Bordeaux – Guingamp 3:0 (koniec) | Montpellier – Saint-Étienne 2:1 (koniec) | Lyon – Dijon 4:2 (koniec)
PSG – Toulouse 0:0 (koniec)
Girondins Bordeaux
3:0 (2:0)
EA Guingamp
Niedziela 19.02.2017, 15:00Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 26

Dziękuję za uwagę! Zapraszam na kolejne relacje w naszym portalu! (16:49:17)

Bordeaux zasłużenie pokonuje Guingamp 3:0! Po wyrównanej pierwszej odsłonie w drugiej części spotkania byliśmy świadkami zdecydowanej przewagi gospodarzy. Dystans gości do Żyrondystów w ligowej tabeli zwiększyła się do pięciu punktów.

90+2

90
    Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

87
    Kończy nam się powoli to spotkanie. Trzeba przyznać, że czerwona kartka dla Pereiry podcięła skrzydła gościom. Ostatnie kilkadziesiąt minut to "teatr jednego aktora".

85
    Przedzierał się lewą stroną Kamano. Będzie szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego.

83
    Na trzecią zmianę decyduje się również trener gospodarzy. Malcolma zastępuje Ounasa.

80
    Nie umie trafić w dalszym ciągu Kamano! Jego uderzenie z kilku metrów trafia w nogi jednego z defensorów gości.

78
    Od kilku minut Żyrondyści nie wychodzą z połowy rywali. Guingamp cofnęło się przed własne pole karne.

75
    Druga roszada w składzie Żyrondystów, Menez zastępuje Laborde.

75
    Za Leveque wchodzi na boisko Sankoh,

73
    Kanonada gospodarzy trwa! Kolejna świetna piłka przed bramkę gości, Kamano trafia wprost w bramkarza Guingamp!
    71. Gaëtan Laborde (BOR) - 3:0

71
    Gol dla Bordeaux!
    Gospodarze trafiają po raz trzeci! Kontra Żyrondystów kończy się dograniem piłki przed bramkę Johnssona, z najbliższej odległości trafia GAETAN LABORDE!

69
    Goście największe zagrożenie pod bramką rywali stwarzają po rzucie rożnym. Nie inaczej było tym razem, Carrassso popisuje się jednak pewną interwencją pod bramką rywali.

67
    Pierwsza roszada w zespole gospodarzy. Plasil zastępuje Vade.

64
    Druga odsłona jak na razie zdecydowanie słabsza od pierwszej. Po przerwie jak na razie gospodarze zdołali stworzyć sobie klarowne sytuacje pod bramką przeciwnika.

61
    Gospodarze na własnej połowie przygotowują kolejną akcję. Wyżej próbują zaatakować przyjezdni, ale w dziesięciu z pewnością nie będzie im łatwiej odwrócić losy tego spotkania.

59
    Druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla Pereiry, który faulem próbował zatrzymać dobrze zapowiadającą się akcję rywali.