Wisła Pu. – Chojniczanka 0:0 (koniec) | GKS T. – Bytovia 1:0 (koniec) | Sandecja – MKS Kluczbork 4:1 (koniec)
Stal M. – Wigry 2:1 (koniec)
Wisła Puławy
0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 25.03.2017, 12:45 • Stadion MOSiR, Puławy • Fortuna 1 Liga • 23. kolejka

A więc nie doczekaliśmy się bramek w tym spotkaniu i ostatecznie Wisła remisuje z Chojniczanką 0:0. Ten punkt nie cieszy żadnej z drużyn, ale jeśli już ktoś ma być bardziej z niego zadowolony to jedynie Wisła, która mogła tutaj stracić bramkę, szczególnie w drugiej połowie. Na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za wspólnie spędzony czas. Zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Do usłyszenia. (14:39:36)
    Bezbramkowy remis w Puławach i podział punktów. Ostatni taki wynik Chojniczanka zanotowała w maju ubiełego roku!

90+4

90+3
    Faulu w środku boiska dopuścił się Toni Kolehmainen. Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Jakuba Biskupa ląduje w rękach Andrzeja Witana.

90+2
    Walka Markowskiego z Idzikiem. Goście mają wrzut z autu.

90+1
    Sam na sam z bramkarzem rywali wyszedł teraz Jakub Biskup w szybkiej kontrze gości, ale uderzenie z prawej strony pola karnego prosto w Andrzeja Witana!

90
    Trzy minuty do końcówki tego spotkania doliczył Łukasz Szczech – arbiter główny.

89
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Wojciech Lisowski, na boisku pojawia się Łukasz Kosakiewicz.

89
    Faulowany teraz Dawid Pożak przez jednego z rywali. Rzut wolny w środku boiska dla gospodarzy.

88
    Z boiska schodzi Konrad Szczotka, a zastępuje go Dawid Pożak.

88
    Faulowany Sylwester Patejuk na prawej flance. Mądrze wywalczył rzut wolny doświadczony gracz puławskiej Wisły.

87
    Rzut wolny na lewym skrzydle wywalczył teraz Rafał Grzelak.

86
    Nic z tego. Centra na pole karne Wisły wybita przez obronę.

85
    Zaatakowali teraz przyjezdni. To oni mają rzut rożny i mogą pod koniec zagrozić bramce rywali.

84
    Bardzo dobrze interweniuje defensywa Chojniczanki przy tym rzucie rożnym rywali. W posiadaniu piłki goście.

83
    Ładne zagranie Sedlewskiego do Patejuka. Ten huknął nad bramką po nodze rywala. Róg dla Wisły.

82
    Wisła przebywa na połowie gości i zmuszeni do koncentracji w obronie są przyjezdni.

81
    Do końca meczu około 10 minut, a bezbramkowy remis, który się w Puławach nadal utrzymuje na pewno nikogo nie interesuje.

80
    Teraz podobna akcja po stronie bramki Łukasza Budziłka. Za mocne zagranie i wznowi grę od piątego metra golkiper z Chojnic.

78
    Za mocna piłka zagrana w pole karne rywali. Od bramki zacznie Andrzej Witan.

77
    Fatalnie stracił piłkę Żemło na prawym skrzydle. Rusza z piłką w pole karne rywali Gierszewski, podaje po ziemi do Biskupa, który zmylił obronę i w chwili strzału został ofiarnie zatrzymany. Miął szansę jeszcze Grzelak, ale duża ilość graczy Wisły spowodowała, że pomocnik Chojniczanki nie miał szans na udaną akcję!

76
    Zabiera się z piłką na prawej stronie boiska Hieronim Gierszewski, ale jego zamiary przeczytał Piotr Żemło – obrońca Wisły.

75
    I znów po jednej zmianie. W Wiśle Puławy Toni Kolehmainen wchodzi na boisko w miejsce Adriana Popiołka, a z kolei Bartłomiej Niedziela w zespole Chojniczanki zastępuje Mariusza Kryszaka.

74
    Witan wpada w jednego z graczy Chojniczanki. Mamy przerwę w grze.

73
    Świetnie Rafał Grzelak ograł w środku pola Adriana Popiołka i rozpoczął groźną akcję Chojniczanki.

72
    Indywidualna akcja Tomasza Sedlewskiego, który zbyt długo zwlekał z podaniem i traci on posiadanie piłki.

70
    Marcin Biernat faulowany we własnym polu karnym przez Tomasza Sedlewskiego.

69
    Po jednej zmianie z obydwu stron. W szeregach Wisły Puławy opuścił murawę Konrad Nowak, a w jego miejsce zameldował się na boisku Mariusz Idzik. W ekipie z Chojnic Michała Suchanka zmienił Hiernim Gierszewski.

