Bastia – Nantes 2:2 (koniec)
SC Bastia
2:2 (0:0)
FC Nantes
Środa 01.03.2017, 19:30 • Stade Armand Cesari, Bastia • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 24

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne transmisje na naszym portalu! (21:41:30)

Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
    Strzały na bramkę: 2:3. Strzały niecelne: 2:9. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 0:4. Faule: 7:8.

Reprezentant Polski Mariusz Stępiński pojawił się jedynie na dziesięć minut spotkania, ale widać było, że chce zaprezentować się jak najlepiej. Ambitnie walczył i to właśnie w czasie jego pobytu na boisku drużynie Nantes udało się wywalczyć rzut karny i doprowadzić do wyrównania.
    Podział punktów w zaległym meczu.

Po ciekawej drugiej połowie mecz zakończył się podziałem punktów. Brawa należą się graczom obu ekip. Gospodarze zasłużyli na pochwały za to, iż grając w dziesięciu przez osiemdziesiąt minut nie ograniczali się jedynie do obrony, lecz potrafili zdobyć dwie bramki. Do utrzymania korzystnego rezultatu zabrakło jednak sił i trochę szczęścia, które dopisało gościom. Nantes zasłużyło na ten remis za konsekwentną grę do ostatniego gwizdka sędziego.

90
    90+2. Diego Carlos (NAT) - 2:2

90+2
    Gol dla Nantes!
    Strzelcem bramki DIEGO CARLOS.

Po długim dośrodkowaniu piłki w pole karne Sala przedłużył wrzutkę do DIEGO CARLOSA, który ograł bramkarza gospodarzy i w ostatniej minucie spotkania doprowadził do wyrównania.

90+1
    Po składnej akcji Nantes wywalczyło kolejny rzut rożny.

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Gracze Nantes nie odpuszczają i zamykają gospodarzy w ich polu karnym. Szykują nam się spore emocje w ostatnich minutach spotkania.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Lenny Nangis (SC Bastia).

88
    Lucas Lima (FC Nantes) nie wykorzystał rzutu karnego.
    88. Przestrzelony karny Lucasa Lima (NAT).

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Abdoulaye Keita (SC Bastia).
    87. Faul Keity.

87
    W polu karnym faulowany był Emiliano Sala i sędzia odgwizduje rzut karny.

85
    Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Gaël Danic, na boisku pojawia się Lassana Coulibaly.

82
    Nantes ruszyło do ataku i stara się za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania, atakując raz lewym raz prawym skrzydłem boiska.

Sebastian Zuba

Gole: 69. Danic, 75. Oniangué – 78. Sala, 90+2. Diego Carlos

Kartki:   14. Mostefa (BSA), 88. Keita (BSA), 89. Nangis (BSA) – 80. Bammou (NAT)   10. Djiku (BSA)

Spudłowany karny!: 88. Lucas Lima (NAT), nietrafiony

Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 2:9. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 0:4. Foule: 7:8.
    SC Bastia: Leca – Djiku, El Kaoutari, Rose, Bengtsson – Mostefa, Ngando (13. Keita), Oniangué, Danic (85. L. Coulibaly) – Diallo (25. Nangis), Saint-Maximin.
    Zmiany: Vincensini – Saint-Ruf, Nangis, Keita, L. Coulibaly, Cioni, Boulaya.

FC Nantes: Riou – Dubois, Djidji, Diego Carlos, Lucas Lima – Iloki (80. Kačaniklić), Rongier (80. Stępiński), Gillet, Thomasson (62. Pardo) – Sala, Bammou.
    Zmiany: Dupé – Vizcarrondo, Kačaniklić, Moimbé, Stępiński, A. Touré, Pardo.

Sędziowie: Ruddy Buquet – Stephan Luzi, Guillaume Debart, Aurélien Petit