Odra O. – Puszcza 0:0 (koniec) | Wigry – Pogoń Sdl. 2:0 (koniec) | Stomil – Ruch 0:0 (anuluj)
GKS K. – Raków 2:1 (koniec) | Podbeskidzie – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Bytovia – GKS T. 0:0 (anuluj)
Chrobry – Olimpia G. 3:2 (koniec)
Wigry Suwałki
2:0 (0:0)
Pogoń Siedlce
Sobota 10.03.2018, 16:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • 21. kolejka

Wigry wygrywają po meczu, w którym były zdecydowanie lepszym zespołem. Od początku to był mecz do jednej bramki.

W pierwszej połowie swoje szanse miał Patryk Klimala – ale brakowało skuteczności. Tej nie brakowało już w drugiej połowie Boguszowi i Rybickiemu, którzy ładnymi strzałami pokonywali Misztala. To było zasłużone zwycięstwo gospodarzy. (17:53:59)

90+4

90
    Sędzia dolicza cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Strzał Polkowskiego zza pola karnego. Daleko od bramki!

88
    Radecki faulował na połowie rywala ale obyło się bez kartonika ze strony sędziego.

87
    Tempo gry siadło. Goście już wiedzą, że nie zdążą odrobić strat w tym meczu.

85
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Rybicki, na boisku pojawia się Kwaśniewski.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Paluchowski (Pogoń Siedlce).

82
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Mroziński, na boisku pojawia się Rybski.

81
    Świetna okazja Wigier! Dobra piłka ze skrzydła Rybickiego do Spychały ale jednak pierwszy przy futbolówce był bramkarz Pogoni!

79
    Polkowski strzela prosto w mur. Bronią się gospodarze!

77
    Będzie rzut wolny Pogoni pod polem karnym gospodarzy.

75
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Pilipczuk, na boisku pojawia się Obst.

73
    Gol dla Wigier!
    Sokołowski posyła świetną piłkę z głębi pola do wychodzącego MARIUSZA RYBICKIEGO ten przerzuca piłkę nad bramkarzem!

71
    Iorga! Strzał zablokowany!

70
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Tomasiewicz, na boisku pojawia się Kun.

69
    Rzut wolny Wigier na połowie rywala. Dośrodkowanie Sokołwskiego na dalszy słupek ale piłka ląduje w rękach Misztala.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Płacheta (Pogoń Siedlce).

Adrian Piekarski

Gole: 61. Bogusz, 73. Rybicki

Kartki:   57. Klimala (SUW) – 38. Polkowski (SDL), 68. Płacheta (SDL), 83. Paluchowski (SDL)

Wigry Suwałki: Zoch (K) – Remisz, Żyro, Sokołowski, Klimala, Bogusz, Rybicki, Iorga, Spychała, Pilipczuk, Gąska
    Zmiany: Węglarz,Dadok, Radecki, Olszewski, Kwaśniewski, Obst, Piekarski

Pogoń Siedlce: Misztal (K) – Gordon, Ratajczak, Zjawiński, Tomasiewicz, Bajdur, Żytko, Mroziński, Polkowski, Karwot, Paluchowski
    Zmiany: Frąckowiak Chyła, Rybski, Świerblewski, Szrek, Kun, Płacheta

Sędziowie: Kondar Kiełczewski (główny), Piotr Podbielski, Rafał Breiger