Błękitni – GKS Bełchatów 2:1 (koniec) | Znicz – Gwardia K. 1:2 (koniec) | Warta – Rozwój 3:1 (koniec)
Jastrzębie – MKS Kluczbork 5:1 (koniec) | ŁKS – ROW Rybnik 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Siarka T. 0:1 (koniec)
Wisła Puławy
0:1 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 29.07.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2. Liga • 1. runda

Spotkanie Wisły Puławy z Siarką Tarnobrzeg kończy się jednobramkowym zwycięstwem gości. Pomimo tego, że mecz był wyrównany to Wisła nie potrafiła wykorzystać kilku, świetnych okazji, dlatego to Siarka wywiezie z Puław 3 punkty. Dziękuje za uwagę! Zapraszamy na kolejne relacje. (19:52:23)

90+5

90+4
    Dawid Pożak brutalnie teraz faulował. Sędzia nie miał litości. Będzie kartka!

90+2
    Poznański przy piłce. Obrona Siarki postawiła teraz szczelny mur. Chyba już gospodarze nic nie ugrają. Jeszcze raz Jakub Poznański. Tym razem broni Dybowski.

90
    Sędzia dolicza dodatkowe 4 minuty.

88
    Jeszcze zmiana. Witkowski zmienia wyraźnie zmęczonego Brozia.

86
    Dybowski jest dziś nie do pokonania w bramce Siarki. Smektała próbował strzału z dystansu. Bez rezultatu.

83
    Krzysztof Ropski ucierpiał w starciu z zawodnikiem gospodarzy. Wiślacy walczą w ostatnich minutach bardzo ostro.

82
    Broź leży na murawie...Faulu jednak nie było.

80
    Od zwycięstwa Siarkę dzieli już tylko około 10 minut. Kibice już świętują!

79
    Siarka nie odpuszcza! Uderzał Radujl piłkę odbił przed siebie Madejski, dopadł do niej Broź, ale bramkarz Wisły broni.

77
    Dybowski uratował teraz sytuację. Smektała wpadł w pole karne gości i zaskoczył obronę Siarki.

76
    Zaczęła się nerwówka po stronie gospodarzy. Niecelne podania. wybijanie piłki na oślep. Z taką grą ciężko będzie coś zdziałać.

74
    Popiołek faulowany. Smektała nieumiejętnie wykonał ten stały fragment gry. Od bramki zaczyna Siarka.

71
    W odpowiedzi Wisła! Do piłki dopchał się Smektała i uderzył na bramkę gości. Dybowski łapie piłkę, ale nieco niepewnie.

70
    Dawid Pożak będzie zmiennikiem dla Głaza.

70
    Adrian Popiołek zmienia młodego Szymankiewicza.

69
    Wisła szukać będzie teraz wzmocnień. Szykują się dwie zmiany.

67
    Gol dla Siarki!
    Błąd puławskiej obrony wykorzystał KAMIL RADULJ. Ledwo co pojawił się na boisku, a już po świetnym podaniu Ropskiego strzela pierwszego gola w tym meczu.

65
    Powinno teraz wiślakom grać się zdecydowanie lepiej. Trener Siarki postawił teraz na zdecydowany atak wpuszczając Ropskiego i Radulja.

63
    Mateusz Broź ukarany za brzydki faul na Tomaszu Sedlewskim.

62
    Sędzia dopatrzył się faulu na Szczotce. Wisła nadaje teraz tempa grze.

61
    Alen Ploj schodzi z murawy. Zawodnik Wisły wykonał dziś całkiem niezłą robotę. Grać teraz będzie Szczotka.

60
    Zatrzymany faulem teraz zawodnik Siarki. Upomniany Sedlewski.

58
    Z boska szedł niewidoczny dziś Mateusz Janeczko, a jego miejsce zajął Ropski.

58
    Pierwsze zmiany w tym spotkaniu. Radulj zmienia Konrada Zaradnego.

55
    Szykuje się jakaś zmiana. Przy linii bocznej ustawili się już zmiennicy drużyny gości.

53
    Chyba coś się stało jednemu z zawodników Siarki. lezy na murawie Broź. To jednak nic poważnego i gra zostaje wznowiona.

