Chemik – BKS 3:1 (koniec) | MKS – Atom Trefl 3:0 (koniec)
1
19 28 15 23
Niedziela 27.11.2016, 14:45 • Hala OSiR, Police • Tauron Liga • 7. kolejka

25:23
    Joanna Wołosz pojedynczym blokiem zatrzymuje atak Natalii Skrzypkowskiej. Chemik wygrywa 3:1!

24:23
    Z drugiej linii atakuje Mikyskovam ale zostaje zablokowana przez Jelenę Blagojević. Piłka meczowa dla Chemika Police!

13:11
    Punktowy serwis Anety Wilczek. O czas prosi trener Chemika Police – Jakub Głuszak!

13:8
    As serwisowy Stefany Veljković!

9:5
    Kolejny raz z lewej strony po ostrym skosie w boisko uderza Smarzek. Drugi czas na żądanie Mariusza Wiktorowicza – trenera BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała!

7:5
    Kornelia Moskwa zdobywa punkt bezpośrednio na zagrywce!

6:3
    Na czystej siatce lekkim atakiem w boisko kończy akcję Katarzyna Gajgał-Anioł. O czas prosi szkoleniowiec BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała – Mariusz Wiktorowicz!

25:15
    Montano wygrywa walkę na siatce i gospodynie znów prowadzą w tym spotkaniu!

24:14
    Dynamiczny atak na środku Stefany Veljković. Piłka setowa dla Chemika Police!

13:8
    As serwisowy Malwiny Smarzek. Piłka po taśmie spada w boisko. Drugi czas na żądanie Mariusza Wiktorowicza – trenera BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała!

11:8
    W wolną strefę ze środka atakuje Veljković. Trener BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała – Mariusz Wiktorowicz prosi o przerwę!

5:3
    Punktowy serwis Madelaynne Montano. Źle przyjmuje piłkę Mariola Wojtowicz!

26:28
    Przedarła się przez blok rywalek na prawym skrzydle Sona Mikyskova i doprowadzają do wyrównania siatkarki z Bielska-Białej!

26:27
    Teraz Natalia Skrzypkowska atakuje po dłoniach Malwiny Smarzek. Kolejna piłka setowa dla BKS-u!

25:26
    Szybka akcja po stronie BKS-u. Gryka na środek do Moskwy, a ta z całej siły trafia w Montano. Kolejna piłka setowa dla gości!

24:25
    I mamy niesamowitą sytuację. Blokowana na lewej flance Jagieło i piłkę setową mają teraz bielszczanki. O drugi czas w tej partii prosi trener Chemika Police – Jakub Głuszak!

24:21
    Autowy serwis Joanny Staniucha-Szczurek. Piłka setowa dla gospodyń!

18:17
    Ze środka bardzo mocno atakuje w narożnik parkietu Stefana Veljković. Trener BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała – Mariusz Wiktorowicz prosi o drugi czas w tym secie!

13:14
    I znów sytuacja się zmienia. Goście na prowadzeniu po tym jak punktowy serwis wykonała Sona Mikyskova!

10:12
    Świetny blok gospodyń. Katarzyna Gajgał-Anioł i Aleksandra Jagieło zablokowały mocny atak Soni Mikyskovej. Mariusz Wiktorowicz – trener BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała prosi o czas!

4:8
    Świetnie teraz blokiem Natalia Skrzypkowska na prawej stronie zatrzymuje uderzenie Katarzyny Gajgał-Anioł. O pierwszy czas w tym secie jak i w tym spotkaniu prosi trener Chemika Police – Jakub Głuszak!

25:19
    Technicznie atakuje w wolną strefę Malwina Smarzek na prawej stronie i pierwszy set zwyciężają z dużym spokojem gospodynie!

24:17
    Próbuje technicznego ataku Emilia Mucha, ale trafia w siatkę. Piłka setowa dla Chemika Police!

22:17
    Ciężki serwis Natalii Skrzypkowskiej i nie radzą sobie z przyjęciem policzanki!

18:13
    Punktowy serwis Emilii Muchy. Nie poradziła sobie z przyjęciem Malwina Smarzek!

18:11
    I jeszcze raz punktuje w polu serwisoym Veljković!

17:11
    As serwisowy Stefany Veljković. Piłka trafia idealnie w narożnik parkietu!

14:10
    Skutecznie na lewej flance atakuje po prostej w linię boczną boiska Aleksandra Jagieło. Druga przerwa na żądanie Mariusza Wiktorowicza – trenera BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała!