Stal St.Wola – ROW Rybnik 2:0 (kon.) | Gryf – Radomiak 3:3 (kon.) | GKS Bełchatów – Puszcza 0:0 (kon.)
War. Poznań – Rozwój 0:0 (kon.) | Ol. Elbląg – Błękitni 2:1 (kon.) | Od. Opole – Kotwica 1:2 (kon.)
Legionovia – Siarka T. 1:0 (kon.)
koniec
Legionovia Legionowo
1:0 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
sobota 20.05.2017, 18:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2 Liga • Runda 32
   
  To już wszystko ze Stadionu Miejskiego im. ks. płk. Jana Mrugacza. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfach! Dobranoc. (20:04:10)
   
  Ostatni gwizdek sędziego kończy mało ciekawy bój w Legionowie. W ostatecznym rozrachunku Legionovia dość niespodziewanie, ale jak najbardziej zasłużenie pokonuje Siarkę w stosunku 1:0. Przyjezdni byli dzisiaj cieniem samych siebie, a pochwały należą im się jedynie za ostatnie minuty meczu, gdy potrafili stworzyć zagrożenie pod bramką Wilka. Taki wynik oznacza dla tarnobrzeżan, że tracą oni jakiekolwiek szanse na awans. Z kolei "Novia" jest bliska zrealizowana postawionego sobie zadania – utrzymania ósmej lokaty w tabeli II ligi.
   
  90+5
  Koniec meczu.
   
  90+4
  Mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie gospodarze! Mija trzech rywali na skraju "szesnastki" Żebrowski i pada na murawę. Sędzia puszcza grę, a do strzału dochodzi Kulenović! Kapitalna parada Dybowskiego.
   
  90+3
  Wrzutka na aferę w pole karne Legionovii. Nie ma jednak komu zakończyć tej akcji uderzeniem. Wygląda na to, że wynik nie ulegnie już zmianie.
   
  90+2
  Starają się rozegrać piłkę na prawej stronie przyjezdni. Dośrodkowanie na pole karne. Piłka przelatuje całą szerokość "szesnastki" i wychodzi na aut.
   
  90+1
  Drybluje przed polem karnym przeciwnika Czyżycki. Podanie do Koczona, a ten ma otwartą drogę do siatki. Strzał! Świetny wślizg Bajata ratuje gospodarzy.
   
  90
  Cztery minuty dorzuca arbiter.
   
  89
  Powalony na dziewiętnastym metrze rozpędzony Miś. Waleńcik ukarany przez arbitra "żółtkiem".
   
  88
  Zagranie na wolne pole do Kraski. Ten wzdłuż linii pola karnego zbiega do środka. Jest uderzenie! Piłka grzęźnie między nogami stoperów.
   
  87
  Przewraca wychodzącego z kontrą Koczona Kalinowski. To będzie kartka dla gracz miejscowych.
   
  85
  Zagranie do Tomalskiego, który ładnie mija Żebrowskiego i rusza na przebój. Nie daje się jednak oszukać przed własnym polem karnym Bajat.
   
  83
  Faulowany we własnej "szesnastce" był teraz Krotofil. Nie odpuszczał piłkarzowi "Novii" Czyżycki, ale to wszystko kończy się upomnieniem.
   
  82
  Wychodzi piłka poza plac gry przy kontrze gości. Arbiter nie odnotowuje jednak tego zdarzenia, co wzmaga wściekłość miejscowych fanów.
   
  81
  Centra z rzutu wolnego na "szesnastkę" gospodarzy. Źle wymierzył jednak Koczon i nie ma żadnych problemów z piąstkowaniem Wilk.
   
  80
  W pierwszym kontakcie z piłką stara się coś zdziałać Malik. Przebojowa akcja na prawej flance. Spokojnie wybija futbolówkę Waleńcik.
   
  79
  W ramach ostatniej zmiany wśród miejscowych Malik zastąpi Wójcik.
   
  78
  Próbują coś zmienić przyjezdni. Niezłe dośrodkowanie na pole karne i jest strzał głową z ósmego metra Tomalski! Dobrze broni Wilk.
   
  77
  Stuprocentowa szansa dla zespołu gości! Rewelacyjne zagranie do Ropskiego, który staje oko w oko z Wilkiem. Jest lob, ale ratuje swój zespół wracający Wójcik!

  Mariusz Nyka

  Bramki: 30. Dawidowicz (sam.)

  Kartki:   58. Kulenović (LGN), 67. Garyga (LGN), 87. Kalinowski (LGN) – 89. Waleńcik (SRK)


  Legionovia Legionowo:
  Wilk – Goliński (C), Wójcik (79. Malik), Wajdzik (61. Miś), Bajat, Kalinowski, Krotofil, Koziara, Żebrowski, Garyga (73. Kraska), Kulenović

  Rezerwowi: Krzczuk – Ślesicki, Zaklika, Malik, Dzięcioł, Miś, Kraska

  Siarka Tarnobrzeg:
  Dybowski – Witkowski (75. Zaradny), Sylwestrzak, Waleńcik, Dawidowicz, Stępień (C) (57. Przewoźnik), Czyżycki, Tomalski, Koczon, Ropski

  Rezerwowi: Beszczyński – Przewoźnik, Zaradny, Wawrylak, Barteczko

  Sędziowie:
  Główny: Konrad Aluszyk
  Liniowi: Dariusz Bohonos, Hubert Chyba
  Techniczny: Przemysław Tyrka