Sandecja – Chrobry 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Chojniczanka 1:2 (koniec) | Stal M. – GKS K. 3:3 (koniec)
GKS T. – Stomil 2:2 (koniec) | Olimpia G. – Zagłębie S. 3:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Bytovia 2:2 (koniec)
Wisła Pu. – Podbeskidzie 0:1 (koniec)
Wisła Puławy
0:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 22.04.2017, 20:00 • Stadion MOSiR, Puławy • Fortuna 1 Liga • 27. kolejka

W Puławach Wisła przegrała 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze. Niewykorzystane okazje zemściły się na podopiecznych Adama Buczka w drugiej odsłonie. Po golu Tomasza Podgórskiego "Górale" wywieźli z Lubelszczyzny komplet oczek. Dziękuję za uwagę! Zapraszamy na kolejne relacje! (21:53:02)

90+4

90+4
    W ostatniej akcji żółtą kartę jeszcze złapał Lewicki.

90+2
    Wisła ma jeszcze stały fragment gry. Faulowany Głaz.

90+1
    Zderzyli się zawodnicy z Bielska-Białej. Mamy lekkie zamieszanie na boisku.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty.

88
    Ostatnie minuty dzielą nas od końca tego spotkania. Wisła na wyrównanie ma coraz mniej czasu

86
    Gol dla Podbeskidzia!
    GOOOOOOL! Cóż za zmiana! Niedawno na boisku pojawił się ten zawodnik a teraz mamy już 1:0 dla gości. TOMASZ PODGÓRSKI po dośrodkowaniu Sierpiny trafił do siatki gospodarzy!

84
    Pożak zmienia Smektałę, którego kibice żegnali gromkimi brawami.

82
    Posypały się zmiany. Teraz czas na Dolnego, który zmienił Moskwika.

80
    Niecelny strzał Idzika z dystansu. Widać że, Wisła szuka swojej szansy.

79
    Magiera ukarany żółtym kartonikiem za faul.

78
    Kolejna zmiana. Podgórski zmienia na murawie Janotę.

77
    Na boisku Szczotkę zmienił Nowak.

76
    Na spalonym Idzik.

74
    Smektała centruje ale nie ma kto zebrać tej piłki w polu karnym Podbeskidzia.

72
    Przed szansą goście. Wolny dla Podbeskidzia. Poradził sobie z tym strzałem golkiper gospodarzy.