Błękitni – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Jastrzębie – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Gryf – Radomiak 1:1 (koniec)
Siarka T. – Gwardia K. 4:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Legionovia 1:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Garbarnia 1:1 (koniec)
GKS Jastrzębie
2:1 (0:1)
Olimpia Elbląg
Sobota 09.09.2017, 16:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 2. Liga • 8. kolejka

To już wszystko na dziś z Jastrzębia-Zdroju. GKS wygrywa i zostaje liderem II ligi! (17:59:27)
    Cenne trzy punkty zostają w Jastrzębiu-Zdrój!

Fantastyczna druga połowa w wykonaniu GKS Jastrzębie! Gieksa wygrywa ostatecznie 2:1 po bramkach Aleda Farego i Kamila Jadacha! Doskonale wpłynął na swoich zawodników Jarosław Skorbacz.

90+5

90+5
    GKS miał szansę na zabójczą kontrę! Trzech na jednego szli Jastrzębianie, akcja spowolniona. Jeszcze piłka wróciła na lewą flankę do Alego! Górą Wojciech Daniel!

90+5
    Strzał w mur!

90+4
    Faulowany na 18 metrze Wojciech Daniel! Będzie teraz już ostatnia szansa dla Olimpii! Co to by była za historia!

90+3
    Spieszy się piłkarzom Olimpii. Będzie jeszcze rzut rożny dla gości! Cała jedenastka z Elbląga na połowie GKS!

90+2
    Będą próbowali do samego końca goście. Ostre starcie w środku pola. Zawodnik GKS leży na murawie i kradnie czas dla swojej drużyny.

90
    Bardzo groźna akcja prawą flanką. Podanie w pole karne, ale tam nie trafia w piłkę Kurbiel! Pięć minut doliczonych do drugiej części gry!

90
    Dobry strzał Stępnia, ale piłka zatrzymuje się na górnej siatce!

89
    Rzut wolny dla Olimpii na 17 metrze! Ostatnia szansa na wyrównanie?

89
    Konta Jastrzębia. Ale niecelne dośrodkowanie, przechwytuje Daniel.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Dzida (GKS 1962 Jastrzębie).

86
    GKS czeka na kontrę. Cofnięci są gospodarze, pozwalają na więcej przyjezdnym.

84
    Próba Olimpii, ale zbyt mocno podaje Danowski. Nie opanował Kurbiel.

81
    Zdecydowanie lepsi w drugiej połowie Jastrzębianie. Przygasł cały zespół Olimpii, żaden z piłkarzy nawet się nie wyróżnia. GKS prowadzi swoją grę.

80
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Kulawiak, na boisku pojawia się Kawula.

77
    GKS nie przestaje! Jeszcze jedna akcja na jeden kontakt, potężne uderzenie Szczepana z dwudziestego metra! Nieco ponad bramką!