68
    Sam na sam z Witanem wyszedł Mikołajczak, ale w ostatniej chwili od tyłu zgarnął piłkę spod nóg rywala Pielach. Ależ interwencja!
    67. Pamiętajce, że dziś jeszcze inne mecze na szczeblu I ligi!

66
    Żółty kartonik dla Mariusza Kryszaka za faul na Konradzie Szczotce.

65
    I dobrze gra teraz defensywa Chojniczanki, która zatrzymuje atak Wisły. Zaczyna się gra od jednej do drugiej bramki.

64
    Walczą teraz o posiadanie piłki na lewej stronie połowy gospodarzy zawodnicy z Chojnic. Przerywają ostatecznie akcję rywali puławianie i wychodzą z kontratakiem.

63
    Bardzo ładne, podkręcone dośrodkowanie Patejuka z rzutu wolnego, ale zbyt mało agresywnie nabiegali na piłkę gracze Wisły przez co ta opuszcza pole gry.

62
    Zagotowało się trochę w szeregach gospodarzy. Sylwester Patejuk faulowany przez Rafała Grzelaka, który ma już na koncie żółty kartonik. Rzut wolny dla Wisły.

61
    Dośrodkowanie Jakuba Biskupa w pole karne rywali. Tam do piłki wyskoczył Tomasz Mikołajczak i strącił ją głową, ale ta od słupka wychodzi poza boisko!

60
    Po godzinie gry w Puławach nadal bezbramkowy remis. Ostatnie 30 minut to z pewnością spora dawka nerwów z obydwu stron.

59
    Dośrodkowana piłka w pole karne gości. Wyłapuje jednak futbolówkę Łukasz Budziłek.

58
    Rzut rożny dla gospodarzy wywalczony w narożniku boiska.

57
    Centra Sylwestra Patejuka na głowę Konrada Nowaka, ale ten fatalnie uderza nad bramką.

55
    Michał Suchanek fauluje Konrada Szczotkę. Rzut wolny dla puławian.

54
    Gramy dalej. Ze zdrowiem tych dwóch graczy już wszystko w porządku.

53
    Zderzenie w powietrzu Mikołajczaka z Maksymiukiem. Przerwa w grze. Opatrywane głowy tych dwóch zawodników.

52
    Zagranie Smektały do Patejuka, ale przerywa to zagranie Budziłek, który wyskoczył do piłki i pewnie ją wyłapał.

51
    Wpadł w pole karne rywali Adrian Popiołek i ograł obronę po czym oddał strzał nad poprzeczką.

50
    Centra w pole karne gości, ale nie udało się puławianom zagrozić bramce rywali.

49
    Konrad Szczotka otrzymuje bardzo szybkie podanie od Sylwestra Patejuka i oddaje strzał głową, a zaskoczony Łukasz Budziłek sparuje piłkę na aut bramkowy. Róg dla gospodarzy!
    48. Kilka ujęć z meczu Wisły z Chojniczanką!

47
    Odważnie ruszyli lewym skrzydłem gospodarze, ale przerywa ten atak Marcin Biernat.

46

Postawa gospodarzy z pewnością może zaskakiwać. Nie bali się oni od początku Chojniczanki, nawet wtedy kiedy goście potrafili ostro zaatakować. Dodatkowo Wisła miała sytuacje, które mogły spokojnie zakończyć się bramką. Mecz jest bardzo wyrównany i otwarty. Ciężko wskazać lepszych, ale miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będziemy świadkami nie jednej bramki.
    Jak narazie w Puławach bez bramek!

45+2

45+1
    Walka o piłkę na prawej stronie boiska. Ciągle w posiadaniu futbolówki goście, którzy kontrolują w końcówce ten mecz.

45
    Minutę dłużej potrwa ta pierwsza część meczu w Puławach.

45
    Arkadiusz Maksymiuk ostro fauluje w środku boiska Mariusza Kryszaka. Bez dwóch zdań gracz Wisły ogląda żółtą kartkę.

43
    Rafał Grzelak powalił na murawę na lewej flance Jakuba Smektałę. Rzut wolny dla Wisły Puławy.

42
    W obronie wymiana podań po stronie Chojniczanki. Nie chcą goście popełnić przed końcem tej połowy żadnego błędu i chyba mają zamiar utrzymać taki rezultat do przerwy.

41
    Zbyt mocne zagranie w pole karne gości do Konrada Nowaka i uprzedza jego zamiary Łukasz Budziłek.

40
    Konrad Szczotka powalczył na prawej stronie o piłkę i aut na połowie rywala mają gospodarze.

39
    Rzut rożny wywalczyła Chojniczanka. Dośrodkowanie bezpośrednio w boczną siatkę. Fatalne wykonanie tego stałego fragmentu gry.
    38. Mała ciekawostka odnośnie ekipy z Chojnic!

