Cosmos N. – KSZO 0:1 (koniec) | Orlęta – Unia T. 3:1 (koniec) | Motor – Avia 2:0 (koniec)
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1 (2:0)
Unia Tarnów
Niedziela 07.05.2017, 16:00 • Stadion Miejski, Radzyń Podlaski • 3 liga, grupa IV • 28. kolejka

Strzelcem bramki KRYSTIAN PUTON.

Kolejny gol dla miejscowych! Futbolówkę do bramki skierował Krystian Puton.

46

Po pierwszej części meczu drużyna gospodarzy prowadzi pewnie po dwóch trafieniach Mateusza Olszaka. Wracamy za 15. minut.

45

35
    Powoli zbliżamy się do końca pierwszej części meczu – utrzymuje się dwubramkowa przewaga gospodarzy dzisiejszego spotkania.

22
    Strzelcem bramki MATEUSZ OLSZAK!

Gospodarze podwyższają prowadzenie! Po raz drugi w krótkim odstępie czasu do siatki trafia Mateusz Olszak!

19

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Strzelcem gola Mateusz Olszak!

15
    Za nami 15. minut gry! Wynik cały czas nie uległ zmianie. Na tablicy wyników rezultat bezbramkowy.

5
    Wyjściowa jedenastka Unii Tarnów

1

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę. Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek arbitra w tym spotkaniu.
    Trwa rozgrzewka!

Będziemy Państwa informować o najważniejszych wydarzeniach z tego spotkania! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

W kolejnym spotkaniu na trzecioligowym froncie drużyna gospodarzy zmierzy się na własnym stadionie z zespołem Unii Tarnów!

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
    Gole: 19. Olszak, 22. Olszak, 53. Puton – 85. Wrzosek (kar.)

Orlęta Radzyń Podlaski:
    Unia Tarnów: Banek – Jamróg, Więcek, Bartkowski, Węgrzyn – Drozdowicz, Witek, Wrzosek, Tyl, Sojda – Biały.