Rzeszów – Jelcz-Laskowice 0:10 (koniec)
Heiro Rzeszów
0:10 (0:5)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Niedziela 15.04.2018, 17:00 • Hala przy ul. Miłocińskiej, Rzeszów • I liga futsalu - gr. południowa • 21. kolejka

Koniec jednostronnego spotkania w Rzeszowie. Orzeł zwycięża z Heiro aż 10:0 i umacnia się na pozycji lidera. Dziękuję za uwagę! (18:33:21)

40

39
    Spokojnie wymieniają podania na połowie rywali zawodnicy Orła. Nawet golkiper przyjezdnych wspomaga teraz swoich kolegów w ofensywie.

37
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!

Bezbłędnie kończą swój kontratak przyjezdni i zdobywają dziesiątą bramkę w starciu z Heiro!

36
    Niespełna pięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Goście mają szansę na zakończenie spotkania z dwucyfrowym dorobkiem bramkowym.

34

Koronkowa akcja gości zakończona strzałem z najbliższej odległości i bramką!

33

Deklasacja trwa! Ósme trafienie gości staje się faktem!

33
    Zupełnie nieudane uderzenie Wdowiak po rzucie rożnym dla rzeszowian.

32
    Utrzymuje się wynik 7:0. Obie ekipy mają w tym momencie na swoim koncie po dwa przewinienia. Mamy przerwę na żądanie jednego ze szkoleniowców.

28

ANDRADE technicznym strzałem zza pola karnego po raz kolejny umieszcza piłkę w siatce!

27
    Zamknęli rywali w futsalowym zamku futsaliści z Jelcz-Laskowic. Mają apetyty na kolejne bramki piłkarze lidera grupy południowej.

25
    Zamieszanie w polu karnym Heiro, ale ostatecznie zawodnik gości trafia jedynie w boczną siatkę.

23

Nie będą mieli litości dla rywali przyjezdni! Prostą stratę notuje Depta, a następnie goście pewnie wykorzystują okazję na zdobycie gola.

22
    Bardzo dobrym wyjściem z bramki popisał się golkiper Orła. Od autu wznowią grę gospodarze.

21

Do przerwy Orzeł bardzo pewnie prowadzi z Heiro w Rzeszowie. Goście pewnie zmierzają w kierunku zwycięstwa pierwszej ligi. Za kwadrans wracamy na drugą połowę.

20

20

Nie udaje im się! Aut dla Orła, a następnie z bliska jeden z zawodników gości ładuje piłkę do bramki!

19
    Zamknięci we własnym polu karnym są rzeszowianie. Czy przetrwają napór rywali?

18
    Skutecznie blokują uderzenie rywali gospodarze, ale Orzeł w dalszym ciągu atakuje.

16

Dobre rozegranie rzutu wolnego przez gości i ANDRADE mocnym strzałem pokonuje Piszczka!

16
    Kolejny raz rzeszowianie faulują na własnej połowie boiska. O czas poprosił trener gości, a po przerwie od rzutu wolnego wznowią grę zawodnicy Orła.

15
    Rzut wolny dla Orła blisko pola karnego Heiro, ale skutecznie wybronili się gospodarze.

14
    Nie rezygnują z walki o kolejne trafienia przyjezdni. Goście z pewnością będą chcieli odnieść jak najbardziej okazałe zwycięstwo.

13

Szybko wykorzystują fakt gry w przewadze przyjezdni! Zawodnik z numerem dwa na plecach popisuje się uderzeniem z dziesięciu metrów prosto pod poprzeczkę!

13
    Kolejny faul Lutsiva w środku pola. Arbiter sięga po żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Lutsiv już dziś nie zagra, a Orzeł rozpoczyna w przewadze.

12
    O czas poprosił opiekun rzeszowskiej drużyny.

12

Szybko podwyższają prowadzenie goście! Zawodnik z numerem pięć strzałem z linii pola karnego pokonuje Piszczka!

11

Wychodzą na prowadzenie przyjezdni! Bardzo ładnym uderzeniem z dystansu popisał się zawodnik Orła z numerem trzynastym!

9
    Piszczek bardzo dobrze broni strzał z dystansu jednego z rywali. Od autu rozpoczną przyjezdni.

9
    Ładna akcja jednego z zawodników gości, zakończona jednak uderzeniem z lewego skrzydła jedynie w boczną siatkę.

7
    W dalszym ciągu stroną przeważającą, zgodnie z oczekiwaniami, są przyjezdni. Póki co utrzymuje się jednak bezbramkowy rezultat.

5
    Uderzał z dystansu Andrade, ale dobrą interwencją popisał się golkiper rzeszowskiej drużyny.

4
    Żółtym kartonikiem za faul przerywający kontrę rywali ukarany został Lutsiv (Heiro Rzeszów).

2
    Mocno do ataku od pierwszego gwizdka ruszyli przyjezdni. Orzeł z pewnością za wszelką cenę będzie chciał odnieść zwycięstwo mogące dać awans do Ekstraklasy.

1

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Kilka chwil wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Sędzia pierwszy: Piotr Koloczek
    Sędzia drugi: Marcin Stoń
    Sędzia czasowy: Rafał Gonet.

Pierwszy mecz tych ekip odbył się 1 grudnia. W Jelcz-Laskowicach zdecydowanie lepiej spisał się Orzeł. Gospodarze tamtego pojedynku zwyciężyli 6:1.

Przyjezdni pewnie zmierzają po mistrzostwo pierwszej ligi. Orzeł już na pewno wystąpi co najmniej w barażach o awans. Jeśli jednak goście nie potkną się w ostatnich kolejkach, do Ekstraklasy awansują bezpośrednio!

Gospodarze z dorobkiem 20 punktów plasują się na dziewiątej lokacie. Humory w Rzeszowie są jednak popsute po ostatnim występie. Rzeszowianie w wyjazdowym starciu z GKS-em Tychy przegrali aż 1:16!

Serdecznie zapraszam Państwa na relację z meczu 21. kolejki pierwszej ligi futsalu grupy południowej. W Rzeszowie miejscowe Heiro zmierzy się z Orłem Acana Jelcz-Laskowice. Liczymy na sporo bramek!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 11. ,, 12. ,, 13. ,, 16. Andrade, 20. ,, 23. ,, 28. Andrade, 33. ,, 34. ,, 37. ,

Kartki:   4. Lutsiv (RZE)   13. Lutsiv (RZE)