Spartakus – Stal Rz. 1:2 (koniec) | Garbarnia – Biała Podlaska 0:0 (poz.) | Soła – Avia 2:0 (koniec)
Jarosław – Małogoszcz 4:1 (koniec) | Resovia – KSZO 1:1 (koniec)
Resovia
1:1 (1:0)
KSZO Ostrowiec Św.
Sobota 29.04.2017, 17:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 3 liga, grupa IV • Runda 26

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Witam wszystkich i zapraszam do relacji z meczu na szczycie 3 ligi, Resovia Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Piłkarze pojawili się właśnie na murawie. Kibice gości głośno dopingują swoich pupili, gospodarze zbierają się do dopingu

Resovia: Pietryka-Makowski, Wiejak, Domoń, Dziedzic, Pałys-Rydzik, Bieniasz, Kmiotek, Staszczak, Żmuda, Kaliniec
    Rezerwowi: Lipka, Frankiewicz, Socha, Janur, Świst, Twardowski, Chamera

KSZO Ostrowiec Św.: Wierzgacz-Stachurski, Sołtykiewicz, Łatkowski, Persona, Podstolak, Mężyk, Cheba, Tylec, Dobkowski, Grunt
    Rezerwowi: Krupa, Łokieć, Bełczowski, Czajkowski, Dziadowicz, Burzyński, Gil

Sędziowie: Radosław Wąsik(główny), Michał Pastusiak, Michał Mikulski (liniowi).

1

1
    Minęło kilkanaście sekund i już rzut rożny dla gospodarzy

1
    Wrzuca Bieniasz, piąstkuje Wierzgacz, kolejny korner tym razem po drugiej stronie boiska

2
    Dośrodkowanie w pole karne, piłka jednak zostaje wybita przez obrońcę

3
    Persona z autu do Grunta, ten drugi faulowany w środkowej strefie boiska

4
    Dobkowski zagrywa na lewe skrzydło do Tylca, ten wywalczył korner.

9
    Resovia wyprowadza atak, który kończy się wrzutem z autu na wysokości pola karnego. Wrzuca Staszczak

10
    Rożny

11
    Piłka z głębi pola zagrana do Kalińca, który zostaje nabity przez obrońcę, od bramki bramkarz gości.

12
    Staszczak z autu do Domonia, ten niedokładnie odgrywa, ale znowu gospodarze przy piłce.

13
    Dziedzic wywalczył kolejny rzut rożny

16
    Za nami pierwszy kwadrans spotkania, które jest rozgrywane w szybkim tempie, jednak obie drużyny nie stworzyły jeszcze bardzo groźnej okazji. Bieniasz z 20 metrów uderza bardzo wysoko nad bramką

19
    Rzut rożny po bardzo dobrym strzale Tomasza Persony

19
    Dobra centra zawodnika gości, Pietryka wyjaśnia piąstkując i stwarza okazję do świetnej kontry. Z rożnego wrzuca Staszczak i strzał z dystansu oddaje Kmiotek

20
    Strzał Podstolaka z prawej strony boiska daleko od słupka

21
    Wrzutka z rzutu wolnego przez zawodnika Resovii, akcja spaliła na panewce

26
    Wreszcie jakiś bardzo dobry strzał. Dośrodkowanie w pole karne i świetnie główkuje Dziedzic. Jeszcze lepsza parada Wierzgacza. Po rzucie rożnym przy piłce goście

29
    Zapomniałem poinformować o strojach w jakich występują obydwa zespoły. Gospodarze klasycznie ubrani w biało-czerwone koszulki i czarne spodenki, getry, natomiast goście noszą pomarańczowo-czarne koszulki i białe spodenki oraz getry

34
    Cheba miał świetną okazję w polu karnym, ale trafia w bramkarza, dobitka kolegi z zespołu również niecelna i w dodatku ze spalonego.

35
    Kibice gospodarzy odpalili race. Doping kibiców zarówno Resovii jak i KSZO stoi na ekstraklasowym poziomie, w przeciwieństwie do poziomu meczu.

44
    TU POWINNO BYĆ 1:0 DLA RESOVII! Świetne prostopadłe podanie z głębi pola do Dziedzica, który przez całą połowę boiska biegł sam na bramkarza, jednak nie udało mu się ominąć Wierzgacza. Rzut rożny

44
    Gol dla Resovii!
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gdzie najwyżej wyskakuje Pałys-Rydzik i umieszcza piłkę w siatce.

45
    Cheba dośrodkowuje w pole karne i napastnik KSZO trafia w spojenie bramki, na szczęście dla gospodarzy był on na pozycji spalonej

45+1
    Dobkowski faulowany przez Domonia

45+2
    Za wspomniany wcześniej faul w bocznej strefie boiska na Michale Dobkowski

45+3
    Pierwsza połowa skończona. Połowa w której jedyną rzeczą godną pochwały są oprawy kibiców Resovii i KSZO. Poza pierwszymi pięcioma minutami i bramką w końcówce Pałysa-Rydzika, spotkanie stoi na fatalnym poziomie. Może się wydawać że nie oglądamy drugiej i czwartej drużyny III ligi, a mecz B klasy. Czekamy na drugą połowę

