Lechia – Górnik Z. | 1:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Pogoń | 3:0 (koniec) | | | Termalica – Legia | 1:0 (koniec) |
Górnik Ł. – Zagłębie S. | 2:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Odra O. | 1:2 (koniec) | | | GKS T. – Stal M. | 1:0 (koniec) |
Chojniczanka – Stomil | 3:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Bytovia | 0:2 (koniec) | | | Olimpia G. – Wigry | 2:0 (koniec) |
Miedź – GKS K. | 1:1 (koniec) |
Gryf – Jastrzębie | 0:2 (koniec) | | | Legionovia – Warta | 2:3 (koniec) | | | Błękitni – Stal S. W. | 0:0 (koniec) |
ŁKS – Gwardia K. | 1:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Garbarnia | 3:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Znicz | 1:0 (koniec) |
Victoria Sul. – Widzew | 2:1 (koniec) |
Lechia ZG – Ruch Z. | 1:0 (koniec) |
Borussia D. – Bayern | 2:2 (4:5 po rz. karnych) |
PSG – Amiens | 2:0 (koniec) | | | Lyon – Strasbourg | 4:0 (koniec) | | | Metz – Guingamp | 1:3 (koniec) |
Montpellier – Caen | 1:0 (koniec) | | | Saint-Étienne – Nice | 1:0 (koniec) | | | Troyes – Rennes | 1:1 (koniec) |
Teplice – Dukla | 3:1 (koniec) | | | Zlín – Brno | 2:1 (koniec) | | | Bohemians – Karvina | 2:1 (koniec) |
Ołomuniec – Slovan | 2:1 (koniec) |
Spartak T. – AS Trencin | 2:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Michalovce | 1:0 (koniec) | | | Moravce-Vrable – MSK Żilina | 2:0 (koniec) |
Benfica – Vitoria | 3:1 (koniec) |
finał
FC Ufa
3:2
(0:0)
Achmat Grozny
82
|
Żółtą kartkę otrzymuje Zaurbek Plijev (Terek Grozny).
|
|
78
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dmitrij Stockij (FC Ufa).
|
|
56
|
Żółtą kartkę otrzymuje Wilker Ángel (Terek Grozny).
|
|
55
|
Żółtą kartkę otrzymuje Sylvester Igboun (FC Ufa).
|
Gole:
80. Jokić (Stockij), 84. Alikin, 88. Sysujev – 50. Jaba, 90+3. Ángel
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 55. Igboun (UFA), 78. Stockij (UFA) – 56. Ángel (GRZ), 82. Plijev (GRZ)
Spudłowany karny!:
FC Ufa:
Bělenov – Suchov (69. Sysujev), Tabidze, Alikin (C), Živogljadov, Jokić – Paurević, Stockij, Zasejev – Fatai (64. Obljakov), Igboun.
Zmiany: Šelija – Abdulavov, Bezdenežnych, Carp, Krotov, A. Nikitin, Obljakov, Safronidi, Sysujev, Vaněk, Zubarev.
Trener:
Achmat Grozny: Gorodov – Ucijev (C), Siemionow (80. Plijev), Ángel, Sampaio, Mohammadi – Mitrišev (67. Sadajev), Švec, Ivanov, Bernard Berisha (77. Ravanelli) – Jaba.
Zmiany: Gudijev – Sadajev, Plijev, Ravanelli, A. Kadyrov, Bacujev, Alsultanov, Achjadov.
Trener:
Zmiany: Šelija – Abdulavov, Bezdenežnych, Carp, Krotov, A. Nikitin, Obljakov, Safronidi, Sysujev, Vaněk, Zubarev.
Trener:
Achmat Grozny: Gorodov – Ucijev (C), Siemionow (80. Plijev), Ángel, Sampaio, Mohammadi – Mitrišev (67. Sadajev), Švec, Ivanov, Bernard Berisha (77. Ravanelli) – Jaba.
Zmiany: Gudijev – Sadajev, Plijev, Ravanelli, A. Kadyrov, Bacujev, Alsultanov, Achjadov.
Trener:
Sędziowie:
Widownia: