Błękitni – ROW Rybnik 2:2 (koniec) | Odra O. – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Olimpia Z. – Legionovia 1:5 (koniec)
Rozwój – Siarka T. 0:0 (koniec) | Kotwica – Gryf 1:3 (koniec)
Błękitni Stargard
2:2 (0:1)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 04.03.2017, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 20. kolejka

Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji ze spotkań. (14:55:56)

Pomimo sennego meczu w pierwszych 80 minutach, piłkarze zafundowali nam emocjonujące ostatnie 10 minut i gdy już wydawało się, że Błękitni wygrają to spotkanie na minutę przed końcem bramkę zdobyli goście i wyszarpali jeden punkt w Stargardzie.

90+7

90+6
    Żółtą kartkę otrzymuje Brzęczek (Błękitni Stargard).

90+5
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Strzelcem bramki MUSIOLIK
    Znów zaspali obrońcy stargardzian i pomimo blokowania strzału przez jednego z defensorów, piłka po strzale MUSIOLIKA ląduje w bramce Ufnala.

90+4
    Błękitni starają się utrzymać piłkę daleko od własnej bramki.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Karmański (Błękitni Stargard).

90+2
    Debiutant za debiutanta w zespole ze Stargardu.

90+1
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Brzęczek.

90
    Sędzia dolicza aż 6 minut do czasu gry.

90
    Od bramki zaczyna Ufnal. Gościom wyraźnie brakuje już sił by rzucić się do odrabiania strat.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojtasiak (Błękitni Stargard).

87
    Błękitni prowadzą i po nieudolnych atakach na początku drugiej połowy, w końcu znaleźli skuteczność.

86
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Zganiacz, na boisku pojawia się Spratek.

84
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki FLIS.
    Poszedł do końca na piłkę Liśkiewicz i zablokował piłkę, która trafiła do FLISA, a ten strzałem z pierwszej piłki po długim słupku , pokonał bramkarza.

83
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Brychlik, na boisku pojawia się Muszalik.

82
    Gospodarze dopięli swego na 10 minut przed końcem. Teraz będą chcieli pewnie zdobyć kolejną bramkę.

81
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa LIŚKIEWICZ..

80
    Niezbędna jest pomoc lekarzy, ale wszystko wskazuje na to, że sędzia wskazał na "wapno".