Błękitni – ROW Rybnik 2:2 (koniec) | Odra O. – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Olimpia Z. – Legionovia 1:5 (koniec)
Rozwój – Siarka T. 0:0 (koniec) | Kotwica – Gryf 1:3 (koniec)
Błękitni Stargard
2:2 (0:1)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 04.03.2017, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 20. kolejka

Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji ze spotkań. (14:55:56)

Pomimo sennego meczu w pierwszych 80 minutach, piłkarze zafundowali nam emocjonujące ostatnie 10 minut i gdy już wydawało się, że Błękitni wygrają to spotkanie na minutę przed końcem bramkę zdobyli goście i wyszarpali jeden punkt w Stargardzie.

90+7

90+6
    Żółtą kartkę otrzymuje Brzęczek (Błękitni Stargard).

90+5
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Strzelcem bramki MUSIOLIK
    Znów zaspali obrońcy stargardzian i pomimo blokowania strzału przez jednego z defensorów, piłka po strzale MUSIOLIKA ląduje w bramce Ufnala.

90+4
    Błękitni starają się utrzymać piłkę daleko od własnej bramki.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Karmański (Błękitni Stargard).

90+2
    Debiutant za debiutanta w zespole ze Stargardu.

90+1
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Brzęczek.

90
    Sędzia dolicza aż 6 minut do czasu gry.

90
    Od bramki zaczyna Ufnal. Gościom wyraźnie brakuje już sił by rzucić się do odrabiania strat.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojtasiak (Błękitni Stargard).

87
    Błękitni prowadzą i po nieudolnych atakach na początku drugiej połowy, w końcu znaleźli skuteczność.

86
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Zganiacz, na boisku pojawia się Spratek.

84
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki FLIS.
    Poszedł do końca na piłkę Liśkiewicz i zablokował piłkę, która trafiła do FLISA, a ten strzałem z pierwszej piłki po długim słupku , pokonał bramkarza.

83
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Brychlik, na boisku pojawia się Muszalik.

82
    Gospodarze dopięli swego na 10 minut przed końcem. Teraz będą chcieli pewnie zdobyć kolejną bramkę.

81
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa LIŚKIEWICZ..

80
    Niezbędna jest pomoc lekarzy, ale wszystko wskazuje na to, że sędzia wskazał na "wapno".

78
    Ogromne zamieszanie w polu karnym. Leży dwóch zawodników gospodarzy...

77
    Fadecki dobrze uderzył, ale świetną interwencją popisał się bramkarz. Korner dla Błękitnych.

76
    Rzut wolny z 20 metrów dla gospodarzy. Piłkę ustawia Fadecki.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Liśkiewicz (Błękitni Stargard).

74
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Budzik, na boisku pojawia się Koleczko.
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Karmański.
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Czapłygin, na boisku pojawia się Więcek.

73
    Nieudany rzut rożny i do kontrataku wychodzili gospodarze. Jednak podanie Fadeckiego dalekie od ideału.

72
    Tym razem w ofensywie goście. Pustelnik wybija piłkę na rzut rożny.

71
    Ostatnie 20 minut regulaminowe go czasu gry. Błękitni nadal próbują, ale nic z tego nie wynika.

69
    Rzut wolny dla gospodarzy na własnej połowie.

68
    Kuriozalna sytuacja pod bramką Błękitnych. Ufnal rzucił piłkę do własnej bramki! Dogonił ją dopiero na linii bramkowej.

67
    Kolejny raz długo podnosi się z murawy jeden z graczy ROW-u. Kibice zaczynają się denerwować na sędziego.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymusik (Błękitni Stargard).

65
    Dużo walki w środku pola ale od kilku minut nie ma żadnej interesującej sytuacji pod żadną z bramek.

64
    Kolejny raz próbują ukraść czas zawodnicy gości. Niezbędna pomoc medyków.

63
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Magnuski, na boisku pojawia się Wojtasiak.

60
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jaroszewski, na boisku pojawia się Siwek.

60
    Lekki strzał w środek bramki, wyłapuje bramkarz gości.

58
    Od bramki zaczyna Ufnal.

57
    Okres chaosu na boisku. Żadna z drużyn nie potrafi się utrzymać przy piłce.

55
    Błękitni ciągle próbują, ale brakuje im dokładności.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 700 widzów.

