Rzeszów – Jelcz-Laskowice 0:10 (koniec)
Heiro Rzeszów
0:10 (0:5)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Niedziela 15.04.2018, 17:00 • Hala przy ul. Miłocińskiej, Rzeszów • I liga futsalu - gr. południowa • 21. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszam Państwa na relację z meczu 21. kolejki pierwszej ligi futsalu grupy południowej. W Rzeszowie miejscowe Heiro zmierzy się z Orłem Acana Jelcz-Laskowice. Liczymy na sporo bramek!

Gospodarze z dorobkiem 20 punktów plasują się na dziewiątej lokacie. Humory w Rzeszowie są jednak popsute po ostatnim występie. Rzeszowianie w wyjazdowym starciu z GKS-em Tychy przegrali aż 1:16!

Przyjezdni pewnie zmierzają po mistrzostwo pierwszej ligi. Orzeł już na pewno wystąpi co najmniej w barażach o awans. Jeśli jednak goście nie potkną się w ostatnich kolejkach, do Ekstraklasy awansują bezpośrednio!

Pierwszy mecz tych ekip odbył się 1 grudnia. W Jelcz-Laskowicach zdecydowanie lepiej spisał się Orzeł. Gospodarze tamtego pojedynku zwyciężyli 6:1.

Obsada sędziowska:

Sędzia pierwszy: Piotr Koloczek
    Sędzia drugi: Marcin Stoń
    Sędzia czasowy: Rafał Gonet.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Kilka chwil wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!

1

2
    Mocno do ataku od pierwszego gwizdka ruszyli przyjezdni. Orzeł z pewnością za wszelką cenę będzie chciał odnieść zwycięstwo mogące dać awans do Ekstraklasy.

4
    Żółtym kartonikiem za faul przerywający kontrę rywali ukarany został Lutsiv (Heiro Rzeszów).

5
    Uderzał z dystansu Andrade, ale dobrą interwencją popisał się golkiper rzeszowskiej drużyny.

7
    W dalszym ciągu stroną przeważającą, zgodnie z oczekiwaniami, są przyjezdni. Póki co utrzymuje się jednak bezbramkowy rezultat.

9
    Ładna akcja jednego z zawodników gości, zakończona jednak uderzeniem z lewego skrzydła jedynie w boczną siatkę.

9
    Piszczek bardzo dobrze broni strzał z dystansu jednego z rywali. Od autu rozpoczną przyjezdni.

11
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!

Wychodzą na prowadzenie przyjezdni! Bardzo ładnym uderzeniem z dystansu popisał się zawodnik Orła z numerem trzynastym!

12

Szybko podwyższają prowadzenie goście! Zawodnik z numerem pięć strzałem z linii pola karnego pokonuje Piszczka!

12
    O czas poprosił opiekun rzeszowskiej drużyny.

13
    Kolejny faul Lutsiva w środku pola. Arbiter sięga po żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Lutsiv już dziś nie zagra, a Orzeł rozpoczyna w przewadze.

13

Szybko wykorzystują fakt gry w przewadze przyjezdni! Zawodnik z numerem dwa na plecach popisuje się uderzeniem z dziesięciu metrów prosto pod poprzeczkę!

14
    Nie rezygnują z walki o kolejne trafienia przyjezdni. Goście z pewnością będą chcieli odnieść jak najbardziej okazałe zwycięstwo.

15
    Rzut wolny dla Orła blisko pola karnego Heiro, ale skutecznie wybronili się gospodarze.

16
    Kolejny raz rzeszowianie faulują na własnej połowie boiska. O czas poprosił trener gości, a po przerwie od rzutu wolnego wznowią grę zawodnicy Orła.

16

Dobre rozegranie rzutu wolnego przez gości i ANDRADE mocnym strzałem pokonuje Piszczka!

18
    Skutecznie blokują uderzenie rywali gospodarze, ale Orzeł w dalszym ciągu atakuje.

19
    Zamknięci we własnym polu karnym są rzeszowianie. Czy przetrwają napór rywali?

20

Nie udaje im się! Aut dla Orła, a następnie z bliska jeden z zawodników gości ładuje piłkę do bramki!

20

Do przerwy Orzeł bardzo pewnie prowadzi z Heiro w Rzeszowie. Goście pewnie zmierzają w kierunku zwycięstwa pierwszej ligi. Za kwadrans wracamy na drugą połowę.

21

22
    Bardzo dobrym wyjściem z bramki popisał się golkiper Orła. Od autu wznowią grę gospodarze.

23

Nie będą mieli litości dla rywali przyjezdni! Prostą stratę notuje Depta, a następnie goście pewnie wykorzystują okazję na zdobycie gola.

25
    Zamieszanie w polu karnym Heiro, ale ostatecznie zawodnik gości trafia jedynie w boczną siatkę.

27
    Zamknęli rywali w futsalowym zamku futsaliści z Jelcz-Laskowic. Mają apetyty na kolejne bramki piłkarze lidera grupy południowej.

28

ANDRADE technicznym strzałem zza pola karnego po raz kolejny umieszcza piłkę w siatce!

32
    Utrzymuje się wynik 7:0. Obie ekipy mają w tym momencie na swoim koncie po dwa przewinienia. Mamy przerwę na żądanie jednego ze szkoleniowców.

33
    Zupełnie nieudane uderzenie Wdowiak po rzucie rożnym dla rzeszowian.

33

Deklasacja trwa! Ósme trafienie gości staje się faktem!

34

Koronkowa akcja gości zakończona strzałem z najbliższej odległości i bramką!

36
    Niespełna pięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Goście mają szansę na zakończenie spotkania z dwucyfrowym dorobkiem bramkowym.

37

Bezbłędnie kończą swój kontratak przyjezdni i zdobywają dziesiątą bramkę w starciu z Heiro!

39
    Spokojnie wymieniają podania na połowie rywali zawodnicy Orła. Nawet golkiper przyjezdnych wspomaga teraz swoich kolegów w ofensywie.

40

Koniec jednostronnego spotkania w Rzeszowie. Orzeł zwycięża z Heiro aż 10:0 i umacnia się na pozycji lidera. Dziękuję za uwagę! (18:33:21)

Gole: 11. ,, 12. ,, 13. ,, 16. Andrade, 20. ,, 23. ,, 28. Andrade, 33. ,, 34. ,, 37. ,

Kartki:   4. Lutsiv (RZE)   13. Lutsiv (RZE)