KS Drwęca – ŁKS 0:2 (koniec) | Łowicz – Tomaszów Maz. 1:1 (koniec) | Concordia – Legia II 1:2 (koniec)
Pelikan Łowicz
1:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Niedziela 23.04.2017, 11:15 • Stadion Miejski, Łowicz • 3 liga, grupa I

Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne mecze w naszym serwisie! Do zobaczenia. (13:17:55)

Piłkarze schodzą do szatni, trybuny pustoszeją co oznacza, że również ta relacja zbliżać się będzie do końca.

Piłkarze Pelikana na własne życzenie zdobywają jedynie 1 punkt. Sytuacjami które mieli w dzisiejszym meczu, można byłoby obdzielić kilka spotkań. Szczególnie idealna sytuacja Arkadiusza Ciacha w ostatniej akcji meczu, powinna zakończyć się golem.

90+3

90+3
    200% szansa Ciacha!! Stał oko w oko z bramkarzem, miał opanowaną piłkę, popatrzył i strzelił metr obok słupka!!

90+1
    Rzut wolny dla Pelikana. Chyba ostatnia szansa!

90
    3 minuty doliczone.

90
    Tym razem od bramki Grejber.

90
    I od bramki Nowak.

89
    Wolny z okolic linii środkowej dla Lechii.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Adamczyk (Pelikan Łowicz).

89
    Faul i od rzutu wolnego we własnym polu karnym rozpoczną goście.

87
    Oberwanie chmury nad Łowiczem.

86
    Od bramki goście.

86
    Końcowe minuty! Czy komuś się uda zgarnąć pełną pule?

85
    Próbował strzelać Gołuński, wyszło z tego podanie do Widejki, którego strzał łapie Nowak.

84
    Rzut rożny. Lechia przed szansą na niespodziewane prowadzenie.

83
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Kasprzyk, na boisku pojawia się Bella.
    Zmiana w drużynie Lechia Tomaszów Mazowiecki: z boiska schodzi Kolasa, na boisku pojawia się Gołuński.

80
    Chwila przerwy, Krystian Kolasa potrzebuje pomocy medyków.

79
    Łatwa strata Lechii i przy piłce łowiczanie.

79
    Strzał Mireckiego spokojnie łapie Nowak.

78
    Goście zaczynają już kraść czas.

77
    Zmiana w drużynie Lechia Tomaszów Mazowiecki: z boiska schodzi Szymczak, na boisku pojawia się Król.

76
    Seria rzutów rożnych dla gospodarzy.

75
    I kolejna poprzeczka! I kolejny strzał. Grejber końcami palcy na rzut rożny! Bramka dla Pelikana wydaje się być kwestią czasu!

74
    Piłka w rękach Grejbera. Od bramki goście.

73
    Kolejny korner dla gospodarzy.

72
    Kapitalny, atomowy strzał z 25 metrów Mateusza Kasprzyka kończy swój lot na poprzeczce bramki Lechii!

72
    Groźny rzut wolny dla gospodarzy!

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Żytek (Lechia Tomaszów Mazowiecki).

70
    Cały zespół Lechii na własnej połowie. Wydaje się, że remis byłby dla nich zadowalający.

68
    Błąd wykonania autu i przy piłce Lechia.

68
    Atak za atakiem gospodarzy. Ta bramka wisi w powietrzu!

66
    Żyją piłkarze i żyją trybuny w Łowiczu!

65
    Straszny kocioł pod bramką gości i obrońca Lechii wybija piłkę z linii bramkowej! Jeszcze jeden korner!

64
    Gospodarze starają się iść za ciosem. Rzut rożny.

63
    Zamieszanie w polu karnym i piłkę do bramki strzałem głową kieruje MATEUSZ MAJEWSKI

62
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Woźniak, na boisku pojawia się Kuczak.

62
    Wolny dla Pelikana. Może być groźnie.

60
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Wojcieszyński, na boisku pojawia się Adamczyk.
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Parobczyk, na boisku pojawia się Ciach.

59
    Strzał z dystansu Woźniaka nad bramką Lechii.

58
    Z rzutu rożnego zacznie grę Pelikan.

57
    Szykuje się podwójna zmiana w szeregach gospodarzy,

55
    Tym razem 200% sytuacja Lechii! Piłkę z rąk wypuszcza Nowak, jednak kapitalnie naprawia swój błąd i odbija uderzenie Wolskiego!

53
    Blisko, blisko Lechia kolejnego skarcenia rywali! Jednak płaskie dośrodkowanie przecina całe pole karne!

53
    Znów wysokie tempo meczu! Dzieje się w Łowiczu!

51
    Jeśli gospodarze nie będą wykorzystywać takich okazji, nie mają szans na jakiekolwiek punkty w tym meczu.

51
    Coś niebywałego! Piłka na nodze, pusta bramka, 2 metry do niej i piłka nad poprzeczką! Majewski nie był w stanie doprowadzić do wyrównania!

50
    Jednak efekt wciąż ten sam. Od bramki Grejber.

49
    Od początku 2. połowy znany scenariusz. Atakuje Pelikan, Lechia w defensywie.

Goście w przerwie dokonali jednej zmiany. Bezproduktywnego Jardela zmienił Paweł Wolski.

46
    W przerwie nad stadionem zerwał się porywisty wiatr, który może mieć duże znacznie w trakcie 2. połowy.

46
    Zmiana w drużynie Lechia Tomaszów Mazowiecki: z boiska schodzi Jardel, na boisku pojawia się Wolski.

46

Jak będzie naprawdę? Przekonamy się za kilkanaście minut, zapraszam!