51
    Smektała centruje do Kacpra Szymankiewicza. Po raz kolejny obrona gości nie śpi i wybija piłkę na róg. Wykonanie cornera przez wiślaków było całkiem niezłe, ale ponownie bramkarz Siarki jest bezbłędny.

49
    Smektała próbował dośrodkować. Żaden z kolegów nie dosięgnął piłki. Szybszy był Karol Dybowski.

48
    Ależ teraz akcja Siarki! W polu karnym zamieszanie zrobił Mateusz Broź. Uderzył piłkę z dużą siłą, ale minimalnie piłka minęła słupek bramki gospodarzy. Dobry początek ma Siarka!

Wisła zaczyna drugą część spotkania.

46

Wisła Puławy remisuje po pierwszej połowie meczu otwarcia z Siarką Tarnobrzeg. Początek spotkania należał do gości, natomiast końcówka była już po stronie Wisły. Mamy nadzieję, że druga połowa przyniesie więcej sytuacji bramkowych. Wracamy za kilka minut!

45

43
    Wisła Puławy okupuje pole karne Siarki. Dybowski ma pełne ręce roboty w końcówce pierwszej połowy. Ale już chyba nie wystarczy im czasu. Sędzia nie będzie doliczał dodatkowych minut.

40
    Jaki tu spokój...Żadna z drużyn nie przejmuje inicjatywy. Końcówka tej pierwszej połowy bardzo statyczna.

37
    Siarka Tarnobrzeg ma rzut wolny. Faulowany Konrad Stępień, który wykonuje stały fragment gry i trafia bezpośrednio w szczelny mur Wisły.

35
    Jakub Smektała dostrzegł w polu karnym dobrze ustawionego zawodnika Wisły, ale obrona Siarki jest bezlitosna. Pewnie wybija na aut Witasik.

32
    Blisko końca pierwszej połowy, a wynik nadal bez zmian. Gra nieco siadła.

30
    Starcie pomiędzy Litwiniukiem, a Zaradnym kończy się wywalczonym rożnym dla gości. Piłka po stronie Wisły. Szymankiewicz ponownie na spalonym.

28
    Alen Ploj w polu karnym Siarki był w fantastycznej sytuacji. Czysta, 100% pozycja do strzału. Zablokowany w ostatniej chwili przez obronę Siarki Tarnobrzeg!

27
    Myli się Madejski i oddaje za darmo piłkę rywalom. Błąd za błędem po stronie Wisły. Nie wygląda to dobrze.

26
    Kacper Szymankiewicz złapany na spalonym. Wisła nie ma na razie pomysłu na to jak rozegrać składną akcję i przejść przez obronę gości.

25
    Konrad Stępień zatrzymuje jednego z zawodników gospodarzy. Tylko upomniany zawodnik gości.

23
    Mateusz Czyżycki ukarany kartką za niesportowe zachowanie. Faulowany był Smektała.

22
    Czyżycki w polu karnym Wisły uderza! Piłka odbija się od bramkarza i wpada w pole karne. Małe zamieszanie, aż w końcu wiślacy wybijają piłkę na róg.

19
    Przeszedł boczną stroną boiska Sedlewski i podał do Smektały, a ten był już na pozycji sam na sam. Sędzia liniowy odgwizdał spalonego. Jeszcze raz Smektała przy piłce. Oddaje strzał wprost w ręce Dybowskiego.

