Błękitni – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Jastrzębie – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Gryf – Radomiak 1:1 (koniec)
Siarka T. – Gwardia K. 4:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Legionovia 1:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Garbarnia 1:1 (koniec)
Błękitni Stargard
0:0 (0:0)
Wisła Puławy
Sobota 09.09.2017, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 8. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:52:59)

Nie zmienia się nic w Stargardzie. Kolejny remis, kolejne rozczarowanie po jednym, udanym występie. Ponadto patrząc szerzej, trzeci z rzędu wynik 0:0 Błękitnych z Wisłą Puławy. Pierwsza połowa była całkiem żywa, druga do zapomnienia. Obie drużyny miały coś do powiedzenia, ale za mało, żeby zmienić rezultat. W ten sposób ponownie ponoszą stratę w stosunku do najlepszych klubów w tabeli. Najaktywniejsi w ofensywie byli Fadecki oraz Smektała. Nie wykorzystali jednak swoich szans, więc zawodnikiem meczu można raczej nazwać Madejskiego. Bramkarz Dumy Powiśla interweniował pewnie przez 90 minut.

90+5

90+2
    Fadecki na spalonym. Już była przekonana publiczność w Stargardzie, że najbardziej kreatywny pomocnik Błękitnych stoczy pojedynek sam na sam z bramkarzem.

90
    Doliczone minimum 5 minut do regulaminowego czasu.

88
    Gwizdek Macieja Pelki po wrzutce z rzutu wolnego w szesnastkę Wiślaków. Dopatrzył się arbiter jakiegoś przewinienia, więc grę mógł wznowić Madejski.

86
    Również głową Gutowski po dośrodkowaniu Więcka, jednak miał obok siebie defensora, który uniemożliwił dobry strzał.

85
    Rzepeckiego zamurowało, a odrobinę lepsza precyzja strzelca i mógł wyciągać piłkę z bramki Błękitnych. Po wrzutce Głaza z rzutu wolnego Żemło trącił futbolówkę metr, dwa obok słupka!

83
    Prosty błąd techniczny Węsierskiego, którego nie można zwalić na karb zmęczenia. Przecież dopiero co pojawił się na murawie. Nie zanosi się na gole.

82
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Magnuski, na boisku pojawia się Inczewski.

79
    Ryszard Wieczorek wykorzystał komplet zmian, a Krzysztof Kapuściński może jeszcze wprowadzić dwóch rezerwowych.

77
    Krótko po podwójnej zmianie Wisła Puławy zaatakowała. Po akcji Smektały futbolówka zatańczyła niebezpiecznie blisko linii bramkowej. Rzepecki odetchnął z ulgą, że jej nie przekroczyła!

76
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Popiołek, na boisku pojawia się Brzeski.

76
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Ploj, na boisku pojawia się Głaz.

75
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Orłowski, na boisku pojawia się Więcek.

74
    Dośrodkowanie prosto w rękawice Madejskiego. Spokojne wyjście na przedpole bramkarza z Puław. Miał dziś przecież zdecydowanie trudniejsze interwencje i również sobie poradził.

71
    Był okres, w którym faulowali głównie Wiślacy, a obecnie to oni mają sporo stałych fragmentów. Brakuje jednak precyzji ich egzekutorom. Autorem dwóch nieudanych zagrań w ostatnich minutach Szczotka.

70
    20 minut do końca regulaminowego czasu i na moment poderwali się kibice Błękitnych. Próbują zmotywować gospodarzy do decydujących ataków.

Gole:

Kartki:   17. Sedlewski (PUL), 55. Ploj (PUL), 58. Poznański (PUL), 62. Zulciak (PUL)

Błękitni Stargard: Rzepecki – Szymusik, Liśkiewicz, Pustelnik, Burzyński, Gutowski – Fadecki, Mosiejko, Skórecki (59. Węsierski), Orłowski (75. Więcek) – Magnuski (82. Inczewski).

Zmiany: Skwirut – Zdunek, Karmański, Inczewski, Więcek, Rogala, Węsierski.

Wisła Puławy: Madejski – Sedlewski, Poznański, Żemło, Sulkowski – Maksymiuk, Hirsz (56. Szczotka) – Smektała, Popiołek (76. Brzeski), Pożak (56. Zulciak) – Ploj (76. Głaz).

Zmiany: Peńkoweć – Szymankiewicz, Głaz, Szczotka, Murawski, Zulciak, Brzeski.

Sędziowie: Maciej Pelka (Piła)