Chrobry – Gwardia 23:24 (koniec) | MMTS – Pogoń 32:29 (koniec) | Wybrzeże – Energa MKS 22:32 (koniec)
Azoty – Arka 40:25 (koniec) | Stal – Piotrkowianin 28:29 (koniec)
Handball Stal Mielec
28:29 (13:12)
Piotrkowianin Piotrków Tr.
Sobota 11.11.2017, 18:00 • Hala MOSiR, Mielec • Orlen Superliga mężczyzn • 9. kolejka

Cóż to była za końcówka. Obydwie drużyny szły przez niemal ostatni kwadrans łeb w łeb. Drużyna gości jednak zdołała wykorzystać grę w osłabieniu Stali Mielec i trafiła do bramki w końcówce. Na trybunach kibice krzyczą "Dzięki za walkę", niewątpliwie widoczna była ona przez cały okres trwania meczu. Obydwu drużyną należą się zasłużone brawa. (19:40:55)

Koniec meczu. (28:29)

60
    W ostatniej sekundzie spotkania Rafał Krupa nie trafia w bramkę! (28:29)
    60
    Ze skrzydła trafia Swot 10 sekund przed końcem spotkania! (28:29)

60
    O czas prosi teraz trener gości. Wygląda na to, że do czynienia będziemy mieli z niezwykle emocjonującą końcówką. (28:28)

60
    Mochocki znalazł dziurę w obronie jednak trafia jedynie w poprzeczkę! (28:28)

59
    Krzysztof Lipka fenomenalnie broni niezwykle groźny rzut gości! (28:28)

59
    Dwie minuty dla Chodary w końcówce. (28:28)
    59
    Niesamowite! Mochocki z niezwykłym spokojem posyła piłkę rzutem z biodra do bramki gości. (28:28)
    57
    Rafał Krupa jednak nie myli się podczas rzutu ze skrzydła. (27:28)
    57
    Pacześny trafia niezwykle ważnego gola w tym spotkaniu. (26:28)

56
    Agresywnie w obronie goście. Mochocki chybił. (26:27)
    55
    Achruk niespodziewanie posyła piłkę rzutem z biodra do bramki. (26:27)

55
    Stal ponownie w komplecie. Goście przy piłce. (26:26)

55
    Czas tym razem dla gości. (26:26)

54
    To niesamowite jak wyrównane jest w tym momencie dzisiejsze spotkanie. Obydwie drużyny idą łeb w łeb. Zapowiada się niezwykle emocjonująca końcówka. (26:26)

54
    O czas prosi trener Stali Mielec. (26:26)
    54
    Po rękach Lipki trafia Swot. (26:26)
    53
    Mochocki potężnie teraz z dziewiątego metra. (26:25)
    52
    Swat ponownie pokonuje bramkarza z Mielca. Tym razem Krzysztofa Lipkę. (25:25)

52
    Tym razem kara dla Piotra Krępy. (25:24)

52
    Kolejne dwie minuty kary dla gości! Tym razem Surosz. (25:24)
    51
    Misiek trafia teraz z koła dla Stali! (25:24)
    50
    Tomasz Wiśniewski nie zdołał obronić rzutu karnego. (24:24)

50
    Dwoma minutami ukarany Andreou. (24:23)
    49
    Niezawodny dziś Rafał Krupa nie myli się również podczas rzutu karnego! (24:23)

49
    Również znakomicie broni po chwili jednak Schodowski. (23:23)

49
    Znakomita interwencja Krzysztofa Lipki. Brawa! (23:23)
    48
    Szybko z dziewiątego metra odpowiada jednak Mochocki. (23:23)
    48
    Woynowski ponownie dla gości! (22:23)

47
    Wspaniale zza pleców zagrywał Mochocki, jednak Rafał Krupa nie wykorzystał okazji. (22:22)

46
    Tym razem do rzutu karnego przystąpił Paweł Wilk jednak również on nie zdołał pokonać Schodowskiego. (22:22)

45
    Dwie minuty dla Iskry. (22:22)
    45
    Ponownie Woynowski. Tym razem oddał rzut wbiegając w obronę Stali. (22:22)
    44
    Wiktor Kawka ponownie z dziewiątego metra! (22:21)
    44
    Szybko odpowiadają goście, a właściwie rzucający z parkietu Woynowski. (21:21)
    43
    Z lewej flanki nie myli się jednak wspaniale dziś grający Rafał Krupa. (21:20)

