Pogoń Sdl. – Górnik Ł. 1:1 (kon.) | Zagłębie S. – Legia 1:2 (kon.) | Jeziorak Iława – Lechia 0:11 (kon.)
Lech P. – Chrobry 2:0 (kon.)
koniec
Jeziorak Iława
0:11 (0:5)
Lechia Gdańsk
sobota 25.03.2017, 12:30Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

   
  Gdańska Lechia w bardzo pewny sposób pokonała dzisiaj Jezioraka Iławę. Jednak nie wynik jest najważniejszy. Część dochodu z tego meczu zostanie przekazana na leczenie 9-miesięcznej Laury Królik, cierpiącej na poważne schorzenia kręgosłupa i kończyn dolnych.

  Portal Lajfy.com dziękuje również Panu Wiesławowi Raczkowskiemu, który na bieżąco informował nas o tym, co dzieje się na stadionie w Iławie!

  Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!
  (14:27:08)
   
  90+1
  Koniec meczu.
   
  89
  Gol dla Lechii!
  Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ PAWŁOWSKI

  Kolejny gol! Wiśniewski dobrze obsłużył Pawłowskiego, który wpadł w pole karne, zwiódł rywala i pokonał bezradnego golkipera Jezioraka!
   
  86
  W zespole Jeziora w trakcie drugiej części meczu doszło do kilku zmian. Wszystko uzupełnimy po ostatnim gwizdku arbitra.
   
  85
  Zbliżamy się do końca tego spotkania, w którym oglądaliśmy bardzo ładne gola. Strzelała je jednak tylko jedna drużyna.
   
  83
  Gol dla Lechii!
  Strzelcem bramki MARIO MALOCA!

  Środkowy obrońca Lechii również wpisuje się na listę strzelców. Wolski dośrodkował w pole karne, gdzie z bliskiej odległości bardzo pewny strzał głową oddał Maloca! Mamy dwucyfrowy wynik!
   
  78
  Gol dla Lechii!
  Strzelcem bramki FLAVIO PAIXAO!

  Zbliżamy się do dwucyfrowego wyniku! Paixao opanował futbolówkę w okolicach pola karnego i zdecydował się oddać strzał! Portugalczyk precyzyjnie przymierzył i nie dał żadnych szans bramkarzowi Jezioraka!
   
  76
  Mila dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać celnego strzału w kierunku bramki.
   
  72
  Tempo gry nieco spadło – gra toczy się cały czas na połowie Jezioraka. Lechia prowadzi atak pozycyjny.
   
  65
  Przewaga na murawie jest ogromna.. Lechia nie zostawiła dzisiaj złudzeń zdecydowanie niżej notowanemu rywalowi. Być może takie zwycięstwo podbuduje zawodników Piotra Nowaka.
   
  58
  Gol dla Lechii!
  Strzelcem bramki MICHAŁ MAK!

  Zawodnicy Lechii grają cały czas tym samym sposobem! Długie zagranie na połowę Jezioraka, przejęcie piłki w okolicach pola karnego, wejście w szesnastkę i strzał! Teraz taką akcję na gola zamienił właśnie MICHAŁ MAK! Skrzydłowy Lechii pokonał bramkarza Jezioraka strzałem z ostrego kąta.
   
  55
  Gol dla Lechii!
  Strzelcem bramki MICHAŁ CHRAPEK!

  Rezerwowi są głodni goli! Długie zagranie w pole karne, piłkę przejmuje Chrapek i nie daje żadnych szans golkiperowi na skuteczną interwencję. Strzał w samo okienko.
   
  53
  Gol dla Lechii!
  Strzelcem bramki RAFAŁ WOLSKI!

  Swojego gola strzela również wprowadzony po przerwie na murawę Rafał Wolski. Pomocnik Lechii przeprowadził indywidualną akcję, którą zakończył skutecznym strzałem.
   
  46
  Trener Piotr Nowak wprowadził do gry wszystkich zawodników, których miał na ławce. Natomiast w zespole gospodarzy jeszcze nie mieliśmy żadnych roszad.
   
  46
  Druga połowa rozpoczęta.
   
  Skład Lechii na drugą połowę meczu:

  Raeder – Janicki, Mak, Mila, Pawłowski, Wiśniewski, Chrapek, Maloca, Wolski, F. Paixao, Perger.

  Bramki: 5. Borysiuk, 12. Wiśniewski, 21. Kaszlewicz (sam.), 30. Mila, 34. Kuświk, 53. Wolski, 55. Chrapek, 58. Mak, 78. Paixao, 83. Maloca, 89. Pawłowski


  Jeziorak Iława: Sobiech (83. Szramka)- Kressin, Kowalski, Kaszlewicz, Ostanek – Galas (46. Burny), Parulis (76. Święty), Krajewski, Madej, Figurski – Kuchnik (63. Borkowy).

  Lechia Gdańsk: Zelenika (46. Raeder)- Janicki, Maloca, Wawrzyniak (46. Perger) – Mak, Borysiuk (46. Chrapek), Mila, Krasić (46. Wolski), Pawłowski – Wiśniewski, Kuświk (46. F. Paixao).

  Rezerwowi: Raeder – Chrapek, Wolski, F. Paixao, Perger.

  Sędziowie: Piotr Szczypiński – Krzysztof Szczypiński, Rafał Rabczyński – Dominik Szul