BBTS – ZAKSA 0:3 (koniec) | Indykpol – Stocznia 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Cuprum 2:3 (koniec)
BKS Visła – Skra 0:3 (koniec) | Dafi Społem – MKS 2:3 (koniec) | Trefl – GKS 0:3 (koniec)

0:0
    Dziękujemy za śledzenie relacji live na portalu lajfy. com. Serdecznie zapraszamy na następne mecze. (20:15:57)

0:0
    Ostatni set nie miał już żadnej historii. Miejscowi dość szybko zyskali przewagę. Trener gości zbyt późno poprosił o przerwę, ale trudno przypuszczać, czy coś by to zmieniło. Indykpol wskoczył na wysoki poziom i nie pozwolił sobie odebrać zwycięstwa.

0:0

25:13
    Czwarty set skończony.

25:13
    Asem serwisowym zakończył ten mecz Śliwka.

24:13
    I jeszcze jeden blok Kochanowskiego.

23:13
    10 punktów przewagi Indykpolu. Zablokował Kochanowski.

22:13
    Szybką akcję zakończył Śliwka.

21:13
    Odpowiedział jeszcze Milushev.

21:12
    Świetny okres gry gospodarzy. Punkt Boswinkela.

20:12
    Sladecek pomylił się jednak przy zagrywce. Szczecinianie już nie wierzą.

19:12
    W końcu odpowiedział Espadon.

19:11
    To już pogrom. Takiej przewagi w meczu olsztynianie jeszcze nie mieli. Atak Boswinkela.