Man Utd – Bournemouth 1:1 (koniec) | Leicester – Hull 3:1 (koniec) | Stoke – Middlesbrough 2:0 (koniec)
Swansea – Burnley 3:2 (koniec) | Watford – Southampton 3:4 (koniec) | West Bromwich – Crystal Palace 0:2 (koniec)
Liverpool – Arsenal 3:1 (koniec)
Leicester City
3:1 (1:1)
Hull City A.F.C.
Sobota 04.03.2017, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 27

Dobry mecz rozegrał dzisiaj Kamil Grosicki, który zanotował asystę przy pierwszej bramce gości. Potem znów próbował coś zdziałać nasz reprezentant, ale bez większych korzyści. Z pewnością cieszy fakt rozegrania pełnych 90 minut TurboGrosika! Brawo Kamil! (18:07:04)
    Leicester ucieka spod noża! Mistrzowie Anglii idą w górę.

Bardzo dobre zawody w Leicester dobiegają końca! Mistrzowie Anglii potwierdzają zwyżkową formę i wygrywają drugie spotkanie z rzędu aż 3:1! Hull City stawiło dziś trudne warunki, ale ekipa Kamila Grosickiego nie zdołała powstrzymać przeciwników.
    To był dobry mecz, oby takich więcej w Premier League!
    3 punkty zostają w Leicester!

90+3

90+3
    Miejscowi wymieniają podania i nie ma ochoty na kolejne ataki. Arbiter łapie za gwizdek i kończy dzisiejszy kapitalny mecz!

90+2
    Świętują już trybuny King Power Stadium, a piłkarze Hull stracili wszelkie nadzieje na wywalczenie dziś chociażby punktu! Spokojna końcówka!

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!
    90. Tom Huddlestone (LEC) - 3:1

90
    Gol dla Leicesteru!

To jest po meczu! Dośrodkowanie gospodarzy z narożnika boiska, a piłka dość niespodziewanie spada na głowę TOMA HUDDLESTONE'A, który pokonuje własnego bramkarza! Zasłonięty był kapitan Hull!
    90. Dobra akcja Graya!

90
    Po raz pierwszy pokazał nam się wprowadzony Gray! Świetne zejście do środka pola i jeszcze lepszy strzał w okolice bliższego słupka! Broni to Jakupović, będzie tylko korner!

89
    To jest dopiero druga kartka w tym spotkaniu. Huddlestone zdecydowanie przekroczył przepisy i wyciął Vardy'ego. Nie będzie jednak zagrożenia z rzutu wolnego.

88
    Pędzący Vardy nie zdąży do tej futbolówki! W porę bramkę opuścił Jakupović, który wyjaśnił wszelkie wątpliwości w tej akcji! Ostatnie minuty, czy padną jeszcze jakieś bramki?

87
    Przyjezdni jeszcze nie dali za wygraną! Dobra akcja Hull i dwukrotnie próbował zagrozić Niasse! Ostatecznie zamknął on dośrodkowanie Grosickiego, ale tylko w boczną siatkę!

85
    Odpowiedź ze strony gospodarzy i do strzału doszedł Drinkwater! Anglik stracił równowagę i oddawał już strzał upadając! Ostatecznie obok słupka bramki Jakupovicia!
    84. Świetna szansa Niasse!

84
    Bardzo ładny strzał Niasse po ziemi! Schmeichel wyciągnął się, jak długi i sięgnął piłki parując ją na rzut rożny dla Hull City! Dobra akcja, tego brakowało w ostatnich minutach!

Wiktor Bukowski

Gole: 28. Fuchs, 59. Mahrez, 90. Huddlestone (sam.) – 14. Clucas

Kartki:   49. Drinkwater (LEC) – 89. Huddlestone (HLL)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 10:4. Spalone: 1:0. Foule: 12:13.
    Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez (83. Slimani), Drinkwater, Ndidi, Albrighton – Okazaki (70. Gray), Vardy.
    Zmiany: Zieler – Chilwell, A. King, Amartey, Slimani, Gray, Ulloa.

Hull City A.F.C.: Jakupović – Elmohamady, Ranocchia, Maguire, Robertson – Huddlestone (C) – Marković (78. Diomandé), N'Diaye (68. A. Hernández), Clucas, Grosicki – Niasse.
    Zmiany: Marshall – Meyler, Elabdellaoui, Maloney, A. Hernández, Diomandé, Tymon.

Sędziowie: Michael Dean