Spartakus – Stal Rz. 1:2 (koniec) | Garbarnia – Biała Podlaska 0:0 (poz.) | Soła – Avia 2:0 (koniec)
Jarosław – Małogoszcz 4:1 (koniec) | Resovia – KSZO 1:1 (koniec)
Resovia
1:1 (1:0)
KSZO Ostrowiec Św.
Sobota 29.04.2017, 17:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 3 liga, grupa IV • Runda 26

90+4
    Koniec meczu. Druga połowa uratowała nam całe widowisko. Czapki z głów dla zawodników z Ostrowca za zdobycie bramki mając zawodnika mniej oraz za bronienie przez ponad 30 minut remisu grając w dziewięciu. Resovii brakowało celności i szybkości 20 metrów od bramki Wierzgacza. Dziękuję za śledzenie relacji. (18:56:23)

90+4
    Staszczak na 16 metr do Kalińca, ten wybija w trybuny i sedzia gwiżdże po raz ostatni

90+3
    Kolejne ataki Resovii, które kończą się cały czas tak samo w tym meczu.

90+2
    Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Hubert Tylec, na boisku pojawia się Kamil Dziadowicz.

90
    KSZO miało świetną okazję strzelić bramkę na 1:2. Goście wychodzili z kontrą 3 na 2, piłkę holował Rafał Gil, który ograł dwóch obrońców gospodarzy i zamiast wystawić piłkę koledze z zespołu, oddaje bardzo lekki strzał. Pietryka wznawia szybkim wyrzutem i rozpoczyna kontrę Sovii, jednak ta skończyła się tak samo jak wszystkie poprzednie.

90
    Kolejna ofiarna interwencja obrońcy KSZO. Rozpoczyna się doliczony czas gryl Korner dla gospodarzy

87
    Dobre dośrodkowanie na 12 metr Pałysa-Rydzika, ten główkuje daleko od bramki

86
    Zostało 5 minut regulaminowego czasu gry. Waldemar Domagała zmienia wycieńczonych bronieniem wyniku zawodników. Goście grają na debecie dwóch zawodników

85
    Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Michał Grunt, na boisku pojawia się Rafał Gil.

83
    Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Dominik Cheba, na boisku pojawia się Kamil Łokieć.

82
    Ależ parada Wierzgacza po główce Staszczaka

78
    KSZO wyprowadzało kontrę ale Grunt zbyt długo holował piłkę, chwilę później Cheba przegrał rywalizację z Kalińcem

77
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Mirosław Kmiotek, na boisku pojawia się Adrian Chamera.

76
    Dośrodkowanie Makowskiego przyblokowane, dobitka z dystansu Dziedzica również. Chwilę później znowu Dziedzic uderza, tym razem wprost w bramkarza

75
    Ależ heroicznie bronią się goście. kolejne dośrodkowanie ofiarnym wślizgiem wybite przez Stachurskiego

73
    Resovia jest częściej przy piłce, co nie szczerze nie powinno nas dziwić, aczkolwiek nic z tej przewagi nie wynika.

71
    Staszczak świetnie przerzuca piłkę z lewej flanki do Pałysa-Rydzika, ten z powietrza celował w chumury

68
    Odkąd KSZO otrzymało dwa napomnienia koloru czerwonego, dużo akcji przeprowadzają oba zespoły. Paradoksalnie to goście częściej i groźniej szturmują bramkę rywala.

67
    Kaliniec strzela lekko zza pola karnego, pewna interwencja Wierzgacza

66
    Domoń fauluje w środkowej strefie boiska. Łatkowski posyła długą piłkę na Chebę, ten zgrywa do Stachurskiego. Jednak zagranie kapitana pomarańczowo-czarnych jest posłane do nikogo i opuszcza boisko.

65
    Bomba Staszczaka z 25 metra metr od prawego słupka Wierzgacza

64
    Ofensywna zmiana gospodarzy. Trener Szymon Szydełko stawia wszystkie karty na atak. Zobaczymy czy przyniesie to pożądany rezultat

62
    Dośrodkowanie po ziemi mija wszystkich zawodników z pola i ląduje w "koszyczku" Pietryki

61
    Rzut wolny z prawej strony pola karnego Resovii dla KSZO po faulu Staszczaka.

60
    Do końca spotkania zostało pół godziny, której przebieg możemy przewidzieć. KSZO w ciągu pięciu minut dostało dwie czerwone kartki, co zmusza ich do zaparkowania autobusu przed swoją bramką. Podział punktów dla Resovii będzie odebrany przy Wyspiańskiego 22 jako porażka

59
    Za obraźliwe słowa w stronę ławki Resovii

57
    Gol dla KSZO!
    Dośrodkowanie Huberta Tylcaz chirurgiczną precyzją wymierzone na Dominika Chebę, który dostawia głowę i wyrównuje stan meczu

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Wiejak (Resovia).