49
    Dobre dośrodkowanie lewym skrzydłem przez Huberta Tylca, jednak dobrze czyści obrońca gospodarzy. Dośrodkowanie z narożnika boiska niecelne, od bramki Pietryka

52
    Szybka wymiana piłki w lewym sektorze przez zawodników gospodarzy, ostatnie podanie było jednak zbyt mocne aby za nim nadążył Wiejak

53
    Cheba oberwał w głowę, na szczęście szybko się podniósł

54
    Niesportowe zachowanie zawodnika gości. Sędzia odgwizduje faul na zawodniku Resovii, któryś z zawodników gospodarzy łapie piłkę w ręce, Podstolak wydziera mu ją z rąk i rzuca nią w niego. Sędzia bezpośrednio wlepia czerwony kartonik i goście z Ostrowca kończyć będą ten mecz w dziesięciu

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Wiejak (Resovia).

57
    Gol dla KSZO!
    Dośrodkowanie Huberta Tylcaz chirurgiczną precyzją wymierzone na Dominika Chebę, który dostawia głowę i wyrównuje stan meczu

59
    Za obraźliwe słowa w stronę ławki Resovii

60
    Do końca spotkania zostało pół godziny, której przebieg możemy przewidzieć. KSZO w ciągu pięciu minut dostało dwie czerwone kartki, co zmusza ich do zaparkowania autobusu przed swoją bramką. Podział punktów dla Resovii będzie odebrany przy Wyspiańskiego 22 jako porażka

61
    Rzut wolny z prawej strony pola karnego Resovii dla KSZO po faulu Staszczaka.

62
    Dośrodkowanie po ziemi mija wszystkich zawodników z pola i ląduje w "koszyczku" Pietryki

64
    Ofensywna zmiana gospodarzy. Trener Szymon Szydełko stawia wszystkie karty na atak. Zobaczymy czy przyniesie to pożądany rezultat

65
    Bomba Staszczaka z 25 metra metr od prawego słupka Wierzgacza

66
    Domoń fauluje w środkowej strefie boiska. Łatkowski posyła długą piłkę na Chebę, ten zgrywa do Stachurskiego. Jednak zagranie kapitana pomarańczowo-czarnych jest posłane do nikogo i opuszcza boisko.

67
    Kaliniec strzela lekko zza pola karnego, pewna interwencja Wierzgacza

68
    Odkąd KSZO otrzymało dwa napomnienia koloru czerwonego, dużo akcji przeprowadzają oba zespoły. Paradoksalnie to goście częściej i groźniej szturmują bramkę rywala.

71
    Staszczak świetnie przerzuca piłkę z lewej flanki do Pałysa-Rydzika, ten z powietrza celował w chumury

73
    Resovia jest częściej przy piłce, co nie szczerze nie powinno nas dziwić, aczkolwiek nic z tej przewagi nie wynika.

75
    Ależ heroicznie bronią się goście. kolejne dośrodkowanie ofiarnym wślizgiem wybite przez Stachurskiego

76
    Dośrodkowanie Makowskiego przyblokowane, dobitka z dystansu Dziedzica również. Chwilę później znowu Dziedzic uderza, tym razem wprost w bramkarza

77
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Mirosław Kmiotek, na boisku pojawia się Adrian Chamera.

78
    KSZO wyprowadzało kontrę ale Grunt zbyt długo holował piłkę, chwilę później Cheba przegrał rywalizację z Kalińcem

82
    Ależ parada Wierzgacza po główce Staszczaka

83
    Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Dominik Cheba, na boisku pojawia się Kamil Łokieć.

85
    Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Michał Grunt, na boisku pojawia się Rafał Gil.

86
    Zostało 5 minut regulaminowego czasu gry. Waldemar Domagała zmienia wycieńczonych bronieniem wyniku zawodników. Goście grają na debecie dwóch zawodników

87
    Dobre dośrodkowanie na 12 metr Pałysa-Rydzika, ten główkuje daleko od bramki

90
    Kolejna ofiarna interwencja obrońcy KSZO. Rozpoczyna się doliczony czas gryl Korner dla gospodarzy

90
    KSZO miało świetną okazję strzelić bramkę na 1:2. Goście wychodzili z kontrą 3 na 2, piłkę holował Rafał Gil, który ograł dwóch obrońców gospodarzy i zamiast wystawić piłkę koledze z zespołu, oddaje bardzo lekki strzał. Pietryka wznawia szybkim wyrzutem i rozpoczyna kontrę Sovii, jednak ta skończyła się tak samo jak wszystkie poprzednie.

90+2
    Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Hubert Tylec, na boisku pojawia się Kamil Dziadowicz.

90+3
    Kolejne ataki Resovii, które kończą się cały czas tak samo w tym meczu.

90+4
    Staszczak na 16 metr do Kalińca, ten wybija w trybuny i sedzia gwiżdże po raz ostatni

90+4
    Koniec meczu. Druga połowa uratowała nam całe widowisko. Czapki z głów dla zawodników z Ostrowca za zdobycie bramki mając zawodnika mniej oraz za bronienie przez ponad 30 minut remisu grając w dziewięciu. Resovii brakowało celności i szybkości 20 metrów od bramki Wierzgacza. Dziękuję za śledzenie relacji. (18:56:23)
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.