53
    Wszystko w porządku i od bramki zaczyna Kajzer.

52
    Na czas zaczynają grać goście. Niezbędna pomoc medyków dla jednego z obrońców.

50
    Zdenerwowany Kapuściński, a Błękitni mieli najlepszą sytuację w meczu. Fantastycznie broni jednak Kajzer.

49
    Próbują grać z kontrataku goście.

47
    Błękitni znów zaczęli z animuszem. Zobaczymy czy w tej połowie uda im się poważniej zagrozić bramce gości.

46

45
    Pierwsza połowa skończona. Sędzia nic nie dołożył i zakończył pierwszą połowę, w której naciskali Błękitni, ale na prowadzeniu są goście.

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Zganiacz (ROW 1964 Rybnik).

43
    Końcówka pierwszej połowy. Błękitni nadal w natarciu.

42
    Próbował Baranowski, ale fatalnie uderzył.

40
    Bezsilność stargardzian jest co raz bardziej widoczna.

39
    Kajzer oddalił zagrożenie.

39
    Rzut rożny dla gospodarzy.

37
    Żółtą kartkę otrzymuje Bober (ROW 1964 Rybnik).

36
    Fadecki holował piłkę i został sfaulowany.

35
    Fadecki uderzał głową, ale spokojnie łapie bramkarz.

34
    Ogromne szczęście gospodarzy. Po strzale głową piłka minęła słupek bramki o kilka centymetrów.

29
    Dobrze bronią się gracze z Rybnika. Kolejna akcja gospodarzy zakończona niepowodzeniem.

28

27
    Rzut wolny dla gości.

26
    Gra jest bardzo szarpana. Kolejna akcja Błękitnych zatrzymana.

23
    Póki co mecz wyrównany. Błękitni próbują, ale nie są w stanie zagrozić bramce.

21
    Pojawiło się około 20 kibiców gości.

20
    Uderzał Fadecki, ale na posterunku Kajzer.

19
    Rzut wolny dla Błękitnych z odległości 25 metrów.

18
    Ufnal od bramki.

16
    Świetny strzał Magnuskiego z największym trudem na rzut rożny paruje bramkarz.

15
    Chwila spokoju na murawie. Zaczyna Ufnal.

12
    Od bramki Kajzer.

11
    Ależ dziurawa dziś obrona gospodarzy. Ufnal ratuje sytuację szybkim wyjściem.

10
    Rzucili się do odrabiania strat Błękitni.

8
    Strzelcem bramki BRYCHLIK.
    Fatalne błędy w obronie stargardzian. Do piłki dopada BRYCHLIK i otwiera wynik spotkania strzałem przy słupku.

7

6
    Strzał w kierunku bramki Ufnala, ale zbyt wysoki.

5
    Z dużym zaangażowaniem podeszły oba zespoły do dzisiejszego spotkania.

3
    W ofensywie goście

2
    Pierwsze wstrzelenie piłki w pole karne, łapie Kajzer.

1
    Już za chwilę zaczynamy.

Serdecznie zapraszam na relację i mam nadzieję, że mecz przyniesie wiele emocji.

Ostatni mecz tych drużyn w II lidze, zakończył się zwycięstwem Błękitnych w Rybniku 1-2. To sprawia, że drużyna ROW-u na pewno będzie chciała się zrewanżować za porażkę u siebie.

Gracze ROW Rybnik przyjeżdżają do Stargardu ze zdobyczą jedynie 18 punktów w 19 meczach. To sprawia, że aktualnie zajmują miejsce w strefie spadkowej. Ostatni mecz przed przerwą zimową zawodnicy z Rybnika jednak wygrali i na pewno będą chcieli powtórzyć ten rezultat w Stargardzie.

Błękitni, którzy zaczynali sezon z aspiracjami awansu do I ligi, utknęli tuż za czołówką, a ich strata do trzeciego miejsca to już 11 punktów. W ostatnim meczu u siebie, stargardzianie ograli Gryfa Wejcherowo aż 6-1. Dlatego w tym spotkaniu, pewnie będą chcieli ten wynik powtórzyć.

W pierwszą sobotę marca do Stargardu powraca II liga. W premierowym spotkaniu Błękitni podejmą u siebie znajdujący się w strefie spadkowej ROW Rybnik.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.