Lechia – Termalica 2:2 (koniec) | Wisła Pł. – Cracovia 0:1 (koniec) | Legia – Jagiellonia 0:2 (koniec)
Sandecja – Zagłębie L. 0:1 (koniec)
Wisła Płock
0:1 (0:0)
Cracovia
Wtorek 27.02.2018, 18:00 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • PKO Ekstraklasa • 25. kolejka

Dziękujemy za śledzenie relacji! Bądźcie z nami! (20:10:12)
    Statystyki po meczu.

Koniec spotkania w Płocku! Cracovia wygrywa z Wisłą Płock 1:0, po bramce Krzysztofa Piątka. Wyrównane spotkanie, dużo akcji pod bramkowych w drugiej połowie, większość niestety niecelna i nieudana. Cracovia świętuje, Wisła po raz drugi z rzędu przegrywa i traci punkty. To tyle z Płocka! Za 30. minut startują dwie relacje, z Niecieczy i Warszawy, bądźcie z nami!

90+4

90+4
    To była akcja na 1:1! Kapitalna akcja Vareli, który uruchomił Bilińskiego, ten zagotował się i uderzył wysoko nad bramką.

90+3
    Faul w ofensywie zawodników Cracovii, ostatnia akcja Wisły.

90+2
    Będą grać jeszcze od rzut rożnego "Pasy".

90+2
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Krzysztof Piątek, na boisku pojawia się Sebastian Strózik.

90+1
    Varela z żółtym kartonikiem, wyraźnie spóźnione wejście w nogi Diego.

90+1
    Spotkanie zostaje przedłużone o trzy minuty.

90
    Jeszcze dotknięcie ręką Oskara Zawady... Pesković nie spieszy się ze wznowieniem gry.

89
    Piątek umiejętnie faulował rywala, zwolniona cała akcja Wisły Płock.

88
    Sama końcówka meczu z Płocku, Szymański faulował jeszcze jednego z zawodników Cracovii, a Ci wznawiać będą od rzutu wolnego.

87
    Zbyt długie dośrodkowanie Dominika Furmana, starał się jeszcze wyskoczyć do poprawnej główki Igor Łasicki, ale zabrakło jakieś pół metra.

86
    Oskar Zawada przyjął piłkę, natychmiast się obrócił i huknął nad bramką Cracovii. Wysoko nad bramką ta próba.

85
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Semir Štilić, na boisku pojawia się Kamil Biliński.