54
    Niesportowe zachowanie zawodnika gości. Sędzia odgwizduje faul na zawodniku Resovii, któryś z zawodników gospodarzy łapie piłkę w ręce, Podstolak wydziera mu ją z rąk i rzuca nią w niego. Sędzia bezpośrednio wlepia czerwony kartonik i goście z Ostrowca kończyć będą ten mecz w dziesięciu

53
    Cheba oberwał w głowę, na szczęście szybko się podniósł

52
    Szybka wymiana piłki w lewym sektorze przez zawodników gospodarzy, ostatnie podanie było jednak zbyt mocne aby za nim nadążył Wiejak

49
    Dobre dośrodkowanie lewym skrzydłem przez Huberta Tylca, jednak dobrze czyści obrońca gospodarzy. Dośrodkowanie z narożnika boiska niecelne, od bramki Pietryka

45+3
    Pierwsza połowa skończona. Połowa w której jedyną rzeczą godną pochwały są oprawy kibiców Resovii i KSZO. Poza pierwszymi pięcioma minutami i bramką w końcówce Pałysa-Rydzika, spotkanie stoi na fatalnym poziomie. Może się wydawać że nie oglądamy drugiej i czwartej drużyny III ligi, a mecz B klasy. Czekamy na drugą połowę

45+2
    Za wspomniany wcześniej faul w bocznej strefie boiska na Michale Dobkowski

45+1
    Dobkowski faulowany przez Domonia

45
    Cheba dośrodkowuje w pole karne i napastnik KSZO trafia w spojenie bramki, na szczęście dla gospodarzy był on na pozycji spalonej

44
    Gol dla Resovii!
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gdzie najwyżej wyskakuje Pałys-Rydzik i umieszcza piłkę w siatce.

44
    TU POWINNO BYĆ 1:0 DLA RESOVII! Świetne prostopadłe podanie z głębi pola do Dziedzica, który przez całą połowę boiska biegł sam na bramkarza, jednak nie udało mu się ominąć Wierzgacza. Rzut rożny

35
    Kibice gospodarzy odpalili race. Doping kibiców zarówno Resovii jak i KSZO stoi na ekstraklasowym poziomie, w przeciwieństwie do poziomu meczu.

34
    Cheba miał świetną okazję w polu karnym, ale trafia w bramkarza, dobitka kolegi z zespołu również niecelna i w dodatku ze spalonego.

29
    Zapomniałem poinformować o strojach w jakich występują obydwa zespoły. Gospodarze klasycznie ubrani w biało-czerwone koszulki i czarne spodenki, getry, natomiast goście noszą pomarańczowo-czarne koszulki i białe spodenki oraz getry

26
    Wreszcie jakiś bardzo dobry strzał. Dośrodkowanie w pole karne i świetnie główkuje Dziedzic. Jeszcze lepsza parada Wierzgacza. Po rzucie rożnym przy piłce goście

21
    Wrzutka z rzutu wolnego przez zawodnika Resovii, akcja spaliła na panewce

20
    Strzał Podstolaka z prawej strony boiska daleko od słupka

19
    Dobra centra zawodnika gości, Pietryka wyjaśnia piąstkując i stwarza okazję do świetnej kontry. Z rożnego wrzuca Staszczak i strzał z dystansu oddaje Kmiotek

19
    Rzut rożny po bardzo dobrym strzale Tomasza Persony

16
    Za nami pierwszy kwadrans spotkania, które jest rozgrywane w szybkim tempie, jednak obie drużyny nie stworzyły jeszcze bardzo groźnej okazji. Bieniasz z 20 metrów uderza bardzo wysoko nad bramką

13
    Dziedzic wywalczył kolejny rzut rożny

12
    Staszczak z autu do Domonia, ten niedokładnie odgrywa, ale znowu gospodarze przy piłce.

11
    Piłka z głębi pola zagrana do Kalińca, który zostaje nabity przez obrońcę, od bramki bramkarz gości.

10
    Rożny

9
    Resovia wyprowadza atak, który kończy się wrzutem z autu na wysokości pola karnego. Wrzuca Staszczak