42
    Ze skrzydła w słupek trafia Swat. (20:20)

42
    Dwie minuty tym razem dla Jakuba Kłody. (20:20)
    41
    Adrian Wojkowski trafia z koła dla Stali! (20:20)
    40
    Kolejna kontra i kolejne trafienie. Tym razem strzelcem Piotr Swat. (19:20)
    40
    Wyrównuje po kontrze Andreou. (19:19)

39
    Broni rzut z siódmego metra Schodowski. (19:18)

39
    Najbliższe dwie minuty drużyna Stali Mielec będzie grała w osłabieniu. Ukarany Sarajlić. (19:18)
    38
    Z podłoża zdołał trafić teraz Andreou. (19:18)
    38
    Michał Kawka wzniósł się w powietrze w swoim stylu i posłał piłkę do siatki. (19:17)
    37
    Woynowski trafia dla gości po szybkiej akcji. (18:17)
    37
    Rudolf Cuzic ponownie! (18:16)

Cudowna indywidualna akcja Iskry. Po przejściu dwóch zawodników zdołał przelobować jeszcze Krzysztofa Lipkę. (17:16)
    35
    Szybko odpowiada jednak Kawka! Ponownie dwoma bramkami prowadzą gospodarze. (17:15)
    35
    Ponownie Marcin Tórz z dziewiątego metra! (16:15)

35
    Rudolf Cuzic! (16:14)
    34
    Przebił się przez obronę i skutecznie rzucił Woynowski. (15:14)
    33
    Bramkę z drugiej linii trafia teraz świeży na boisku Sarajlić. (15:13)
    32
    Niespodziewanie z dziewiątego metra oddał rzut Tórz. Trafił. (14:13)
    32
    Rafał Krupa po kontrze otwiera wynik drugiej połowy dzisiejszego spotkania. (14:12)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (13:12)

Niezwykle wyrównana walka podczas pierwszej połowy tego spotkania! Na przemian dzisiejsze starcie dominują gospodarze i goście, przez co ciężko wskazać lepszą drużynę w tej połowie. Wspaniała gra kombinacyjna gości w połączeniu z doskonałą grą w obronie gospodarzy, zapowiada niezwykle interesującą drugą połowę tego spotkania.

30
    Pierwsza połowa skończona. (13:12)
    30
    Gola kontaktowego dla gości w końcówce zdobywa Góralski. (13:12)

29
    Wspaniale ponownie w bramce Krzysztof Lipka. (13:11)

29
    Ładnie wyglądało rozgrywanie przez gospodarzy jednak ostatecznie tracą piłkę. W jej posiadaniu teraz Piotrkowianie. (13:11)
    28
    Z koła celnie rzuca teraz Wojkowski. (13:11)
    27
    Po stracie piłki w obronie przez Mielczan trafia Góralski. (12:11)

26
    Trzeba przyznać, że wspaniale na rozegraniu spisuje się dziś Marcin Tórz. (12:10)

25
    Z niemal 40 metrów Krzystof Lipka trafia jedynie w słupek! (12:10)
    25
    Przez mielecką defensywę przebił się teraz Iskra i posłał piłkę do siatki. (12:10)
    24
    Wiktor Kawka popisał się teraz rzutem z dystansu na pustą bramkę. (12:9)

24
    Mochocki po koźle z karnego uderza jedynie w poprzeczkę. (11:9)

23
    Dwoma minutami ukarany zostaje Pożarek za chwycenie za szyję rzucającego Krupę. (11:9)

22
    Potężny rzut Pożarka broni Krzysztof Lipka. (11:9)
    21
    Długą przerwę bez gola przełamuje Mróz rzutem z dziewiątego metra. (11:9)
    20
    Nieprawdopodobne. Ponownie przechwyt w obronie i kontra wykorzystana przez Rafała Krupę! (11:8)
    19
    Cóż za cudowna akcja. Przechwycona w obronie piłka została momentalnie posłana do ataku. Rafał Krupa przechwycił ją i podczas tzw. "setki" pokonał Schodowskiego. (10:8)

19
    Powoli rozgrywają teraz Piotrkowianie. (9:8)
    18
    Na pustą bramkę trafia Paweł Wilk. Co ciekawe rzut oddał dopiero z szóstego metra. (9:8)
    17
    Nie myli się na siódmym metrze Mochocki. (8:8)

16
    Wspaniale broni Schodowski jednak jego podanie po chwili przecina Krzysztof Lipka! (7:8)

16
    Dominują teraz w każdym aspekcie przyjezdni. (7:8)

16
    O czas prosi trener Stali. (7:8)
    15
    Nie myli się Góralski w stuprocentowej sytuacji. Krzysztof Lipka bez szans. (7:8)

