Arka – Cluj 1:2 (koniec) | Lech P. – Beroe 3:1 (koniec) | Jagiellonia – Pandurii 0:1 (koniec)
Jagiellonia Białystok
0:1 (0:1)
Pandurii Târgu Jiu
Wtorek 24.01.2017, 15:00 • Belek, Turcja • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:51:54)

Jagiellonia Białystok wciąż bez zwycięstwa w okresie przygotowań. Tym razem drużyna Michała Probierza przegrała 0:1 z Pandurii Targu Jiu. Jedynego gola zdobył w 36. minucie Danaricu. W tym okresie Rumuni prezentowali się najlepiej na boisku. Jaga przycisnęła po przerwie, a po strzale Cernycha piłka trafiła w słupek.

90

85
    Piłkarze Jagiellonii domagali się rzutu karnego za zagranie ręką przeciwnika. Gwizdek sędziego milczał.

80
    10 minut do końca sparingu. Jagiellonia nie odniosła jeszcze zwycięstwa w okresie przygotowań i jeżeli szybko nie zdobędzie gola, niemocy nie przełamie.

78
    Tym razem zadrżał słupek bramki Polaków. Drużyna z Rumunii wykorzystała wolną przestrzeń na połowie Jagiellonii, skontrowała, a w obramowanie trafił Zaina!

73
    Atakuje drużyna Michała Probierza, a bramkarz Pandurii świetnie hamuje te ataki. Przed momentem sparował na korner strzał Vassiljeva.

69
    Słupek uratował Pandurii Targu Jiu! Piłkę na obramowanie zbił golkiper w sytuacji sam na sam z Cernychem. Świetna interwencja.

65
    Kwartet ofensywny Jagielonii współtworzą z Cernychem Frankowski, Vassiljev oraz Chomczenowski. Na razie międzynarodowa ekipa nie potrafi wyrównać.

60
    Godzina meczu za piłkarzami. Na koniec tego okresu Cernych przedarł się na połowie Rumunów i huknął pół metra obok słupka. Było groźnie!

53
    Guti wygrał walkę z obrońcami rywala i przedłużył wrzutkę z autu. Za jego plecami był Runje, którego strzał przeleciał nad bramką Pandurii Targu Jiu.

50
    Po przerwie średnia wieku w Jagiellonii poszła wyraźnie w górę. Drużyna rozgrywa i próbuje skonstruować coś kreatywnego.