Bastia – Nantes 2:2 (koniec)
SC Bastia
2:2 (0:0)
FC Nantes
Środa 01.03.2017, 19:30 • Stade Armand Cesari, Bastia • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 24
    90+2. Diego Carlos (NAT) - 2:2

90+2
    Gol dla Nantes!
    Strzelcem bramki DIEGO CARLOS.

Po długim dośrodkowaniu piłki w pole karne Sala przedłużył wrzutkę do DIEGO CARLOSA, który ograł bramkarza gospodarzy i w ostatniej minucie spotkania doprowadził do wyrównania.

78
    Strzelcem bramki EMILIANO SALA.

Po zaledwie trzech minutach od straty bramki przez Nantes EMILIANO SALA strzałem w górny róg bramki strzeżonej przez Jean-Louis Leca zdobywa kontaktowego gola.
    75. Prince Oniangué (BSA) - 2:0

75
    Gol dla Bastii!
    Strzelcem bramki PRINCE ONIANGUÉ.

Po zagraniu z rzutu wolnego piłkę otrzymał Lindsay Rose, uderzył na bramkę Nantes, piłka odbiła się od słupka i w zamieszaniu trafiła do PRINCE ONIANGUÉ, który podwyższył prowadzenie gospodarzy.
    69. Gaël Danic (BSA) - 1:0

69
    Strzelcem bramki GAËL DANIC.

Szybka kontra w wykonaniu gospodarzy. Akcję skrzydłem przeprowadził Lenny Nangis, wyłożył piłkę do GAËL DANICA, który nie daje szans bramkarzowi Nantes.

Sebastian Zuba

Gole: 69. Danic, 75. Oniangué – 78. Sala, 90+2. Diego Carlos

Kartki:   14. Mostefa (BSA), 88. Keita (BSA), 89. Nangis (BSA) – 80. Bammou (NAT)   10. Djiku (BSA)

Spudłowany karny!: 88. Lucas Lima (NAT), nietrafiony

Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 2:9. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 0:4. Foule: 7:8.
    SC Bastia: Leca – Djiku, El Kaoutari, Rose, Bengtsson – Mostefa, Ngando (13. Keita), Oniangué, Danic (85. L. Coulibaly) – Diallo (25. Nangis), Saint-Maximin.
    Zmiany: Vincensini – Saint-Ruf, Nangis, Keita, L. Coulibaly, Cioni, Boulaya.

FC Nantes: Riou – Dubois, Djidji, Diego Carlos, Lucas Lima – Iloki (80. Kačaniklić), Rongier (80. Stępiński), Gillet, Thomasson (62. Pardo) – Sala, Bammou.
    Zmiany: Dupé – Vizcarrondo, Kačaniklić, Moimbé, Stępiński, A. Touré, Pardo.

Sędziowie: Ruddy Buquet – Stephan Luzi, Guillaume Debart, Aurélien Petit