MKS – KSZO 3:1 (koniec) | Budowlani – Rysice 1:3 (koniec) | Chemik – Pałac 3:1 (koniec)
Grupa Azoty Chemik Police
3
25 26 22 25
Metalkas Pałac Bydgoszcz
1
10 24 25 19
Sobota 07.01.2017, 20:00 • Hala Azoty Arena, Szczecin • Tauron Liga • 15. kolejka

0:0
    Chemik odniósł dziś zwycięstwo za 3 punkty, ale mogło być zupełnie inaczej. Po bardzo łatwym zwycięstwie w pierwszym secie, w drugim to przyjezdne miały piłkę setową, ale jej nie wykorzystały, a po chwili Chemik postawił dwa bloki i prowadził w setach już 2:0. Trzecia partia zasłużenie dla gości, które prowadziły od początku do końca. W ostatniej odsłonie meczu Chemik odskoczył w samej końcówce i wygrał cały pojedynek 3 do 1. Serdecznie dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do regularnego odwiedzania naszego portalu. Dobranoc! (22:00:13)

0:0
    Nagroda MVP: Katarzyna Zaroślińska!

25:19
    Czwarty set skończony.

25:19
    I kończymy mecz blokiem! Chemik wygrywa za 3 punkty!

24:19
    Gajgał-Anioł ponownie skuteczna. I wreszcie meczbole dla Polic...

23:19
    Maternia atakuje w siatkę

22:19
    Zaroślińska w kontrze po skosie, piłka po obronie gości spada poza boisko

21:19
    Gajgał-Anioł z obiegnięcia – nie po raz pierwszy!

20:19
    Atakuje po bloku z drugiej linii Krzywicka

20:18
    As Zaroślińskiej! Bład Portalskiej w przyjęciu!

19:18
    Krzywicka zagrywa w siatkę

18:18
    Z przechodzącej piłki korzysta Misiuna i remis!

18:17
    Blok na Zaroślińskiej na prawym skrzydle

18:16
    Timeout dla gości.

18:16
    Smarzek atakuje niezbyt mocno z drugiej linii, ale Portalska źle przyjęła i punkt dla Polic