Wieliczka – Szczecin 3:7 (koniec)
MKF Solne Miasto Wieliczka
3:7 (1:4)
Pogoń '04 Szczecin
Sobota 07.01.2017, 18:00 • Solne Miasto Wieliczka • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 12

Dziękujemy za uwagę. Pozdrawia redakcja Lajfy.com! (19:45:31)

Solne Miasto przegrywa na własnym parkiecie z Pogonią Szczecin. To był dobry mecz, ale dopiero w drugiej połowie, gdy gospodarze pokazali, że mogą postawić się utytułowanym rywalom. Wynik końcowy nie oddaje przebiegu rywalizacji, która była jednostronna do chwili, gdy goście nie wypracowali sobie przewagi bramkowej. Gospodarze muszą wyciągnąć wnioski, bo za tydzień czeka ich ważny mecz w Gdańsku. Pogoń wraca do gry o podium.

39:00
    Ostatnia minuta spotkania.

38:13
    Myszor z dystansu. Minimalne obok okienka. Korner dla gospodarzy.

37:33
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KUBIK. Kontra gości. Techniczne uderzenie Lubią trafia idealnie przy słupku.

36:24
    Gol dla MKS-u Solne Miasto Wieliczka!
    Strzelcem bramki KRYSTIAN GROCHALSKI. Strzał z połowy boiska. Źle ustawiony Koszmider nie zareagował.

36:05
    Korner dla gości.

35:59
    Pięć fauli na koncie obu drużyn.

34:40
    Strzelcem bramki DANIEL MAĆKIEWICZ. Kontra gości i mamy szóste trafienie dla Pogoni.

34:15
    Grochalski uderzył z dystansu tuż przy słupku. Lasik broni.

32:47
    Strzelcem bramki PIOTR MYSZOR. Indywidualna akcja Myszora! Zawodnik gospodarzy przebiegł z piłką całe boisko i z bliskiej odległości trafił do siatki.

32:00
    Trzy faule akumulowane na koncie gospodarzy i cztery przewinienia na koncie gości.

31:42
    Żółtą kartkę otrzymuje Myszor (MKF Solne Miasto Wieliczka).

31:25
    Solne Miasto gra z lotnym bramkarzem.

30:14
    Strzelcem bramki MICHAŁ KUBIK. Kontra gości. Piłka trafiła w słupek po strzale Jonczyka, a Kubik ją przejął i posłał do siatki.

28:28

28:04
    Trzeci faul na koncie gości.

MZ

Gole: 20. Grochalski, 33. Myszor, 37. Grochalski – 10. Kubik, 11. Maćkiewicz, 16. Jonczyk, 18. Jurczak (kar.), 31. Kubik, 35. Maćkiewicz, 38. Kubik

Kartki:   13. Bukowiec (MKF), 32. Myszor (MKF) – 7. Gepert (SZC)

MKF Solne Miasto Wieliczka: Jaszczyński (Kurowski) – Lekki, Grochalski, Przybył, Skórski; Bukowiec, Doroszko, Gąsior, Myszor, Cebula, Ławrowski, Jeleń.
    Pogoń '04 Szczecin: Laski (Koszmider) – Bugański, Jakubiak, Gepert, Jurczak; Solecki O., Jonczyk, Solecki D., Kubik, Maćkiewicz, Cymański.

Sędziowie: Robert Podlecki, Kamil Grzebowski – Mariusz Krupa