13
    Ładne uderzenie Rudolfa Cuzicia z biodra. (7:5)
    12
    Po kontrze trafia Pożarek. (6:5)
    12
    Mocnym rzutem do bramki gospodarzy trafia wspomniany przed chwilą Tórz. (6:4)
    11
    Z dziewiątego metra trafia Wiktor Kawka. (6:3)

11
    Niezwykle widowiskowo jak dotąd rozgrywa Marcin Tórz. (5:3)
    10
    Wspaniale przepchał obrońcę i trafił do bramki z koła Wojkowski. (5:3)
    9
    Pewnie karnego wykorzystuje Marcin Tórz. (4:3)

9
    Dwie minuty kary dla Cuzicia (4:2)
    8
    Piłka po rzucie Wiktora Kawki przechodzi przez ręce bramkarza, jednak wlatuje do bramki. (4:2)

7
    Wskoczył w pole bramkowe i pięścią piłkę dobił Góralski. (3:2)

5
    Rafał Krupa przechwytuje podanie bezpośrednio od Lipki i celnie rzuca jak sędzia odgwizdał przejście. (3:1)
    4
    Po kontrze trafia Wojkowski. (3:1)
    4
    Wspaniałe podanie zza pleców i celnym rzutem popisuje się Woynowski. (2:1)
    3
    Dziurę w obronie znalazł Janyst i skutecznie trafia ze skrzydła. (2:0)

3
    Wspaniale rzut Krupy obronił Schodowski. (1:0)
    1
    Przez obronę gości przebija się Cuzic i z linii 6 metra trafia do bramki gości. (1:0)

1
    Chybiony pierwszy rzut gości ze skrzydła. (0:0)

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

SPR Stal Mielec: Wiśniewski, Lipka- Wilk, Janyst, Wypych, Skuciński, Mochocki, Kłoda, Sarajlić, Kawka, Chodara, Cuzic, Wojkowski, Krupa, Ćwięka.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho- Mróz, Woynowski, Iskra, Kaźmierczak, Swat, Góralski, Surosz, Andreou, Pożarek, Achruk, Makowiejew, Tórz, Pacześny, Rutkowski.

Sędziowie: Brehmer Joanna, Skowronek Agnieszka..

Na niezwykle wyrównanie zapowiadający się dzisiejszy pojedynek serdecznie zapraszamy na naszą transmisję, która rozpocznie się od godziny 18.

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Piotrkowianin ma już za sobą w tym sezonie swoje wzloty i upadki. Nie zmienia to jednak faktu, iż zespół z Piotrkowa Trybunalskiego wspaniale prezentuje się w ostatnich meczach. Po dwóch wygranych spotkaniach u siebie, przegrali oni z bardzo silną drużyną z Kwidzyna zaledwie jedną bramką!
    Świetna forma dzisiejszych gości sprawia, że w dzisiejszym meczu będą chcieli zawzięcie walczyć o punkty.

SPR STAL MIELEC

Mielczan w ostatnich czterech spotkaniach, aż trzy razy z rzędu zdołali uzyskać komplet punktów. To dopiero Vive Kielce przerwały świetną passę Stali. Mielczanie w tym sezonie wspaniale prezentują się na własnym boisku, gdzie pewnie wygrywają swoje starcia. Wszystko wskazuje więc na to, że Stal może być dziś sporym wyzwaniem dla przyjezdnych.

Już w sobotę 11.11.2017 na teren Stal Mielec, zawita Piotrkowianin Piotrków Tybunalski. Goście w ośmiu kolejkach zdołali uzyskać jedynie jeden punkt więcej od goszczących ich Mielczan. Mecz ten będzie stanowił na pewno zaciętą walkę o ważne punkty, a to niewątpliwie nadaje temu spotkaniu dużą rangę.

Nataniel Brożnowicz

Handball Stal Mielec: Wiśniewski, Lipka- Wilk, Janyst, Wypych, Skuciński, Mochocki, Kłoda, Sarajlić, Kawka, Chodara, Cuzic, Wojkowski, Krupa, Ćwięka.
    Piotrkowianin Piotrków Tr.: Schodowski, Procho- Mróz, Woynowski, Iskra, Kaźmierczak, Swat, Góralski, Surosz, Andreou, Pożarek, Achruk, Makowiejew, Tórz, Pacześny, Rutkowski.

Sędziowie: Brehmer Joanna, Skowronek Agnieszka.