BBTS – ZAKSA 0:3 (koniec) | Indykpol – Stocznia 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Cuprum 2:3 (koniec)
BKS Visła – Skra 0:3 (koniec) | Dafi Społem – MKS 2:3 (koniec) | Trefl – GKS 0:3 (koniec)

0:0
    MVP tego spotkania został wybrany rozgrywający PGE Skry Bełchatów – Nicolas Uriarte!

Łuczniczka potrafiła postawić się rywalom i za wyjątkiem drugiego seta do końca nie mogliśmy być pewni tego kto wygra te partie. Różnica klas i umiejętności zaważyła nad tym, że to goście zwyciężają 3:0 w Bydgoszczy i dopisują w ligowej tabeli kolejne 3 punkty na swoje konto. Z naszej strony to wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w naszym serwisie. Miłego wieczoru! (19:45:59)
    0:0 Nie do końca spokojna, ale patrząc na wynik pewna wygrana żółto-czarnych z Łuczniczką!

23:25
    Trzeci set skończony.

23:25
    Jak nie teraz to kiedy? As serwisowy Bartosza Bednorza i Skra wygrywa w Bydgoszczy – 3:0!

23:24
    Pewnie na środku uderza Lisinac po bloku Nowakowskiego i pierwszą piłkę meczową mają przyjezdni!

23:23
    Omija w swoim ataku Igor Yudin potrójny blok postawiony przez rywali.

22:23
    Bartosz Bednorz atakuje po bloku rywali i o przerwę prosi trener Łuczniczki Bydgoszcz – Piotr Makowski!

22:22
    Technicznie uderza w boisko Artur Szalpuk omijając blok Łuczniczki.

22:21
    Teraz w aut atakuje na środku Srećko Lisinac.

21:21
    Z wykorzystaniem potrójnego bloku Skry atakuje Jakub Rohnka.

20:21
    Bezbłędny atak ze środka Lisinaca ląduje w boisku. W końcówce na prowadzenie wychodząc przyjezdni.

20:20
    Podwójne odbicie w szeregach gospodarzy zauważył sędzia.

20:19
    Pasjonująca wymiana zakończona skutecznym atakiem Bartosza Filipiaka.

19:19
    Pewnie w boisko trafia teraz w ataku Bartosz Kurek.

19:18
    Zagrywka Mariusza Wlazłego ląduje na aucie.

18:18
    Ominął blok Łuczniczki i trafił w boisko Wlazły.

18:17
    Dobra obrona Yudina, piłka przechodzi na stronę Skry i spada niespodziewanie w boisku. Dziwny, ale skuteczny sposób na zdobywanie punktów.