aleksandra Jagieło. Druga przerwa na żądanie Mariusza Wiktorowicza – trenera BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała!

14:11
    Rozegranie za plecy i Emilia Mucha z całej siły uderza po ostrym skosie w wolne pole.

15:11
    Stefana Veljković wykorzystuje przechodzącą piłkę.

16:11
    Pewnie z ominięciem bloku w okolice 9. metra atakuje Madelaynne Montano.

17:11
    As serwisowy Stefany Veljković. Piłka trafia idealnie w narożnik parkietu!

18:11
    I jeszcze raz punktuje w polu serwisoym Veljković!

18:12
    Bardzo dobrze Kornelia Moskwa wygrywa walkę na siatce z Katarzyną Gajgał-Anioł.

18:13
    Punktowy serwis Emilii Muchy. Nie poradziła sobie z przyjęciem Malwina Smarzek!

19:13
    Bardzo ładnie po prostej z lewego skrzydła uderza Aleksandra Jagieło.

19:14
    Szybka akcja na środku i Moskwa kończy swój atak.

20:14
    Psuje swoją zagrywkę Ewelina Brzezińska.

21:14
    Zablokowana na prawej stronie siatki Sona Mikyskova przez Katarzynę Gajgał-Anioł.

21:15
    Natalia Skrzypkowska obija blok rywalek na lewym skrzydle.

22:15
    Kolejny raz Sona Mikyskova zablokowana. Tym razem skutecznie na siatce zachowała się Malwina Smarzek.

22:16
    Ze środka kiwa nad blokiem w wolną strefę Aleksandra Trojan.

22:17
    Ciężki serwis Natalii Skrzypkowskiej i nie radzą sobie z przyjęciem policzanki!

23:17
    Na prawej stronie po prostej między blokiem, a antenką trafia w boisko Montano.

24:17
    Próbuje technicznego ataku Emilia Mucha, ale trafia w siatkę. Piłka setowa dla Chemika Police!

24:18
    Teraz już obija blok rywalek na lewej flance Mucha w aut.

24:19
    Pojedynczym blokiem na prawym skrzydle zatrzymana Malwina Smarzek przez Emilię Muchę.

25:19
    Technicznie atakuje w wolną strefę Malwina Smarzek na prawej stronie i pierwszy set zwyciężają z dużym spokojem gospodynie!

25:19
    Pierwszy set skończony.
    0:0 Po wyrównanym początku z małą przewagą przyjezdnych rozkręciły się na parkiecie gospodynie i to one przez pozostałą część seta górowały i wyrobiły sobie na tyle spokojną przewagę by ostatecznie cieszyć się z wygranej w partii pierwszej!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

1:0
    Skutecznym blokiem Malwina Smarzek zatrzymuje atak Emilii Muchy.

1:1
    Miękki atak Jagieło na lewej stronie i piłka po bloku wraca na stronę gospodyń i spada w boisko.

1:2
    Świetnie teraz bielszczanki po raz kolejny podwójnym blokiem zatrzymują gospodynie. Atakowała Montano.

2:2
    Ze środka pewnie kończy atak Stefana Veljković.

2:3
    Skutecznie po bloku w aut uderza Sona Mikyskova.

3:3
    Odpowiada teraz Katarzyna Gajgał-Anioł szybkim atakiem w wolne pole.

3:4
    Na lewej stronie po przekątnej uderza w wolną strefę Mucha.

3:5
    Kończy atak z szóstej strefy Emilia Mucha w boisku.

3:6
    Techniczny atak Natalii Skrzypkowskiej po bloku rywalek w aut.

4:6
    Mocny atak po bardzo ostrym skosie w wykonaniu Aleksandry Jagieło.

4:7
    Autowy serwis Jagieło.

4:8
    Świetnie teraz blokiem Natalia Skrzypkowska na prawej stronie zatrzymuje uderzenie Katarzyny Gajgał-Anioł. O pierwszy czas w tym secie jak i w tym spotkaniu prosi trener Chemika Police – Jakub Głuszak!

5:8
    Znalazła dziurę w dwubloku rywalek Malwina Smarzek i piłka spada pod nogi blokujących.

5:9
    Bardzo mocno na prawej stronie po bloku uderza Sona Mikyskova.

5:10
    Na prawym skrzydle kiwają nad blokiem rywalek bielszczanki.

6:10
    Zepsuła swoją zagrywkę Magdalena Gryka.

6:11
    Mocne zbicie Skrzypkowskiej po bloku Montano w aut.

7:11
    W odpowiedzi na prawej stronie Madelaynne Montano, która uderza po prostej w boisko.

7:12
    Ominęła blok Chemika – Sona Mikyskova i trafiła w wolną strefę.

8:12
    Szybki atak na środku Stefany Veljković ląduje w boisku.

9:12
    Z prawej strony Madelaynne Montano przedziera się przez blok rywalek i trafia w okolice 9. metra.

10:12
    Świetny blok gospodyń. Katarzyna Gajgał-Anioł i Aleksandra Jagieło zablokowały mocny atak Soni Mikyskovej. Mariusz Wiktorowicz – trener BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała prosi o czas!

11:12
    Kolejny raz bardzo dobry atak w wykonaniu Montano, która przedziera się przez blok rywalek.

12:12
    Piąty z rzędu punkt gospodyń. Jagieło atakuje na lewej stronie siatki po bloku w aut.

13:12
    Wykorzystała teraz Katarzyna Gajgał-Anioł przechodzącą piłkę.

13:13
    W końcu punkt zdobyły bielszczanki. Na lewej flance mocnym atakiem po bloku w aut punktuje Emilia Mucha.

13:14
    I znów sytuacja się zmienia. Goście na prowadzeniu po tym jak punktowy serwis wykonała Sona Mikyskova!

13:15
    Przestrzeliła w aut na prawej flance Madelaynne Montano.

14:15
    Na lewym skrzydle obok bloku rywalek w boisko trafia Aleksandra Jagieło.

14:16
    Skuteczna kiwka i nie udało się obronić tej piłki Malwinie Smarzek.

15:16
    Pewnie uderza ze skrzydła Madelaynne Montano.

15:17
    Szczęśliwy punkt ze środka zdobywa Kornelia Moskwa.

16:17
    Świetnie teraz z szóstej strefy w wolne pole uderza Montano.

17:17
    Pewnie po bloku w aut uderza Malwina Smarzek.

18:17
    Ze środka bardzo mocno atakuje w narożnik parkietu Stefana Veljković. Trener BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała – Mariusz Wiktorowicz prosi o drugi czas w tym secie!

18:18
    Bardzo dobrze obok bloku w boisko trafia Sona Mikyskova.

19:18
    Fenomenalnie na prawej flance po prostej trafia Madelaynne Montano.

20:18
    Z lewej strony po przekątnej uderza w narożnik parkietu Malwina Smarzek.

20:19
    W odpowiedzi Natalia Skrzypkowska atakuje w wolne pole.

21:19
    Ładnie kiwa ze środka nad blokiem rywalki Stefana Veljković.

21:20
    Mikyskova z prawej strony atakuje po bardzo ostrym skosie i nie porozumiały się w defensywie rywalki.

22:20
    Pewny atak Veljković trafia idealnie w linię boczną boiska.

23:20
    Kolejne świetne uderzenie ze środka Stefany Veljković ląduje w parkiecie.

23:21
    Kornelia Moskwa uderza na środku po dłoniach rywalki w aut.

24:21
    Autowy serwis Joanny Staniucha-Szczurek. Piłka setowa dla gospodyń!

24:22
    Autowa zagrywka w szeregach Chemika Police.

24:23
    Emilia Mucha uderza z lewej strony po bloku w aut.

24:24
    Teraz świetnie Natalia Skrzypkowska huknęła po przekątnej w narożnik parkietu.

24:25
    I mamy niesamowitą sytuację. Blokowana na lewej flance Jagieło i piłkę setową mają teraz bielszczanki. O drugi czas w tej partii prosi trener Chemika Police – Jakub Głuszak!

25:25
    Fatalnie na lewym skrzydle Natalia Skrzypkowska uderza nad blokiem w aut.

25:26
    Szybka akcja po stronie BKS-u. Gryka na środek do Moskwy, a ta z całej siły trafia w Montano. Kolejna piłka setowa dla gości!

26:26
    Cóż to była za akcja! Bielszczanki już miały niemalże wygraną partię, ale wybroniły się policzanki i na prawej flance Gajgał-Anioł zaatakowała po bloku w aut.

26:27
    Teraz Natalia Skrzypkowska atakuje po dłoniach Malwiny Smarzek. Kolejna piłka setowa dla BKS-u!

26:28
    Przedarła się przez blok rywalek na prawym skrzydle Sona Mikyskova i doprowadzają do wyrównania siatkarki z Bielska-Białej!

26:28
    Drugi set skończony.
    0:0 Jak widać w siatkówce kobiet spora przewaga w końcówce nie oznacza jeszcze zwycięstwa. Bielszczanki walczyły do końca partii drugiej i wyrównały stan meczu!

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:1
    Na prawym skrzydle skutecznie po prostej trafiła Sona Mikyskova.

1:1
    Pewnie na środku trafia w wolne pole Stefana Veljković.

2:1
    Montano obija na prawej stronie blok i piłka spada na aut.

2:2
    Z drugiej linii technicznie w boisko trafia Natalia Skrzypkowska.

3:2
    Lewe skrzydło i przedziera się przez blok rywalki Aleksandra Jagieło.

