Błękitni – ROW Rybnik 2:2 (koniec) | Odra O. – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Olimpia Z. – Legionovia 1:5 (koniec)
Rozwój – Siarka T. 0:0 (koniec) | Kotwica – Gryf 1:3 (koniec)
Błękitni Stargard
2:2 (0:1)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 04.03.2017, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 20. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

W pierwszą sobotę marca do Stargardu powraca II liga. W premierowym spotkaniu Błękitni podejmą u siebie znajdujący się w strefie spadkowej ROW Rybnik.

Błękitni, którzy zaczynali sezon z aspiracjami awansu do I ligi, utknęli tuż za czołówką, a ich strata do trzeciego miejsca to już 11 punktów. W ostatnim meczu u siebie, stargardzianie ograli Gryfa Wejcherowo aż 6-1. Dlatego w tym spotkaniu, pewnie będą chcieli ten wynik powtórzyć.

Gracze ROW Rybnik przyjeżdżają do Stargardu ze zdobyczą jedynie 18 punktów w 19 meczach. To sprawia, że aktualnie zajmują miejsce w strefie spadkowej. Ostatni mecz przed przerwą zimową zawodnicy z Rybnika jednak wygrali i na pewno będą chcieli powtórzyć ten rezultat w Stargardzie.

Ostatni mecz tych drużyn w II lidze, zakończył się zwycięstwem Błękitnych w Rybniku 1-2. To sprawia, że drużyna ROW-u na pewno będzie chciała się zrewanżować za porażkę u siebie.

Serdecznie zapraszam na relację i mam nadzieję, że mecz przyniesie wiele emocji.
    Już za chwilę zaczynamy.

1

2
    Pierwsze wstrzelenie piłki w pole karne, łapie Kajzer.

3
    W ofensywie goście

5
    Z dużym zaangażowaniem podeszły oba zespoły do dzisiejszego spotkania.

6
    Strzał w kierunku bramki Ufnala, ale zbyt wysoki.

7
    Rzut rożny dla gospodarzy.

8
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Strzelcem bramki BRYCHLIK.
    Fatalne błędy w obronie stargardzian. Do piłki dopada BRYCHLIK i otwiera wynik spotkania strzałem przy słupku.

10
    Rzucili się do odrabiania strat Błękitni.

11
    Ależ dziurawa dziś obrona gospodarzy. Ufnal ratuje sytuację szybkim wyjściem.

12
    Od bramki Kajzer.

15
    Chwila spokoju na murawie. Zaczyna Ufnal.

16
    Świetny strzał Magnuskiego z największym trudem na rzut rożny paruje bramkarz.

18
    Ufnal od bramki.

19
    Rzut wolny dla Błękitnych z odległości 25 metrów.

20
    Uderzał Fadecki, ale na posterunku Kajzer.

21
    Pojawiło się około 20 kibiców gości.

23
    Póki co mecz wyrównany. Błękitni próbują, ale nie są w stanie zagrozić bramce.

26
    Gra jest bardzo szarpana. Kolejna akcja Błękitnych zatrzymana.

27
    Rzut wolny dla gości.

28

29
    Dobrze bronią się gracze z Rybnika. Kolejna akcja gospodarzy zakończona niepowodzeniem.

34
    Ogromne szczęście gospodarzy. Po strzale głową piłka minęła słupek bramki o kilka centymetrów.

35
    Fadecki uderzał głową, ale spokojnie łapie bramkarz.

36
    Fadecki holował piłkę i został sfaulowany.

37
    Żółtą kartkę otrzymuje Bober (ROW 1964 Rybnik).

39

39
    Kajzer oddalił zagrożenie.

40
    Bezsilność stargardzian jest co raz bardziej widoczna.

42
    Próbował Baranowski, ale fatalnie uderzył.

43
    Końcówka pierwszej połowy. Błękitni nadal w natarciu.

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Zganiacz (ROW 1964 Rybnik).

45
    Pierwsza połowa skończona. Sędzia nic nie dołożył i zakończył pierwszą połowę, w której naciskali Błękitni, ale na prowadzeniu są goście.

