Sassuolo – Inter 0:1 (koniec) | Chievo – Sampdoria 2:1 (koniec) | Napoli – Torino 5:3 (koniec)
Pescara – Bologna 0:3 (koniec) | Udinese – Crotone 2:0 (koniec) | Genoa – US Palermo 3:4 (koniec)
Lazio – Fiorentina 3:1 (koniec)
US Sassuolo Calcio
0:1 (0:0)
Inter Mediolan
Niedziela 18.12.2016, 12:30 • Mapei Stadium, Sassuolo • Włoska Serie A • Runda 17

To już wszystko na dziś z Mapei Stadium w Sassuolo. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe niedzielne spotkania w Lajfy.com! (14:26:39)
    Inter wywozi trzy punkty z Sassuolo!

Inter ostatecznie wygrywa na Mapei Stadium! Wygrywa po raz trzeci w obecnym sezonie w delegacji! Trzeba przyznać, że zasłużenie zwyciężyli podopieczni Stefano Piolego. Choć po bramce cofnęli się by bronić wyniku to udało im się utrzymać interesujący ich wynik! Trzy punkty jadą do Mediolanu!

Zabrakło nieco szczęścia graczom Di Francesco. Mieli swoje szanse Ragusa i Iemmello.

90+5

90+4
    Zablokowany strzał Ragusy! Bardzo ciężkie sekundy czekają Inter! Czas doliczony już się skończył!

90+3
    Gabriel jeszcze z żółtą kartką za grę na czas.

90+2
    Felipe Melo brzydko fauluje Defrela i ogląda drugą żółtą kartkę! Oj, będzie się działo!

90+2
    Banega świetnie prowadzi piłkę. Próba zagrania do Gabriela. Wcina się obrońca Sassuolo i strzela Banega! Obok!

90+1
    Zmiana w drużynie Inter Mediolan: z boiska schodzi Antonio Candreva, na boisku pojawia się Gabriel.

90+1
    Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy. Jeszcze będzie walczyć Sassuolo!

90
    Kolejna idealna szansa przed Perisićem! Brozović perfekcyjnie podaje za linię obrony do Perisića. Ten sam na sam z Consiglim i ponownie górą jest bramkarz Sassuolo!

88
    Perisić przegrywa pojedynek sam na sam z Consiglim! To była piłka meczowa dla Interu!

88
    Defrel zastawia piłkę, dopada do niej Ragusa. Strzał! Zbyt lekki by zaskoczyć Handanovića. Coraz cięższe minuty przed Interem.

85
    Brozović miał dużo miejsca przed polem karnym. Swobodnie zyskał kilka metrów, ale uderzył obok bramki.

84
    Ależ akcja Sassuolo! Ragusa ruszył lewą stroną i mocno zagrał w pole karne! Wybija Felipe Melo, trafia jeszcze Pietro Iemmello! Szczęście po stronie gości, bo piłka nie trafia do siatki!

83
    Grają nieco na czas goście. Candreva i Banega próbują utrzymać piłkę w narożniku boiska. Ciraz mniej czasu dla Sassuolo, a ich gra wcale nie wygląda na choćby zadowalającą.

80
    Przejęli piłkę jeszcze na połowie Sassuolo goście. Perisić miał dobrą sytuację by dograć w pole karne, ale przeniósł piłkę zdecydowanie poza zasięgiem Icardiego.