Warta – GKS Bełchatów 0:0 (koniec) | Garbarnia – Znicz 0:1 (koniec) | Siarka T. – Jastrzębie 0:2 (koniec)
Rozwój – Stal S. W. 2:1 (koniec) | Legionovia – Błękitni 2:1 (koniec) | Radomiak – ŁKS 1:1 (koniec)
Wisła Pu. – Olimpia E. 0:0 (koniec) | ROW Rybnik – Gryf 3:0 (koniec)
Radomiak Radom
1:1 (0:0)
ŁKS Łódź
Sobota 14.10.2017, 15:30 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 13. kolejka

Mecz w Radomiu pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Radomiakiem radom zakończył się remisem 1:1. Oba gole padły w drugiej połowie za sprawą zawodników łódzkiego klubu. Radomiak był zdecydowanie lepszy w drugiej połowie, ale nie potrafił tego skutecznie wykorzystać. Dziękuję za uwagę! Zapraszamy na kolejne relacje! (17:27:07)

90+6

90+4
    Będzie dobra okazja dla ŁKS-u. Rzut wolny z boku boiska. Nieudane dośrodkowanie od bramki bramkarz Zielonych.

90+3
    Paweł Pyciak zostaje zmieniony przez Damiana Nowackiego.

90+1
    Sędzia doliczył 6 minut.

90+1
    Piłkę na 5 metrze dostał Leandro, ale nie zdołał nawet oddać strzału.

90
    Radomiak stara się zaatakować. ŁKS broni jednego punktu.

88
    Rzut wolny z lewej strony boiska. Nieudane rozegranie stałego fragmentu gry. Od bramki zacznie Gostomski.

86
    Radionov opuszcza murawę. Jego miejsce zajmuje Bielak.

85
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale wybijają obrońcy z Łodzi.

83
    Gol dla ŁKS-u!
    Piękna sytuacja ŁKS-u! Damian Guzik wykorzystuje celne podanie i tuż przed polem karnym oddaje mocny strzał i zdobywa wyrównującą bramkę.

80
    Łukasz Zagdański zmienia Kamila Juraszka.

78
    Zapasy narożniku boiska.

77
    Efektowna oprawa w sektorze zwolenników Radomiaka Radom.

76
    Jeden z zawodników gości poślizną się podczas wykonywania rzutu wolnego. Zmarnowana szansa ŁKS-u Łódź.