KS Drwęca – Łowicz 3:1 (koniec) | Jagiellonia II – Mot. Lubawa 3:1 (koniec) | Huragan W. – Concordia 1:0 (koniec)
ŁKS – Świt NDM 2:1 (koniec) | Ruch W. M. – Widzew 0:1 (koniec)
ŁKS Łódź
2:1 (0:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Niedziela 07.05.2017, 17:00 • Stadion MOSiR, Łódź • 3 liga, grupa I • 27. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:02:25)

W drugiej połowie ŁKS Łódź zagwarantował sobie pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego szkoleniowca. Do wyniku 2:1 doprowadzili Radionow oraz Szymański. Zadowoleni są gospodarze, którzy byli skuteczniejsi w dynamicznej części spotkania. Sukces ułatwiła łodzianom druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Przysowy w 63. minucie. ŁKS pozostaje w ścisłej czołówce z dużą szansą na awans. Świt nie sprawił niespodzianki pomimo dobrych fragmentów w grze. Jedynego gola strzelił w ostatniej doliczonej minucie.

90+7

90+7
    Gol dla Świtu!
    Strzelcem bramki KAMIL WOLSKI.

Gol z chaosu w doliczonym czasie. Honorowe trafienie to dzieło Wolskiego!

90+3
    Już w doliczonym czasie z dystansu huknął zdecydowanie za wysoko Ślęzak. Widać, że nie jest napastnikiem.

90
    Rozpoczął się doliczony czas w Łodzi.

89
    Gol dla ŁKS-u!
    Strzelcem bramki PATRYK SZYMAŃSKI.

Surowa kara za zbyt odważny atak osłabionego przeciwnika. Szymański strzelił po płaskim podaniu, wślizgiem, dość szczęśliwie na 2:0. ŁKS Łódź zagwarantował sobie zwycięstwo!

89
    Nerwowo trenerzy obu drużyn po przewinieniu Szymańskiego na Maciejewskim. Szkoleniowiec gości pogania ich w pole karne ŁKS Łódź.

88
    To już ostatnia zmiana w obozie gospodarzy. Trener delegował na boisko Pyrdoła zamiast Kopki.

85
    Zamieszanie w polu karnym ŁKS Łódź po solowej akcji zmiennika Kozłowskiego. Szansę na uderzenie miał jeszcze Pomorski, ale blokowali gospodarze, a sytuację wyjaśnił ostatecznie Ślęzak!

83
    Na boisku w ostatnich 10 minutach spotkania Sarafiński. Szybko dostał instrukcje od partnerów.
    Radionow może być bohaterem spotkania!

79
    Niebezpiecznie atakuje na skrzydłach drużyna z Łodzi. Nie radzą sobie przyjezdni. W ten sposób ŁKS wywalczył najważniejszy dotychczas stały fragment.

77
    Podwójna zmiana dokonana przez trenera gości. Kozłowski zamiast Karaszewskiego, natomiast Maciejewski wszedł za Gabrycha.

76
    Mniej niż kwadrans nadziei gości na zapunktowanie w Łodzi. Przypomnijmy, że Świtowcy stracili nie tylko gola, ale również zawodnika, co utrudnia im zadanie.

75
    Faulował taktycznie Steć i sędzia Jemielity spojrzał na defensora Świtu Nowy Dwór Mazowiecki bardzo pobłażliwym okiem.

74
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Golański, na boisku pojawia się Szymański.

72
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Basiuk, na boisku pojawia się Szczepański.

70
    W pojedynku dwóch zawodników oznaczonych numerem "11" faulował na żółtą kartkę Kopka.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 64. Radionow, 89. Szymański – 90+7. Wolski

Kartki:   70. Kopka (LKS) – 20. Przysowa (NDM), 42. Basiuk (NDM)   63. Przysowa (NDM)

ŁKS Łódź: Kołba – Pyciak, Ślęzak, Juraszek, Rozmus – Gamrot (83. Sarafiński), Kocot – Guzik, Golański (74. Szymański), Nowacki (46. Kopka, 88. Pyrdoł) – Radionow.

Zmiany: Piotrowski – Szymański, Kowal, Kopka, Sarafiński, Pyrdoł, Nowak.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Prus – Przysowa, Steć, Basiuk (72. Szczepański), Dankowski – Karaszewski (77. Kozłowski), Pomorski – Jabłoński, Wolski, Drwęcki – Gabrych (77. Maciejewski).

Zmiany: Mioduszewski – Napora, Maciejewski, Szczepański, Kozłowski, Cuch, Gapczyński.

Sędziowie: Jemielity – Sikora, Piotrowski