37
    Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne i jeden z graczy Chojniczanki głową wybija piłkę poza boisko. Od bramki zacznie Andrzej Witan.

36
    Seria rzutów rożnych dla Wisły, ale w końcu wychwycił piłkę Łukasz Budziłek i oddalił zagrożenie.

35
    Rafał Grzelak powalił na murawę Sylwestra Patejuka i nie wiadomo czy został ukarany bardziej żółtą kartką za faul czy za dyskusje z arbitrem.

33
    Walka na połowie gospodarzy. Chojniczanka chce w końcu zagrozić bramce rywali.

32
    Kilka górnych zagrań i przerywa próbę ataku gospodarzy Marcin Biernat wybijając futbolówkę głową na aut.

31
    Uderzenie sprzed pola karnego Konrada Szczotki. Piłka przelatuje obok lewego słupka i wychodzi poza boisko.
    30. Przy okazji meczu Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice prezentujemy ciekawy wykres!

29
    Niedokładnie zagranie i od bramki wznowi grę Andrzej Witan.

28
    Gramy dalej. Przy piłce puławianie, którzy na własnej stronie wymieniają podania.

27
    Chwilowa przerwa w grze spowodowana tym, że Andrzej Rybski był faulowany przez Adriana Popiołka.

26
    W środku pola stracił piłkę Marcin Biernat i natychmiast sfaulował jednego z rywali. Arbiter zasłużenie pokazuje żółty kartonik. Stoper Chojniczanki nie zagra w kolejnym meczu z Miedzią Legnica, ponieważ jest to jego czwarta żółta kartka w tym sezonie.

25
    Teraz bardzo blisko zdobycia gola był Tomasz Mikołajczak, ale piłka odskoczyła mu i dobrze mógł interweniować Andrzej Witan.

24
    Centra do zupełnie niepilnowanego Piotra Żemło, który uderza głową ponad bramką rywali. Świetna okazja na zdobycie gola przez Wisłę!

23
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze.

23
    Z narożnika boiska centra w pole karne i pewnie interweniuje Andrzej Witan.

22
    Dośrodkowanie Jakuba Biskupa z prawego skrzydła. Piłka ociera o Tomasza Mikołajczaka i odbija się od Mateusza Pielacha po czym opuszcza plac gry. Róg dla gości.

21
    Konrad Szczotka uderza piłkę z dystansu, ale ta próba zbyt słaba by mogła zaskoczyć Łukasza Budziłka.

20
    Daleka piłka od Wojciecha Lisowskiego do Jakuba Biskupa, ten zgrywa futbolówkę w kierunku Andrzeja Rybskiego, ale ten nie zdążył do piłki.

19
    Uspokaja grę Chojniczanka. Przyjezdni na własnej połowie wymieniają podania.

18
    Zamieszanie w polu karnym gości, ale obrona Chojniczanki daje sobie radę i wybija piłkę. Ciężkie warunki postawili dziś puławianie.

17
    W polu karnym Chojniczanki znalazł się Konrad Nowak, który wstrzelił piłkę w okolice piątego metra. Piłka po rękawicy Łukasza Budziłka spada pod nogi obrońcy z Chojnic.
    16. Początek meczu był pod dyktando Wisły, ale teraz zaczęli rozkręcać się goście z Chojnic!

15
    Jakub Biskup centruje piłkę w pole karne rywali, a jeden z graczy Chojniczanki nabija rywala. Rzut rożny dla gości.

14
    Oddalają zagrożenie gospodarze, ale po chwili faulowany Tomasz Mikołajczak na prawej stronie boiska i rzut wolny mają przyjezdni.

13
    Dośrodkowanie na krótki słupek Jakuba Biskupa. Piłkę na aut bramkowy piąstkuje Andrzej Witan. Kolejny róg dla gości.

12
    Tomasz Mikołajczak w lewym narożniku boiska wywalczył rzut rożny.

11
    Znów na prawym skrzydle świetnie wszedł z pole karne gospodarzy Jakub Smektała, ale jego strzał zbyt słaby, by mógł on zaskoczyć Łukasza Budziłka.

10
    Wisła Puławy na własnej połowie konstruuje atak, a rywale z Chojnic naciskają na swoich rywali.

9
    Schodzi z boiska z lodem przy głowie obrońca Chojniczanki. Chwilowo w "10" grają goście. Mecz został wznowiony.

8
    Potrzebna pomoc medyczna dla Marcina Biernata, który leży na murawie po zderzeniu z Konradem Nowakiem. Chwila przerwy w grze.

7
    Iwan Łytwyniuk powstrzymuje na lewej flance Andrzeja Rybskiego. Dodatkowo aut wywalczył gracz Wisły.

6
    Ależ świetna okazja dla Wisły. Wpadł w pole karne rywali na prawej stronie zupełnie niekryty Jakub Smektała. Podanie po ziemi w kierunku Konrada Nowaka, który nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji!