46

47
    Błękitni znów zaczęli z animuszem. Zobaczymy czy w tej połowie uda im się poważniej zagrozić bramce gości.

49
    Próbują grać z kontrataku goście.

50
    Zdenerwowany Kapuściński, a Błękitni mieli najlepszą sytuację w meczu. Fantastycznie broni jednak Kajzer.

52
    Na czas zaczynają grać goście. Niezbędna pomoc medyków dla jednego z obrońców.

53
    Wszystko w porządku i od bramki zaczyna Kajzer.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 700 widzów.

55
    Błękitni ciągle próbują, ale brakuje im dokładności.

57
    Okres chaosu na boisku. Żadna z drużyn nie potrafi się utrzymać przy piłce.

58
    Od bramki zaczyna Ufnal.

60
    Lekki strzał w środek bramki, wyłapuje bramkarz gości.

60
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jaroszewski, na boisku pojawia się Siwek.

63
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Magnuski, na boisku pojawia się Wojtasiak.

64
    Kolejny raz próbują ukraść czas zawodnicy gości. Niezbędna pomoc medyków.

65
    Dużo walki w środku pola ale od kilku minut nie ma żadnej interesującej sytuacji pod żadną z bramek.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymusik (Błękitni Stargard).

67
    Kolejny raz długo podnosi się z murawy jeden z graczy ROW-u. Kibice zaczynają się denerwować na sędziego.

68
    Kuriozalna sytuacja pod bramką Błękitnych. Ufnal rzucił piłkę do własnej bramki! Dogonił ją dopiero na linii bramkowej.

69
    Rzut wolny dla gospodarzy na własnej połowie.

71
    Ostatnie 20 minut regulaminowe go czasu gry. Błękitni nadal próbują, ale nic z tego nie wynika.

72
    Tym razem w ofensywie goście. Pustelnik wybija piłkę na rzut rożny.

73
    Nieudany rzut rożny i do kontrataku wychodzili gospodarze. Jednak podanie Fadeckiego dalekie od ideału.

74
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Budzik, na boisku pojawia się Koleczko.
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Karmański.
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Czapłygin, na boisku pojawia się Więcek.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Liśkiewicz (Błękitni Stargard).

76
    Rzut wolny z 20 metrów dla gospodarzy. Piłkę ustawia Fadecki.

77
    Fadecki dobrze uderzył, ale świetną interwencją popisał się bramkarz. Korner dla Błękitnych.

78
    Ogromne zamieszanie w polu karnym. Leży dwóch zawodników gospodarzy...

80
    Niezbędna jest pomoc lekarzy, ale wszystko wskazuje na to, że sędzia wskazał na "wapno".

81
    Gol dla Błękitnych!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa LIŚKIEWICZ..

82
    Gospodarze dopięli swego na 10 minut przed końcem. Teraz będą chcieli pewnie zdobyć kolejną bramkę.

83
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Brychlik, na boisku pojawia się Muszalik.

84
    Strzelcem bramki FLIS.
    Poszedł do końca na piłkę Liśkiewicz i zablokował piłkę, która trafiła do FLISA, a ten strzałem z pierwszej piłki po długim słupku , pokonał bramkarza.

86
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Zganiacz, na boisku pojawia się Spratek.

87
    Błękitni prowadzą i po nieudolnych atakach na początku drugiej połowy, w końcu znaleźli skuteczność.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojtasiak (Błękitni Stargard).

90
    Od bramki zaczyna Ufnal. Gościom wyraźnie brakuje już sił by rzucić się do odrabiania strat.

90
    Sędzia dolicza aż 6 minut do czasu gry.

90+1
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Brzęczek.

90+2
    Debiutant za debiutanta w zespole ze Stargardu.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Karmański (Błękitni Stargard).

90+4
    Błękitni starają się utrzymać piłkę daleko od własnej bramki.

90+5
    Strzelcem bramki MUSIOLIK
    Znów zaspali obrońcy stargardzian i pomimo blokowania strzału przez jednego z defensorów, piłka po strzale MUSIOLIKA ląduje w bramce Ufnala.

90+6
    Żółtą kartkę otrzymuje Brzęczek (Błękitni Stargard).

90+7

Pomimo sennego meczu w pierwszych 80 minutach, piłkarze zafundowali nam emocjonujące ostatnie 10 minut i gdy już wydawało się, że Błękitni wygrają to spotkanie na minutę przed końcem bramkę zdobyli goście i wyszarpali jeden punkt w Stargardzie.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji ze spotkań. (14:55:56)