Rekord – Clearex 6:3 (koniec) | Piast – AZS Gdańsk 3:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
6:3 (1:1)
Clearex Chorzów
Niedziela 07.01.2018, 15:30 • Centrum Sportowo-Szkoleniowe REKORD • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 12

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na łamach naszego portalu! (17:21:41)

Po pierwszej połowie i części drugiej możne było spodziewać się, że Clearex przerwie fantastyczną passę Rekordu, jednak końcówka meczu zdecydowanie należała do gospodarzy. Gra z lotnym bramkarzem nie opłaciła się gościom, ale nie mili oni też nic do stracenia. Było to wyjątkowo ciekawe spotkanie i liczymy, że kolejne mecze Futsal Ekstraklasy będą równie interesujące!

39:44
    Mocne uderzenie Omylaka, jednak Nawrat odbija piłkę na rzut rożny.

39:09
    Podcinka Seidlera, jednak piłka trafia w poprzeczkę!

38:09
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki MICHAL SEIDLER. Kolejny mocny wyrzut Nawrata, zamieszanie pod bramką i Seidler uderza, zdobywając szóstą bramkę!

36:58
    Samobójcze trafienie zalicza MACIEJ MIZGAJSKI. Mocny wyrzut Nawrata na pustą bramkę i Mizgajski zdołał tylko trącić piłkę głową, pakując ją do własnej bramki.

36:20
    Ivanov zagra w roli lotnego bramkarza.

36:06
    Strzelcem bramki OLEKSANDR BONDAR. Szybki kontratak Rekordu i Krzyśka nie mógł nic zrobić przeciwko dwóm zawodnikom.

34:18
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki VADYM IVANOV. Rzut rożny, zamieszanie pod bramką Nawrata i efektownym strzałem Ivanov wpakował piłkę do bramki!

33:07
    Uderzenie Zastawnika, ale obronione przez Nawrata.

32:21
    Kolejna okazja Rekordu, tym razem Seidler, ale tuż obok słupka.

31:55
    Wyśmienita okazja Franza, ale kapitan Rekordu nie pokonał Krzyśki.

28:42
    Uderzenie w poprzeczkę Leszczaka! Co za petarda!

27:55
    Dwa groźne uderzenia Clearexu z rzędu, ale niecelne.

25:20
    Zawodnik Clearexu dostaje żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem.

25:19
    Niebezpieczne zagranie Bondara i żółta kartka.

24:40
    Strzelcem bramki ŁUKASZ BIEL. Uderzenie sprzed pola karnego, piłka podbita przez Segeta, ale nabrała rotacji i wpadła do bramki! Ależ początek drugiej połowy!

23:56
    Strzelcem bramki ROBERT GŁADCZAK. Błąd Nawrata, zły wyrzut piłki, potężne uderzenie Gładczaka i znowu mamy remis! Co za wyrównane spotkanie!

Maria Wyrzykowska

Gole: 20. Budniak, 24. Biel, 25. Biel, 37. Bondar, 37. Mizgajski (sam.), 39. Seidler – 12. Mizgajski, 24. Gładczak, 35. Ivanov

Kartki:   6. Marek (BIE), 26. Bondar (BIE) – 7. Zastawnik (CHZ), 16. Omylak (CHZ), 26. Łuszczek (CHZ)

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat – Popławski, Budniak, Bondar, Marek – Kałuża, Surmiak, Łasak, Biel, Gąsior, Franz, Cichy, Kubik, Seidler.
    Clearex Chorzów: Krzyśka – Zastawnik, Seget, Łuszczek, Ivanov – Gładczak, Omylak, Łopuch, Mizgajski, Krzywoń, Świtoń, Wędzony, Leszczak, Potempa.

Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Piotr Koloczek – Henryk Bąk