Lech P. – Újpest FC 1:1 (koniec) | Piast – Rheindorf 3:1 (koniec) | Zagłębie L. – Dinamo Z. 1:3 (koniec)
Piast Gliwice
3:1 (1:1)
Rheindorf Altach
Czwartek 26.01.2017, 15:30 • Alicante • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Piast pokonuje w meczu kontrolnym Altach 3:1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, ale w drugich 45 minutach wicemistrzowie Polski dorzucili dwa trafienia i przechylili zwycięską szale na swoją stronę. Na listę strzelców dla Piasta wpisywali się kolejno: Papadopulos (x2) oraz Vranjes. Dziękujemy za śledzenie relacji. (17:24:21)

90

90
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Szeliga, na boisku pojawia się Sulima.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Sedlar (Piast Gliwice).

85
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Vranjes, na boisku pojawia się Moskwik.

81
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Papadopulos, na boisku pojawia się Krakowczyk.

76
    Gol dla Piasta!

STOJAN VRANJES podwyższa prowadzenie gliwiczan! 3:1!

75
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Badia, na boisku pojawia się Fran Gonzalez.

75
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Jankowski, na boisku pojawia się Żivec.

70

Po raz drugi w dzisiejszym meczu, na listę strzelców wpisuję się MICHAL PAPADOPULOS i ponownie wicemistrzowie Polski na prowadzeniu!

63
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Mraz, na boisku pojawia się Mokwa.

60
    Godzina gry za nami. Piast – Altach 1:1.

46
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Rusov, na boisku pojawia się Szmatuła.

46
    Austriacy czuwają przy obiektywie:

Pierwsza połowa spotkania sparingowego Piast – Rheindorf Altach dobiegła końca. Po 45 minutach gry mamy remis 1:1. Wynik meczu, w 16. minucie otworzył Michal Papadopulos, ale chwilę później do wyrównania doprowadzili Austriacy. Zapraszamy za około kwadrans.

45

43
    Powoli dobiega końca pierwsza część spotkania.

36
    Żółtą kartkę otrzymuje Netzer (Rheindorf Altach).

36
    Żółtą kartkę otrzymuje Badia (Piast Gliwice).

32
    Papadopulos po raz drugi trafił do bramki Ozegovicia, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

30
    Na zegarze 30 minuta. Wynik nie uległ zmianie.
    Kilka ujęć z dzisiejszego meczu:

18
    Gol dla Rheindorfu!

Długo z prowadzenia nie nacieszyli się wicemistrzowie Polski. Austriacy szybko wyrównują.

16

MICHAL PAPADOPULOS otwiera wynik dzisiejszego meczu!

15
    Kwadrans gry z nami, póki co bez bramek.

1

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu ekip. Kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka arbitra.

Piast Gliwice: Rusov- Szeliga, Korun, Sedlar, Mraz, Badia,Murawski, Vranjes, Pietrowski, Jankowski, Papadopulos.
    Rezerwowi: Szmatuła, Moskwik, Żivec, Krakowczyk, Sulima, Mokwa, Fran Gonzalez.

Rheindorf Altach: Ozegovic – Schreiner, Zwischenbrugger, Zech, Schilling – Jäger, Netzer- Dovedan, Luxbacher, Ngamaleu – Zivotic..

Z kolei w środę Piast przegrał z TSV Steinbach 1:2.

W niedzielę Gliwiczanie mierzyli się z CSKA Moskwa, ale musieli uznać wyższość rywali, przegrywając stosunkiem bramek 0:2.

Przypomnijmy, że wicemistrzowie Polski przebywają na zgrupowaniu w hiszpańskim Alicante. Pierwszy gwizdek arbitra w czwartkowej grze kontrolnej zaplanowano na godzinę 15:30.

Zapraszamy na relację zmiany wyniku ze spotkania sparingowego pomiędzy Piastem Gliwice, a Rheindorfem Altach.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:30 i będziemy informować o zmianach stanu..