18
    Ploj fauluje i stały fragment gry ma Siarka. Bardzo dobrze w obronie Wisła Puławy.

17
    Główkuje teraz Konrad Zaradny. Madejski pewnie łapie ten strzał. Gramy dalej!

15
    W letniej przerwie tarnobrzeżanie rozegrali aż 7 sparingów! Odnieśli w nich 3 wygrane z Czarnymi Połaniec 2:0, Wisłą Sandomierz także 2:0 czy Sokołem Nisko 5:0. Ponieśli także 3 porażki ze Stalą Stalowa Wola 3:0, Zniczem Pruszków i rezerwowym składzie ulegli Stali Rzeszów 5:0. Na zakończenie przygotowań zremisowali z Unią Tarnów 2:2.

14
    Grzegorz Płatek doszedł w pole karne gości, przeszedł dwóch obrońców i oddał strzał. Niestety niecelnie, piłka przeleciała obok słupka.

12
    Kibice Siarki już na trybunach! Bardzo mocny doping fanatyków gości!

10
    Madejski bez najmniejszych problemów broni strzał Dawida Kubowicza.

9
    Maksymiuk upomniany przez sędziego za nieprzepisowe zatrzymanie Płatka. Stępień uderza w mur i mamy pierwszy rzut rożny dla Siarki.

7
    Hirsz miał dobry pomysł i próbował bezpośredniego strzału na bramkę tuż przed polem karnym. Dobrze w obronie teraz Siarka. Mamy aut.

5
    Wisła zamknęła Siarkę na ich połowie. Sedlewski dośrodkowywał w pole karne, ale szybciej zareagował Dybowski.

4
    Ekipa z Tarnobrzega od wielu sezonów należy do bardzo solidnych II-ligowców i na pewno dziś wiślaków czeka wiele wysiłku, aby wywalczyć premierowe 3 punkty.

2
    Pierwszy kontakt z piłą miał Ploj. Dobrze przyjął piłkę, ale już zakończenie tej akcji pozostawia wiele do życzenia. Od bramki Siarka.

1
    Zaczynają goście.

1

Drużyny gotowe do gry! Wisła w biało – niebieskich barwach, a Siarka na żółto – czarno. Kibice z Tarnobrzega także są już pod stadionem.

Pomimo sprzyjającej pogody na trybunach niewielu dziś kibiców. Trwa rozgrzewka.

Wisła Puławy: Madejski – Sedlewski, Poznański, Murawski, Litwniuk – Maksymiuk, Głaz – Smektała, Szymankiewicz, Hirsz – Ploj
    Rezerwowi: Penkovets, Pożak, Darmochwał, Sulkowski, Szczotka, Kusal, Popiołek

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Witasik, Stępień, Kubowicz – Grzesik, Czyżycki, Płatek, Dawidowicz – Zaradny, Broź, Janeczko
    Rezerwowi: Beszczyński, Ropski, Wawrylak, Radulj, Księżniakiewicz, Barteczko, Witkowski

Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa).

Zaraz poznamy składy obu drużyn.

Według statystyk zdecydowanym faworytem tego meczu jest gospodarz. Miejmy jednak nadzieję, że czeka nas emocjonujące spotkanie z dużą ilością bramek.

Witam Państwa ze stadionu MOSiR w Puławach! Pozostało niespełna pół godziny do rozpoczęcia tego spotkania.

Początek spotkania w Puławach o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Do Wisły latem dołączyli za to m.in. Sebastian Murawski, Alen Ploj, czy Bartosz Sulkowski i ci zawodnicy z pewnością dodadzą puławianom jakości.

Siarka to solidny II-ligowiec i ten zespół z pewnością stać na sprawienie niespodzianki. Ekipa z Tarnobrzega straciła co prawda kilku ważnych graczy, ale Kamil Radulj, czy Mateusz Broź mogą zniwelować te straty.

Faworytem tego spotkania będą gospodarze. Wisła w poprzednim sezonie występowała przecież na boiskach Nice 1 ligi i ma ogromną ochotę na powrót na zaplecze Lotto Ekstraklasy.

Inauguracja sezonu 2017/2018 w Puławach! W hicie 1. kolejki Wisła zagra z Siarką Tarnobrzeg!