3:3
    Autowa zagrywka Veljković.

4:3
    W siatkę serwuje Emilia Mucha.

5:3
    Punktowy serwis Madelaynne Montano. Źle przyjmuje piłkę Mariola Wojtowicz!

5:4
    W wolne pole trafia mocnym atakiem Skrzypkowska.

6:4
    Kornelia Moskwa serwuje w siatkę.

6:5
    Po taśmie w boisko ze środka uderza Aleksandra Trojan.

7:5
    Przerzut na prawe skrzydło, a tam skutecznie trafia w boisko Katarzyna Gajgał-Anioł.

7:6
    Znów ze środka skutecznie trafia Aleksandra Trojan.

8:6
    Zepsuty serwis przez Natalię Skrzypkowską.

9:6
    Świetnie na środku uderza Stefana Veljković.

9:7
    Na prawym skrzydle Sona Mikyskova uderza po bloku rywalek, a piłka trafia w antenkę.

9:8
    Autowy atak Madelaynne Montano.

10:8
    Malwina Smarzek z prawej stony skutecznie uderza w boisko.

11:8
    W wolną strefę ze środka atakuje Veljković. Trener BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała – Mariusz Wiktorowicz prosi o przerwę!

12:8
    Stefana Veljković zatrzymuje blokiem atak Kornelii Moskwy.

13:8
    As serwisowy Malwiny Smarzek. Piłka po taśmie spada w boisko. Drugi czas na żądanie Mariusza Wiktorowicza – trenera BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała!

14:8
    W aut z prawej strony uderza Mikyskova.

14:9
    Zepsuła zagrywkę Malwina Smarzek.

15:9
    Ależ huknęła na środku Stefana Veljković w wolną strefę.

15:10
    Sprytnie z drugiej piłki kiwa Magdalena Gryka.

16:10
    Na lewym skrzydle pewnie po bloku w aut uderza Aleksandra Jagieło.

16:11
    Z prawego skrzydła po bloku w boisko uderza Sona Mikyskova.

16:12
    Jagieło w aut na lewym skrzydle.

17:12
    Świetnie teraz Madelaynne Montano przedziera się szóstej strefy przez potrójny blok rywalek.

18:12
    Atakuje Katarzyna Gajgał-Anioł i siatki dotykają w bloku bielszczanki.

19:12
    Kiwa nad blokiem w wolne pole Gajgał-Anioł.

19:13
    Z lewej strony skutecznie uderza po przekątnej Natalia Skrzypkowska

20:13
    Z drugiej linii znów po bloku trafia w boisko Montano.

20:14
    Minimalnie w aut na zagrywce Agnieszka Bednarek-Kasza.

21:14
    Świetny atak Montano na prawym skrzydle. Bez szans na obronę siatkarki BKS-u.

22:14
    Błąd Magdaleny Gryki przy rozegraniu.

23:14
    Z lewej strony w sam narożnik parkietu trafia Malwina Smarzek.

24:14
    Dynamiczny atak na środku Stefany Veljković. Piłka setowa dla Chemika Police!

24:15
    Znalazła dziurę w dwubloku rywalek Sona Mikyskova i trafiła w boisko.

25:15
    Montano wygrywa walkę na siatce i gospodynie znów prowadzą w tym spotkaniu!

25:15
    Trzeci set skończony.
    0:0 Zdemolowały siatkarki Chemika w tej partii swoje rywalki. Policzanki pokazały, że mają moc i potrafią zagrać porządnie w ataku jak i w przyjęciu. Czekamy na czwartego seta. Czy BKS jeszcze się podniesie i wywalczy punkty na ciężkim terenie?

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

1:0
    Na prawym skrzydle w skutecznym ataku Madelaynne Montano.

2:0
    Aleksandra Trojan zablokowana na środku przez Katarzynę Gajgał-Anioł.

3:0
    Montano pewnie wykorzystuje przechodzącą piłkę.

3:1
    A teraz po stronie bielszczanek przechodzącą piłkę wykorzystała skutecznie atakując Emilia Mucha.

4:1
    Z ominięciem bloku w boisko trafia Madelaynne Montano.

4:2
    Na lewej stronie trafiła atakiem w rywalkę Emilia Mucha.

5:2
    Z szóstej strefy Montano pewnie uderza w narożnik parkietu.

5:3
    Sona Mikyskova trafia po ostrym skosie w linię boczną boiska.

6:3
    Na czystej siatce lekkim atakiem w boisko kończy akcję Katarzyna Gajgał-Anioł. O czas prosi szkoleniowiec BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała – Mariusz Wiktorowicz!

7:3
    Świetnym blokiem Stefana Veljković zatrzymuje na środku atak Kornelii Moskwy.

