Piast Nowa Ruda – Gać 0:5 (koniec)
Piast Nowa Ruda
0:5 (0:2)
Foto-Higiena Gać
Sobota 22.04.2017, 16:15 • Stadion w Nowej Rudzie-Słupiec, ul. Kłodzka 16 • 4 liga

90+3
    Koniec meczu. (18:02:09)

90+1
    Dośrodkowanie rzutu rożnego, a Michał Wróbel uderza z 6 metrów prosto w interweniującego Mańczyka!

80
    Igor Wargin z 17 metró, piąstkuje Dawid Mańczyk.

77
    Gol dla Foto-Higieny!
    Strzelcem bramki KUCYNIAK.
    Dominik Wejerowski z 16 metra do ŁUKASZA KUCYNIAktóry strzałem po ziemi podwyższa prowadzenie gości.

73
    Błąd bramkarza piłkę przejął Dominik Wejerowski i z 16 metrów uderzył w słupek.

73
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Pożarycki, na boisku pojawia się Sudoł.

71
    Kucyniak z prawego skrzydła na 11 metr, tam Wargin uderza na bramkę, ale piłkę broni Mańczyk.

69
    Strzelcem bramki WARGIN.
    Michał Wróbel z prawego skrzydła a IGOR WARGIN z 2 metrów uderza obok bezradnego Mańczyka.

67
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Dorobek, na boisku pojawia się Grochowski.

66
    Kątny z prawego skrzydła na 3 metr do Dawida Pożaryckiego, ten uderza głową piłka odbija się od nóg Mańczyka, a dobitkę Wróbla golkiper Piasta broni przed linią bramkową.

60
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Stawowy, na boisku pojawia się Orzechowski.
    Zmiana w drużynie Piast Nowa Ruda: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Wardak.

52
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Salak, na boisku pojawia się Wargin.

51
    Strzelcem bramki WRÓBEL.
    MICHAŁ WRÓBEL uderzeniem przy dłuższym słupku z 15 metrów podwyższa prowadzenie przyjezdnych.

46
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Krzyśków, na boisku pojawia się Strójwąs.

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena Gać prowadzi z Piastem Nowa Ruda – 2:0. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45

39
    Łukasz Kucyniak za obronę do Dominika Wejerowskiego, ale jego strzał z 8 metrów zdołał na róg wybić obrońca Piasta.

35
    Grzegorz Dorobek z lewego skrzydła na 6 metr, gdzie głową piłkę do bramki skierował MICHAŁ WRÓBEL.
    Jesteś zainteresowany przeprowadzaniem relacji ze spotkań 4 ligi lub innych rozgrywek? Skontaktuj się z nami - piotr.pawlak@lajfy.com