Sandecja – Śląsk 1:1 (koniec) | Arka – Cracovia 1:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:1 (1:1)
Śląsk Wrocław
Piątek 29.09.2017, 18:00 • Stadion Bruk-Bet Termalica, Nieciecza • PKO Ekstraklasa • 11. kolejka
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Cóż tu wiele się rozwodzić – to było dość przeciętne widowisko. Pierwsza połowa napawała optymizmem, ale w drugiej brakowało emocji. Szczególnie końcówka rywalizacji pozostawiła wiele do życzenia. Zawodnicy obu ekip nie kwapili się do wyprowadzania kolejnych ataków. Zachowywali się tak, jakby ten remis był im na rękę. (19:52:14)

90+3

90+2
    Jeszcze mamy jakieś starania i pojedyncze ataki, lecz niewiele z tego wszystkiego wynika. W poczynaniach obu ekip widoczny jest niemały chaos.

90+1
    Spotkanie zostało przedłużone o trzy minuty.

90
    Nieźle zapowiadająca się akcja gospodarzy spaliła na panewce, bo na pozycji spalonej przyłapany został Korzym.

88
    Tutaj już chyba nic się nie zmieni... Brakuje jakichkolwiek zrywów. Liczyliśmy, że w końcówce któraś z ekip wrzuci wyższy bieg, ale nic z tego.

86
    Jeszcze jeden kartonik w tym spotkaniu. Przed momentem ukarany został Plamen Kraczunow. Słuszna decyzja sędziego – zasłużone żółtko.

86
    Podania: 315-377
    Celność podań: 73-82%

85
    Za nieco ponad pięć minut wszystko będzie jasne. Jeszcze wiele może się zdarzyć. Obecnie żadna z ekip nie stwarza zagrożeń, ale wszystko może się zmienić.

84
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 1 341 widzów.

82
    Kibice próbują dodać otuchy zawodnikom Sandecji. Ci kondycyjnie wyglądają całkiem dobrze, ale trochę brakuje im pomysłów. Wrocławianie z łatwością rozczytują zamiary przeciwników.

81
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Alexandar Kolev, na boisku pojawia się Maciej Korzym.

80
    Mamy żółtą kartkę. Za brzydkie potraktowanie przeciwnika ukarany został Kasprzak. Jak najbardziej słuszna decyzja sędziego Mariusza Złotka.

79
    Obydwaj trenerzy dokonali roszad. Zmiany nikogo dziwić nie powinny. Szczególnie należy pochwalić szkoleniowca gości, który zdjął Koseckiego. W pierwszej połowie grał on bardzo dobrze, ale po przerwie wyraźnie osłabł.

78
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Jakub Kosecki, na boisku pojawia się Łukasz Madej.

76
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Bartłomiej Dudzic, na boisku pojawia się Adrian Danek.