7:4
    Z lewej strony skutecznie uderza po bloku w aut Staniucha-Szczurek.

7:5
    Kornelia Moskwa zdobywa punkt bezpośrednio na zagrywce!

8:5
    Na lewej flance Malwina Smarzek uderza po bloku w aut.

9:5
    Kolejny raz z lewej strony po ostrym skosie w boisko uderza Smarzek. Drugi czas na żądanie Mariusza Wiktorowicza – trenera BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała!

9:6
    Autowy serwis Joanny Wołosz.

10:6
    Na prawym skrzydle pewnie kończy swój atak Malwina Smarzek.

11:6
    Joanna Staniucha-Szczurek wpada w siatkę przy próbie ataku.

11:7
    Montano na prawym skrzydle zablokowana przez Trojan.

11:8
    Z prawej strony pewnie trafia w boisko Mikyskova.

12:8
    Jagieło na lewej stronie siatki przedziera się przez blok rywalek.

13:8
    As serwisowy Stefany Veljković!

13:9
    Tym razem w aut uderza na zagrywce Veljković.

13:10
    Na prawym skrzydle po prostej w boisko uderza Sona Mikyskova.

13:11
    Punktowy serwis Anety Wilczek. O czas prosi trener Chemika Police – Jakub Głuszak!

14:11
    Psuje zagrywkę Aneta Wilczek.

14:12
    Techniczne uderzenie po przekątnej w wykonaniu Soni Mikyskovej.

15:12
    Na prawym skrzydle pewnie kończy swój atak Katarzyna Gajgał-Anioł.

16:12
    Fatalnie w aut przestrzeliła na lewej flance Emilia Mucha.

16:13
    Podwójnym blokiem zatrzymana na lewej flance Madelaynne Montano.

17:13
    Zepsuły serwis bielszczanki.

17:14
    Niesamowita wymiana i podwójny blok po raz kolejny na prawej flance zatrzymuje atak Montano.

17:15
    Atak w aut w wykonaniu Katarzyny Gajgał-Anioł.

17:16
    Z drugiej linii atakuje Emilia Mucha po bloku rywalek w aut.

17:17
    Nieczyste odbicie w szeregach policzanek. Zapowiada nam się ciekawa końcówka.

18:17
    Świetnie na środku w narożnik parkietu trafia Stefana Veljković.

19:17
    Madelaynne Montano i Stefana Veljković pewnie zatrzymują blokiem na lewej stronie atak Natalii Skrzypkowskiej.

19:18
    W aut atakuje z prawego skrzydła Montano.

20:18
    Fenomenalne uderzenie po ostrym skosie Madelaynne Montano ląduje w boisku.

20:19
    I teraz w siatkę uderza Montano. Dużo błędów w ostatnim czasie popełnia ta zawodniczka.

20:20
    Podwójnym blokiem zatrzymana na prawym skrzydle Madelaynne Montano.

21:20
    Ze środka kończy akcję Veljković.

21:21
    Mocno uderza na prawym skrzydle Sona Mikyskova i nie zdołały się wybronić gospodynie.

22:21
    Bardzo ładnie w narożnik parkietu atakuje Aleksandra Jagieło.

22:22
    Po ostrym skosie w aut uderza Katarzyna Zaroślińska.

23:22
    Mocno teraz uderza Katarzyna Gajgał-Anioł w broniącą się rywalkę.

23:23
    Minimalny aut przy zagrywce Aleksandry Jagieło.

24:23
    Z drugiej linii atakuje Mikyskovam ale zostaje zablokowana przez Jelenę Blagojević. Piłka meczowa dla Chemika Police!

25:23
    Joanna Wołosz pojedynczym blokiem zatrzymuje atak Natalii Skrzypkowskiej. Chemik wygrywa 3:1!

25:23
    Czwarty set skończony.
    0:0 Mistrzynie Polski nadal bez porażki w tym sezonie!

0:0
    MVP tego spotkania została wybrana bezapelacyjnie środkowa Chemika Police – Stefana Veljković!

Świetne widowisko w Policach i zwycięstwo 3:1 gospodyń choć było bardzo blisko, a w tym momencie mielibyśmy tie-breaka. Z mojej strony to wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w naszym serwisie. (16:55:12)

Adam Ka

Grupa Azoty Chemik Police: Montano, Gajgał-Anioł, Bednarek-Kasza, Smarzek, Bełcik, Veljković, Abramajtys, Wołosz, Blagojević, Jagieło (C), Zaroślińska Libero: Zenik, Krzos
    BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała: Perlińska, Staniucha-Szczurek (C), Wańczyk, Skrzypkowska, Pasznik, Mikyskova, Trojan, Gryka, Brzezińska, Moskwa, Mucha, Wilczek Libero: Wojtowicz

Sędziowie: Marcin Walerzak – Sławomir Jażdżewski