Odra O. – Puszcza 0:0 (koniec) | Wigry – Pogoń Sdl. 2:0 (koniec) | Stomil – Ruch 0:0 (anuluj)
GKS K. – Raków 2:1 (koniec) | Podbeskidzie – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Bytovia – GKS T. 0:0 (anuluj)
Chrobry – Olimpia G. 3:2 (koniec)
Odra Opole
0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice
Sobota 10.03.2018, 15:00 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 21. kolejka

Koniec spotkania! Odra remisuje 0:0 z Puszczą Niepołomice! Podział punktów z pewnością nie ucieszył kibiców Odry, którzy liczyli tutaj na wysokie zwycięstwo po porażce z Miedzią Legnica. Puszcza jednak postawiła bardzo wysokie warunki gospodarzom i zasłużenie wywozi ten 1 punkt z Opola. To tyle na dzisiaj. Zapraszamy na kolejne relacje ze Stadionu Miejskiego w Opolu! (16:52:46)

90+3

90+2
    Piłka spada w polu karnym gości uderza Peroński, lecz zbyt lekko aby zaskoczyć Staniszewskiego!

90+1
    Była szansa dla Odry! Dwukrotnie jednak wślizgami bardzo ofiarnie w defensywie gracze gości. Doping kibiców niesie zespół Odry w tych ostatnich sekundach tego spotkania. Puszcza głęboko cofnięta.

90
    Nic nie wyszło z tego rzutu wolnego wykonywanego przez Puszczę, lecz goście nadal są w ofensywie.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty.

90
    Rzut wolny dla Puszczy. Chyba jedna z ostatnich akcji w tym spotkaniu. Na zegarze właśnie mamy 90 minutę spotkania.

89
    Zmiana w drużynie Puszczy Niepołomice: Z boiska schodzi Fryc, a w jego miejsce pojawia się Żurek.

88
    Strzelał Brusiło, lecz jego uderzenie zablokowane.

86
    Zakotłowało się pod bramką gości! Najpierw uderzał Maćczak, lecz zbyt lekko aby zaskoczyć Staniszewskiego, a po chwili dobitka Brusiły zablokowana przez obrońców.

85
    Pierwsza od dobrych kilkunastu minut akcja Odry i rzut rożny wywalczył Niziołek.

84
    Zmiana w drużynie Puszczy Niepołomice: Z boiska schodzi Domański, a w jego miejsce pojawia się Nowak.

81
    Faulowany zawodnik Odry i wznowi Kuchta od rzutu wolnego. Wszystko jednak bardzo daleko od bramki gości. Odra nie potrafi od dobrych kilkunastu minut zagrozić bramce Puszczy. Gra toczy się ciągle na połowie gospodarzy. Atakują goście.

80
    Strzał głową Czarnego, lecz Kuchta na posterunku.

79
    Była szansa na kontrę dla Odry, lecz Skrzypczak, który przed momentem opuścił plac gry zbyt mocno wypuścił sobie futbolówkę i Stawarczyk bez zastanowienia wybił piłkę daleko w aut.

79
    Zmiana w drużynie Odry Opole: Z boiska schodzi Skrzypczak, a w jego miejsce pojawia się Maćczak.

78
    Żółtym kartonikiem ukarany został Tomas Mikinic za podważanie interpretacji arbitra.

78
    Piłka szybuje wysoko nad bramką Odry.

77
    Dobra okazja dla Puszczy na objęcie prowadzenia. Około 25 metrów do bramki.

Dawid Zywica

Gole:

Kartki:   36. Czyżycki (ODO), 70. Cverna (ODO), 76. Peroński (ODO), 78. Mikinic (ODO) – 23. Domański (PSZ), 65. Stefanik (PSZ)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 2:1. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 1:1. Foule: 7:9.
    Odra Opole: Kuchta – Brusiło, Bodzioch (K), Cverna, Winiarczyk – Habusta, Niziołek – Czyżycki (65. Peroński), Mikinic, Wodecki (65. Żagiel) – Skrzypczak (79. Maćczak)

Zmiany: Weinzettel – Trznadel, Ledecky, Maćczak, Peroński, Żagiel, Nowak

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Czarny, Fryc (89. Żurek), Stępień, Drzazga (67. Ryndak) – Domański (84. Nowak), Stefanik, Lepiarz, Orłowski, Stawarczyk – Mikołajczak (K)

Zmiany: Mleczko – Uwakwe, Ryndak, Żurek, Nowak, Szewczyk, Bartków

Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec) – Kowalewski, Szczurek