Irtysz Pawłodar – Crvena Zvezda | 1:1 (koniec) | | | Kajrat – Korcza | 1:1 (koniec) | | | Maccabi T.A. – KR Reykjavík | 3:1 (koniec) |
Shkendija – HJK | 3:1 (koniec) | | | Rużomberok – Brann | 0:1 (koniec) | | | Rabotnički – Dinamo M. | 1:1 (koniec) |
Kalju – Vidi FC | 0:3 (koniec) | | | Rheindorf – Dinamo Br. | 1:1 (koniec) | | | Brøndby – VPS | 2:0 (koniec) |
Liepaja – Suduva | 0:2 (koniec) | | | FC Vaduz – Odds BK | 0:1 (koniec) | | | Östersunds FK – Galatasaray | 2:0 (koniec) |
Gabala – Jagiellonia | 1:1 (koniec) | | | Haugesund – Lech P. | 3:2 (koniec) | | | Apollon – Zaria Balti | 3:0 (koniec) |
Valetta – Utrecht | 0:0 (koniec) | | | Astra – Zirä FK | 3:1 (koniec) | | | Progres – AEL Limassol | 0:1 (koniec) |
Beitar – Botew | 1:1 (koniec) | | | Norrköping – Trakai | 2:1 (koniec) | | | Slovan – Lyngby | 0:1 (koniec) |
AS Trencin – Bnei Yehuda | 1:1 (koniec) | | | Sturm – Mladost | 0:1 (koniec) | | | Hajduk – Lewski | 1:0 (koniec) |
Osijek – Luzern | 2:0 (koniec) | | | Aberdeen – Široki | 1:1 (koniec) | | | Cork City – Larnaka | 0:1 (koniec) |
Żeljeznicar – AIK Solna | 0:0 (koniec) | | | Ferencvaros – Midtjylland | 2:4 (koniec) | | | Panionios – Gorica | 2:0 (koniec) |
Shamrock – Mlada | 2:3 (koniec) | | | Valur – Domzale | 1:2 (koniec) |
Panama – Nikaragua | 2:1 (koniec) | | | USA – Martynika | 3:2 (koniec) |
Kroměříž – Ołomuniec | 0:0 (*17:00) |
finał
Panama
2:1
(0:0)
Nikaragua
64
|
Żółtą kartkę otrzymuje Aníbal Godoy (Panama).
|
|
6
|
Żółtą kartkę otrzymuje Carlos Chavarría (Nikaragua).
|
Gole:
50. Díaz (Camargo), 57. G. Torres (R. Miller) – 48. Chavarría
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 3:2. Foule: 17:15.
Sędziowie: Drew Fischer (CAN)
Widownia:
Kartki: 64. Godoy (PNM) – 6. Chavarría (NGA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 3:2. Foule: 17:15.
Panama:
Calderón – Murillo, R. Miller, Davis, Escobar – Bárcenas (86. Cooper), G. Gómez (C), Camargo (65. Núñez), Godoy – G. Torres, Díaz (69. Clarke).
Zmiany: Mosquera, Á. Rodríguez – Chen, Ovalle, Patrick, J. C. Vargas, Cooper, Heráldez, Núñez, Pimentel, Abdiel Arroyo, Clarke.
Trener:
Nikaragua: Lorente – Quijano, Rosas (70. Errington), Copete, E. Téllez – Cadena, Galeano, M. López (81. Bryan García) – Chavarría, Barrera (C), Pavón (46. L. Peralta).
Zmiany: Maradiaga, D. Téllez – Errington, O. López, Niño, Veliz, Bryan García, M. Montiel, B. Montiel, L. Peralta, J. García, Pinel.
Trener:
Zmiany: Mosquera, Á. Rodríguez – Chen, Ovalle, Patrick, J. C. Vargas, Cooper, Heráldez, Núñez, Pimentel, Abdiel Arroyo, Clarke.
Trener:
Nikaragua: Lorente – Quijano, Rosas (70. Errington), Copete, E. Téllez – Cadena, Galeano, M. López (81. Bryan García) – Chavarría, Barrera (C), Pavón (46. L. Peralta).
Zmiany: Maradiaga, D. Téllez – Errington, O. López, Niño, Veliz, Bryan García, M. Montiel, B. Montiel, L. Peralta, J. García, Pinel.
Trener:
Sędziowie: Drew Fischer (CAN)
Widownia: