Korona – Rad Belgrad 1:5 (koniec) | Legia – Daejeon Citizen 1:0 (koniec) | Legia – Nordsjælland 1:1 (koniec)
Legia Warszawa
1:1 (0:0)
FC Nordsjælland
Piątek 03.02.2017, 18:00 • La Manga, Hiszpania • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski
    Remis na pożegnanie z La Mangą:

Mistrz Polski rozegrał niezłe towarzyskie zawody przeciwko duńskiemu zespołowi, ale piłkarze opuszczali boisko na pewno z niedosytem. Prowadzili grę, ale to rywale objęli prowadzenie za sprawą Rasmussena. Do wyrównania doprowadził Adam Hlousek. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (19:50:08)
    Legia zremisowała z FC Nordsjaelland:

90

88
    Wycofanie futbolówki na własną połowę. Legioniści zwolnili w końcówce. Być może przygotowują wyprowadzenie tego ostatniego ciosu.

87
    Teraz warszawianie długo nie pozwalają odebrać sobie piłki. Wymieniają się podaniami, ale odbywa się to głównie w środku pola.

86
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Duńczyków z prawej flanki. Udało się Legionistom to przejąć i oddalić zagrożenie z dala od własnego pola karnego.

85
    Ostatnie minuty tego spotkania. Bardzo intensywna końcówka. Oba zespoły rzuciły się po zdobycie tego decydującego gola.

84
    Tym razem nieprzepisowo powstrzymywany był Szymański. Defensor Duńczyków ostro potraktował młodego piłkarza Legii.

83
    Przewinienie na Guilherme w środku pola. Arbiter uspokaja zawodnika Nordsjaelland, choć był to dość przypadkowy faul.

81
    Przecięte przez rywali dośrodkowanie Guilherme z narożnika boiska. Futbolówka zmierzała w kierunku Necida.

79
    Jeszcze jedna zmiana w ekipie Legii. Szansę w końcówce meczu otrzymał młody Małachowski.

78
    Majecki przytomnie wybiegł z bramki i nakrył piłkę. Uprzedził w ten sposób nadciągającego rywala.

77
    Jodłowiec długo gonił swojego przeciwnika, ale wciąż nie potrafił mu odebrać futbolówki. W końcu tuż przed polem karnym ratował się faulem taktycznym. Żółtko.

76
    Kwadrans do zakończenia regulaminowego czasu gry. Obie ekipy walczą zaciekle o decydującego gola. Nie satysfakcjonuje tu nikogo remis.

74
    Guilherme wstrzelił futbolówkę z lewej strony boiska. Żaden z jego kolegów nie przeciął tego przed bramką i golkiper Nordsjaelland wyjaśnił sytuację.

73
    Szybka kontra Legionistów. Centra z prawej flanki do Nagy'ego, ale ten nie zdołał w odpowiednim miejscu opanować piłki.

71
    Gol dla Legii!
    Mamy wyrównanie! Wyłożenie futbolówki z lewej strony pola karnego do ADAMA HLOUSKA, a ten sprytnym uderzeniem wbija ją do bramki! Znakomicie asystował w tej sytuacji Szymański.

70
    Korner Legionistów. Dorzucał Guilherme. Piłka po chwili wpadła do siatki, ale arbiter przerwał grę. Dopatrzył się przewinienia na bramkarzu Duńczyków.