Czy Pelikan będzie w stanie odwrócić losy tego spotkania? Jakość piłkarska wydaje się być po ich stronie, więc druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie.

W pierwszej połowie mecz przebiegał pod dyktando Pelikana, jednak jak powszechnie wiadomo, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Dokładnie tak stało się w 43. minucie, gdy piłkarz Lechii która kilka razy bliska była straty bramki, umieścił piłkę w siatce gospodarzy,

Sędzia nie doliczył ani sekundy i zakończył pierwszą część spotkania.

45

43
    Gol dla Lechii!
    Strzelcem bramki MARCIN MIRECKI. Zamieszanie w polu karnym Pelikana i MARCIN MIRECKI strzałem po długim rogu daje prowadzenie Lechii!

43
    Korner dla gości.

42
    Dobre dośrodkowanie i strzał Gawlika przechodzi minimalnie nad bramką.

41
    Kartonikiem ukarany Kamil Szymczak.

41
    Wolny dla Pelikana na wysokości pola karnego gości.

39
    Dośrodkowanie Broniarka ląduje poza płotkiem okalającym boisko.

37
    W polu karnym niepilnowany był Parobczyk, niepotrzebie jednak uwikłał się w drybling, co pozwoliło obrońcom Lechii na wybicie piłki.

34
    Zamieszanie w polu karnym Lechii, jednak stoper gości wyjaśnia sytuację. Z kontrą wyszli goście jednak fatalnym strzałem zakończył ją Jardel.

33
    I pierwszy korner dla gospodarzy.

32
    Pelikan z autu.

30
    Uspokoiło się tempo meczu, piłka nie zbliża się bardziej niż na 30 metrów do którekolwiek z bramek.

28
    Trochę kopaniny i aut na wysokości pola karnego Pelikana mają goście.

26
    Znów w ataku gospodarze. Wydaje się, że to oni są bliżsi zdobycia premierowego gola.

24
    Kapitalna szansa Wojcieszyńskiego ale jego strzał instynktownie broni Grejber!

24
    Corner dla Lechii.

23
    Aktualnie to goście nieco częściej są przy piłce, ale również nie zagrażają bramce rywali.

21
    Od bramki Nowak. Szybkie tempo meczu, jednak brak wielu okazji strzeleckich.

20
    Akcja lewym skrzydłem gości, podanie jednak do nikogo.

18
    Kontra gości, jednak w czas wrócili łowiczanie.

17
    Aut na wysokości pola karnego Lechii.

16
    Po liku akcjach obu zespołów tempo meczu nieco spadło.

13
    Tym razem Mirecki z Lechii miał czystą sytuację, jednak również on nie był w stanie trafić w bramkę!

12
    Inicjatywa póki co po stronie gospodarzy, jednak nie potrafią oni udokumentować swojej przewagi golem.

11
    Kolejna szansa gospodarzy jednak tym razem Bujalski mierzy wysokość zaboiskowych piłkołapów.

10
    Strata w środku pola Gawrona i kapitalnej okazji nie wykorzystuje Parobczyk! Piłka po jego strzale ląduje na parkingu obok boiska!

8
    Próbował wymusić jedenastkę zawodnik Pelikana ale sędzia Hodowicz nie dał się na to nabrać.

7
    Póki co jesteśmy świadkami walki w środku pola. Oba zespoły skupione są głównie na starannej defensywie.

5
    Pierwszy raz w natarciu goście.

4
    Rajd po skrzydle Parobczyka i od bramki goście.

3
    Spokojnie na swojej połowie Pelikan.

2
    Przy piłce gospodarze, ale nie są w stanie póki co dojść bliżej niż na 30. metr od bramki Lechii.

1

Od środka rozpoczną gospodarze.

Bojowe okrzyki i zaraz zaczynamy!

Pelikan tradycyjnie na biało-zielono, Lechia w pomarańczowym komplecie strojów.

Oba zespoły wychodzą już na murawę.

Pelikan Łowicz: Nowak – Gawlik, Broniarek, Wawrzyński, Kasprzyk – Woźniak, Bujalski, Bogołębski, Parobczyk – Wojcieszyński, Majewski
    Rezerwowi: Orzeł, Bella, Bończak, Ciach, Kuczak, Padzik, Adamczyk

Lechia Tomaszów Mazowiecki: Grejber – Widejko, Żytek, Cyran, Kolasa – Rozwandowicz, Bocian, Gawron, Szymczak – Mirecki, Jardel
    Rezerwowi: Olszewski, Cieślik, Gołdyn Gołuński, Walczak, Wolski, Król

Sędziowie: Chodowicz – główny; Brenda, Anisiewicz – liniowi.

Chociażby z tego powodu, mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Oba zespoły kończą już rozgrzewkę. Za 10 minut zaczynamy!

W obu klubach w ostatnich dniach doszło do małych trzęsień ziemi, gdyż zmienili się trenerzy. Nowym szkoleniowcem dzisiejszych gospodarzy został Grzegorz Wesołowski, który jeszcze w rundzie jesiennej obecnego sezonu trenował Lechię Tomaszów. Natomiast tomaszowian, od niedawna prowadzi Bogdan Jóźwiak, którego ostatnim klubem był... Pelikan Łowicz.

Oba zespoły bardzo kiepsko radzą sobie w rundzie rewanżowej. Co ciekawe zarówno Pelikan jak i Lechia wygrały po jednym meczu, jeden zremisowały i zaliczyły 4 porażki. Legitymują się również identycznym bilansem bramkowym który wynosi 4-9.

Serdecznie witam ze stadionu w Łowiczu, gdzie miejscowy Pelikan podejmie dziś Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:15.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.