5
    Teraz Wisła atakuje na połowie rywali. Dośrodkowanie w pole karne wybija Marcin Biernat.

4
    Próbuje powalczyć o piłkę z dwoma rywalami na lewym skrzydle Sylwester Patejuk, ale górą obrona Chojniczanki.

3
    Cały czas mecz toczy się na połowie gospodarzy. Napiera od początku lider z Chojnic.

2
    Rzut wolny na prawej stronie boiska wykonał Rafał Grzelak. Piłkę głową uderza Tomasz Mikołajczak, ale futbolówka przelatuje obok słupka bramki Wisły Puławy.

1
    Od środka zaczyna Chojniczanka. Gospodarze zagrają dziś na niebiesko-biało, a z kolei drużyna gości wystąpi w tradycyjnych czerwono-żółtych trykotach.

1

Piłkarze już na boisku. Trwa losowanie z udziałem sędziów i kapitanów. Niebawem początek tego starcia.

Wisła Puławy: Witan – Sedlewski, Żemło, Pielach (C), Łytwyniuk – Maksymiuk, Popiołek – Smektała, Szczotka, Patejuk – Nowak.

Rezerwowi: Peńkoweć – Pożak, Głaz, Poznański, Hiszpański, Idzik, Kolehmainen.

Chojniczanka Chojnice: Budziłek – Pietruszka, Biernat, Markowski, Lisowski – Suchanek, Kryszak, Grzelak, Biskup – Rybski (C), Mikołajczak.

Rezerwowi: Gostomski – Kieruzel, Kosakiewicz, Niedziela, Meschia, Gierszewski, Mikita.

Główny: Łukasz Szczech.
    Liniowi: Jarosław Mikołajewski – Bolesław Rosa.
    Techniczny: Krzysztof Korycki..
    Składy obydwu ekip!

Nieco statystyk przed meczem w Puławach!

Na relację live z meczu Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice zapraszamy do serwisu Lajfy.com już w sobotnie, wczesne popołudnie od godziny 12:45. Kilkanaście minut przed zawodami podamy składy obydwóch ekip na ten mecz.

W swojej mało bogatej przeszłości nigdy oprócz jesieni nie doszło do starcia Wisły Puławy z Chojniczanką Chojnice. Wówczas w Chojnicach mieliśmy 3:3 i prawdziwy festiwal goli. Czy tym razem ta próba znów się uda?
    Oto arbiter główny sobotniego starcia!

Chojniczanka Chojnice to lider Nice I ligi, który po 22 meczach ma w dorobku punktowym 39 oczek. W tym sezonie gracze z Chojnic wygrywali 9 razy, 12 razy dochodziło do podziału punktów, a 1 raz przegrali oni. Bilans bramkowy tej ekipy to 40 goli zdobytych i 29 straconych. W poprzednich spotkaniach gracze z Chojnic zremisowali we wszystkich tegorocznych meczach. 2:2 u siebie z GKS-em Katowice. 3:3 w Pruszkowie ze Zniczem oraz u siebie 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Najlepszym egzekutorem w ekipie Chojniczanki jest Jakub Biskup i Andrzej Rybski, którzy mają w dorobku po 6 goli na koncie.
    Tak piłkarze puławskiej Wisły cieszyli się po wygranej nad Chrobrym w ostatniej ligowej kolejce!

Wisła Puławy zajmuje na poziomie Nice I ligi 13. miejsce mając w dorobku po 22 meczach 25 punktów. Wisła Puławy w tym sezonie wygrała 6 spotkań, 7 zremisowała, a w 10 meczach lepsi okazywali się rywale puławian. Ich bilans bramkowy to 25 goli zdobytych i 34 stracone. Zdecydowanie lepiej Wisła radzi sobie w tym sezonie na wyjeździe niż u siebie. Do tej pory wiosną Wisła Puławy wygrała z Drutexem-Bytovią Bytów 1:0, u siebie puławianie przegrali 0:1 z Wigrami Suwałki, a przed tygodniem Wisła wygrała w Głogowie z Chrobrym 2:1. Najwięcej goli w barwach Wisły Puławy ma Sylwester Patejuk, który ma na koncie 11 goli.
    Stadion w Puławach powoli nabiera ligowych barw!

23. kolejka rozgrywek Nice I ligi i od razu całkiem ciekawy mecz. Nieźle radząca sobie w obecnym sezonie Wisła Puławy z niepokonaną jeszcze w rundzie wiosennej Chojniczanką Chojnice, która jest liderem ligi. Puławianie walczą o utrzymanie na szczeblu I-ligowym, a z kolei chojniczanie chcieliby w końcu umocnić się na pozycji lidera i wygrać w pierwszym w tym roku mecz na własnym obiekcie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:45.