Cracovia – Zagłębie L. | 2:2 (koniec) | | | Jagiellonia – Wisła Pł. | 1:3 (koniec) | | | Lech P. – Górnik Z. | 3:1 (koniec) |
Lechia – Arka | 4:2 (koniec) | | | Legia – Pogoń | 3:0 (koniec) | | | Piast – Termalica | 1:1 (koniec) |
Sandecja – Wisła K. | 0:0 (koniec) | | | Śląsk – Korona | 1:1 (koniec) |
Stomil – Pogoń Sdl. | 0:2 (koniec) | | | Stal M. – Raków | 2:3 (koniec) | | | GKS T. – Chojniczanka | 2:2 (koniec) |
Ruch – Olimpia G. | 0:0 (koniec) | | | Bytovia – Miedź | 0:2 (koniec) | | | Chrobry – Puszcza | 3:1 (koniec) |
Wigry – GKS K. | 0:2 (koniec) |
Gwardia K. – Siarka T. | 2:1 (koniec) | | | Garbarnia – MKS Kluczbork | 4:1 (koniec) | | | Legionovia – GKS Bełchatów | 2:2 (koniec) |
Radomiak – Gryf | 0:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – Błękitni | 1:3 (koniec) | | | Olimpia E. – Jastrzębie | 0:1 (koniec) |
ŁKS – Znicz | 0:2 (koniec) |
Sokół – Łowicz | 0:0 (koniec) |
Dzierżoniów – Skra | 3:3 (koniec) |
Everton – Liverpool | 0:0 (koniec) | | | Bournemouth – Crystal Palace | 2:2 (koniec) | | | Brighton – Huddersfield Town | 1:1 (koniec) |
Leicester – Newcastle | 1:2 (koniec) | | | Stoke – Tottenham | 1:2 (koniec) | | | Watford – Burnley | 1:2 (koniec) |
West Bromwich – Swansea | 1:1 (koniec) | | | Man City – Man Utd | 2:3 (koniec) |
Benevento – Juventus | 2:4 (koniec) | | | Spal – Atalanta | 1:1 (koniec) | | | AS Roma – Fiorentina | 0:2 (koniec) |
Sampdoria – Genoa | 0:0 (koniec) |
Alaves – Getafe | 2:0 (koniec) | | | Celta Vigo – Sevilla | 4:0 (koniec) | | | Real Betis – Eibar | 2:0 (koniec) |
FC Barcelona – Leganés | 3:1 (koniec) |
FC Koln – Mainz | 1:1 (koniec) | | | Freiburg – Wolfsburg | 0:2 (koniec) | | | Borussia M. – Hertha | 2:1 (koniec) |
Augsburg – Bayern | 1:4 (koniec) | | | Hamburg – Schalke 04 | 3:2 (koniec) |
Monaco – Nantes | 2:1 (koniec) | | | Amiens – Caen | 3:0 (koniec) | | | Angers – Strasbourg | 1:1 (koniec) |
Bordeaux – Lille | 2:1 (koniec) | | | Guingamp – Troyes | 4:0 (koniec) | | | Toulouse – Dijon | 0:1 (koniec) |
Brno – Slavia | 0:1 (koniec) | | | Sparta – Dukla | 3:0 (koniec) | | | Mlada – Jablonec | 1:1 (koniec) |
Zlín – Banik | 0:2 (koniec) | | | Ołomuniec – Jihlava | 1:1 (koniec) | | | Slovan – Teplice | 1:2 (koniec) |
Spartak T. – Slovan | 1:0 (koniec) | | | Rużomberok – MSK Żilina | 1:2 (koniec) | | | Nitra – Zeleziarne | 0:0 (koniec) |
Prešov – Moravce-Vrable | 1:0 (koniec) | | | Senica – Michalovce | 0:2 (koniec) |
finał
Slovan Liberec
1:2
(0:0)
FK Teplice
Gole:
56. Potočný (kar.) – 81. Žitný (Hora), 89. Vaněček (Vondrášek)
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 8:5. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 2:1. Foule: 6:10.
Sędziowie: Orel – Mokrusch, Arnošt
Widownia: 4929
Kartki: 44. Bosančić (LIB), 60. Mikula (LIB) – 29. Krob (TEP), 43. Soungole (TEP)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 8:5. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 2:1. Foule: 6:10.
Slovan Liberec:
Hladký – Coufal (C), Karafiát, Mikula, Bosančić (72. Bartl) – Breite, Folprecht, Knejzlík, Oscar – Potočný (87. Malinský), Pulkrab (81. W. Da Silva).
Zmiany: Nguyen – W. Da Silva, Ševčík, Malinský, Bartl, Wiesner, Kačaraba.
Trener:
FK Teplice: Jakub Diviš – Červenka (62. Vaněček), Král, Hyčka (71. Shejbal), Vondrášek – Soungole, Jeřábek, Trubač (57. Žitný), Hora – Krob (C), Kučera.
Zmiany: Grigar – Kodad, Jan Rezek, Žitný, Čmovš, Shejbal, Vaněček.
Trener:
Zmiany: Nguyen – W. Da Silva, Ševčík, Malinský, Bartl, Wiesner, Kačaraba.
Trener:
FK Teplice: Jakub Diviš – Červenka (62. Vaněček), Král, Hyčka (71. Shejbal), Vondrášek – Soungole, Jeřábek, Trubač (57. Žitný), Hora – Krob (C), Kučera.
Zmiany: Grigar – Kodad, Jan Rezek, Žitný, Čmovš, Shejbal, Vaněček.
Trener:
Sędziowie: Orel – Mokrusch, Arnošt
Widownia: 4929
Strzelcem bramki DAVID VANĚČEK. Asysta Tomáš Vondrášek.
Strzelcem bramki PATRIK ŽITNÝ. Asysta Jakub Hora.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa ROMAN POTOČNÝ..